Дизайн сайтів. Як самостійно зробити шаблон дизайну сайту?

Дизайн сайтів може бути красивим і не дуже, дорогим або безкоштовним, ексклюзивним або шаблонним. У наш час шаблонів дизайну сайтів існує просто величезна кількість. готові шаблони дизайну сайтів є і платні, і безкоштовні, на будь-який смак. Однак у всіх них є величезний недолік - вони не унікальні. Навіть якщо Ви купили шаблон, то його може купити і хтось інший.

Як же бути, якщо хочеться мати власний сайт, а замовити дизайн сайту в професійній студії Вам не по кишені? Можна і потрібно спробувати зробити власний шаблон дизайну для Вашого сайту. Шаблон - це якась заготовка оформлення сторінок Вашого веб-проекту, яку Ви потім заповніть потрібним контентом.

Отже, з чого почати? Перший крок - попереднє ретельне обдумування, яким Ви хочете бачити дизайн Вашого сайту, може здатися зайвим. Однак лише на перший погляд. Краще намалювати майбутній дизайн на папері, поекспериментувати з різними варіантами і тільки потім починати роботу в графічному редакторі.

Наступний крок, як Ви вже напевно здогадалися, це малювання дизайну в графічному редакторі. Який при цьому вибрати редактор - справа особистих смаків та уподобань. Найбільш поширений графічний пакет - Adobe Photoshop, тому розглядати створення шаблона дизайну сайту будемо на його прикладі.

Сторінки Вашого майбутнього сайту будуть являти собою елементи таблиці, якщо Ви використовуєте табличну верстку, або ж блоки, якщо блокову. Помістити намальований Вами дизайн-макет сайту в ці осередки або блоки - це наступний крок у створенні шаблону сайту. Для цього потрібно розділити одне цільне зображення на кілька частин, за кількістю та розміром потрібних комірок або блоків.

У програмі Adobe Photoshop є спеціальний інструмент для розрізання зображення - Slice Tool. Цим інструментом, буквально як ножем, зображення нарізається на необхідну кількість шматочків. При цьому слід враховувати, що при заповненні текстом деякі комірки таблиці або блоки на сторінці сайту можуть «потягнутися». Тому для цих осередків потрібно вирізати шматочки зображення таким чином, щоб при копіюванні вони не створювали враження плитки.

Коли зображення розрізане на необхідну кількість частин, потрібно його зберегти. У програмі Adobe Photoshop це зробити легко. В меню File потрібно вибрати пункт Save for Web & devices. У діалоговому вікні необхідно вибрати тип файлів «HTML & images», вказати ім'я файлу «index.htm» або «index.html» (розширення .htm переважніше) і зберегти цей файл в кореневу папку Вашого майбутнього сайту. Якщо все було зроблено правильно, то в цій папці з'явиться відповідний файл index.html і каталог images. В images саме й будуть перебувати всі нарізані шматочки зображення.

Що далі? Залишається лише відредагувати файл index.html таким чином, щоб при заповненні його текстом не виходило розривів зображення або білих смуг. Щоб уникнути появи таких проблем, необхідно вибрати, для яких комірок зображення повинні бути фоновими, які клітинки будуть розтягуватися або об'єднуватися. Не впадайте у відчай, якщо Вам не вдалося з першого разу ідеально розрізати потрібне зображення, можливо, знадобиться кілька болісних спроб. Але зате в результаті дизайн Вашого сайту буде саме таким, яким Ви хотіли, а сам сайт буде радувати Вас своєю оригінальністю і унікальністю.

Замовити шаблон сайту Ви можете прямо зараз!

Теги:
шаблон дизайну сайту, дизайн сайту, дизайн сайтів, дизайн сайту, шаблон дизайну, шаблон дизайну сайту, зробити шаблон сайту, дизайн сайту самостійно, веб-студія
Отже, з чого почати?
Що далі?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: