Dofollow блоги - допомагають просунути сайт

  1. Як відрізнити блоги dofollow від nofollow?

Привіт всім, сьогодні хочу написати невелику статейку, виплеснути свої накопичені думки, хто такі dofollow блоги. Можливо, хтось з вас вже чув про таких блогах або навіть їх коментував.

Можливо, хтось з вас вже чув про таких блогах або навіть їх коментував

Dofollow блоги почали свій розвиток на заході, досить уже давно, і до нас прийшли не вчора. Dofollow блоги до сьогоднішнього дня є, достатньо, не через погану засобом для отримання зовнішніх ссилочек на свій блог, шляхом коментування.

Визначення таким блогам можуть дати тільки одне: dofollow блоги - це ресурси, на яких автор коментарів залишає свої індексовані посилання, висновок один - автор dofollow ресурсу задоволений тим, що підвищується активність його сайту і коментування статей, а ті читачі, які залишають коментарі на блозі , отримують в замін у вигляді безкоштовної посилання на свій сайт. Прям взаєморозуміння).

Наскільки мені відомо, dofollow блоги приносять користь для початківців блогерів, для тих, хто поставив собі за мету підняти свого ресурсу ТІЦ або PR або те й те одночасно, проте це зробити не так-то просто.

Коментуючи dofollow блоги, досить важко підняти Тиц до першої заповітної десяточку (10). Вам необхідно буде залишити не менш 100 коментарів, щоб домогтися якогось результату, ну або коментувати тільки якісні ресурси схожою тематикою вашого сайту.

Однак все-таки є сенс від дофоллов ресурсів це: ви отримуєте посилання на головну сторінку вашого сайту, тим самим підвищується рівень довіри серед пошукачів, а так само додатковий трафік. Завантажити: Dofollow блоги 2016

На даний момент, я не ставлю перед собою мету грунтовно коментувати такі блоги, тому що мені лінь.

Так само, існують і nofollow блоги, які закривають ваші зворотні посилання від індексування.

Як відрізнити блоги dofollow від nofollow?

Як би дивно це не здавалося, дуже багато хто питає: як це зробити? Не будемо забігати в самі нетрі, як це люблять деякі товариші, підемо легким шляхом.

Відкриваємо браузер firefox або будь-який інший, сенс не змінює, мишкою виділяємо НІК коментатора і натискаємо правою кнопкою мишки, далі вибираємо «перегляд коду елемента» або може бути «переглянути вихідний код» і дивимося вихідний код, на моєму скріншоті це виглядає так:

Відкриваємо браузер firefox або будь-який інший, сенс не змінює, мишкою виділяємо НІК коментатора і натискаємо правою кнопкою мишки, далі вибираємо «перегляд коду елемента» або може бути «переглянути вихідний код» і дивимося вихідний код, на моєму скріншоті це виглядає так:

І дивимося сам код, де виходить ваша виходить посилання або чия або інша.

І дивимося сам код, де виходить ваша виходить посилання або чия або інша

Маючи такий код, значить блог є dofollow блогом, якщо доданий код nofollow то даний блог не є dofollow блогом, простіше простого.

Якщо зібралися коментувати блоги дофоллов, не перестарайтеся з цим, залишайте по 3 коментаря в день, якщо ваш сайт дуже молодий, тому що пошукачі не люблять різкий наріст посилальної маси, може просто кинути вас під фільтр, що не є добре.

Головне дивіться, щоб на сторінках було не більше 30 коментарів, тому що чим більше на сторінці коментарів, тим менше передається вага посилання. Намагайтеся залишати коментарі на тих сторінках, де їх кількість менше.

Ще один момент, можна підписатися на підписку, тим самим стежити за виходом нових новин, буде шанс прокоментувати статтю першим.

Так само, не забувайте писати коментарі зі змістом по темі і не менше 50 символів, тоді думаю, адміністратор сайту схвалить ваш коментар і не видалить, і ви отримаєте зворотне посилання.

Ось таким медом можна просувати свій молодий блог, без будь-яких грошових витрат, да конечно такий спосіб не дасть величезного трафіку, але отримати перших читачів можливо. Якщо у Вас dofollow блоги пишіть в коментарі нижче, я їх обов'язково додам до свого списку.

Всім до зустрічі.

Як відрізнити блоги dofollow від nofollow?
Як відрізнити блоги dofollow від nofollow?
Як би дивно це не здавалося, дуже багато хто питає: як це зробити?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: