Домен сайту - що це таке і як його вибрати | Блог про створення лого і дизайні | Logaster

 1. Домен сайту - що це таке і як його вибрати Якщо ви тільки починаєте розвивати свій бізнес в Інтернеті,...
 2. Чому доменне ім'я так важливо?
 3. Постійний веб-адреса
 4. Підвищення впізнаваності бренду
 5. Довіра і надійність
 6. Як вибрати доменне ім'я для блога
 7. Середнє число символів в доменному імені Найпопулярніші сайти (чим менше число, тим краще)
 8. Перевірити домен на зайнятість
 9. Як швидко перевірити, чи вільний обраний вами веб-адреса?
 10. Популярні реєстратори доменів або де купити домен?
 11. Як зареєструвати домен
 12. висновок
 13. Статті по темі:
 14. Що таке домен?
 15. Чому доменне ім'я так важливо?
 16. Постійний веб-адреса
 17. Підвищення впізнаваності бренду
 18. Довіра і надійність
 19. Як вибрати доменне ім'я для блога
 20. Середнє число символів в доменному імені Найпопулярніші сайти (чим менше число, тим краще)
 21. Перевірити домен на зайнятість
 22. Як швидко перевірити, чи вільний обраний вами веб-адреса?
 23. Популярні реєстратори доменів або де купити домен?
 24. Як зареєструвати домен
 25. висновок

Домен сайту - що це таке і як його вибрати

Якщо ви тільки починаєте розвивати свій бізнес в Інтернеті, то можете зіткнутися з безліччю складних технічних термінів. Незважаючи на достаток інформації, знайти зрозумілі тлумачення таких термінів не так-то просто. Професіонали, які пишуть статті з технічною інформацією, часто не витрачають час на пояснення базових понять.

Однак в цьому питанні ми готові прийти до вас на допомогу. Хоча для успішного запуску сайту вам не потрібно глибоке розуміння специфічних термінів, загальне уявлення про різні об'єкти в області IT не зашкодить і додасть Вам впевненості.

Але перш, ніж ви з головою поринете в вивчення цього великого списку, хочемо звернути вашу увагу на один важливий момент: якщо у вас ще немає логотипу, фавікона для сайту або інших елементів корпоративного стилю, то ми настійно рекомендуємо вам онлайн-генератор логотипів під назвою Logaster. Як створити логотип для сайту читайте тут .

Як створити логотип для сайту читайте  тут

Щоб створити логотип за допомогою цього інструменту, вам не потрібно ніяких технічних навичок. Переконайтеся самі, перейшовши по засланні .

Що таке домен?

Щоб потрапити на ваш сайт, користувач повинен ввести його доменне ім'я в адресний рядок. Спілкуючись один з одним, комп'ютери використовують IP-адреси. IP-адреса має такий вигляд: 123.457.69.043. Якщо ви введете IP-адреса, прив'язаний до вашого доменному імені, ви також потрапите на свій сайт.

Оскільки запам'ятати довгий IP-адреса досить складно, то для доступу до сайтів широко використовуються більш прості і короткі доменні імена.

Доменне ім'я складається з двох частин: спочатку вказується безпосереднє назва ресурсу, а потім - домен верхнього рівня (TDL).

Наприклад, в доменному імені logaster.com, компонент .com і буде TLD. Вибираючи URL-адресу, ви побачите, що існує велика різноманітність доменів верхнього рівня. Кожне розширення несе в собі певні конотації, тому важливо зробити правильний вибір.

Чому доменне ім'я так важливо?

Реєстрація власного доменного імені несе в собі цілий ряд переваг.

Постійний веб-адреса

Доменне ім'я - це постійне «місце проживання» вашого бізнесу в Інтернеті. Як би не змінювалася ваша компанія з плином часу - будь то перехід на новий веб-хостинг, оновлення корпоративного стилю, переосмислення бізнес-моделі - ваше доменне ім'я буде залишатися незмінним. А це означає, що клієнти завжди будуть знати, де вас знайти.

Підвищення впізнаваності бренду

Без брендового доменного імені виділитися на тлі конкурентів буде набагато складніше. Якщо у вас немає власного веб-адреси, то увагу користувачів буде залучати бренд, який надав вам свій домен (наприклад, мойбренд.myshopify.com). Так веб-браузерів буде складніше запам'ятати ваш URL-адресу та бренд.

Довіра і надійність

Помітивши, що ви витратили гроші на реєстрацію свого доменного імені, відвідувачі зможуть переконатися, що ви ведете бізнес відповідно до закону. Це не тільки сформує довірчі відносини між брендом і потенційними клієнтами, а й додасть вам авторитетності в очах інших компаній і представників ЗМІ.

Більш того, наявність власного доменного імені сприятливо впливає на показники SEO. Хоча сьогодні зовсім не обов'язково підбирати доменне ім'я з точним входженням ключових слів (EMD), ключові слова в вашому веб-адресу здатні підвищити ваш рейтинг в пошукових системах.

І це лише кілька аргументів, які доводять, як важливо мати свій власний URL-адресу.

Як же вибрати правильне доменне ім'я? Саме цій темі і присвячена наша стаття.

Як вибрати доменне ім'я для блога

Якісне доменне ім'я для блога / сайту потрібно вибрати вже хоча б тому, що воно буде асоціюватися з вашим ресурсом протягом довгих років. Ви завжди можете змінити провайдера веб-хостингу, але доменне ім'я залишиться з вами назавжди.

Теоретично, змінити доменне ім'я можна, але вам, по суті, доведеться розвивати свій блог / сайт з нуля. Якщо у вас вже є зарекомендував себе ресурс з постійним потоком трафіку, ви навряд чи захочете переїжджати на нову адресу. Якщо ви зміните адресу, вся ваша робота по підвищенню пошукового рейтингу піде нанівець. Це стосується не тільки рейтингу в Google, але і в Alexa, Yandex та інших системах. Таким чином, потрібно знайти таке доменне ім'я, щоб потім не виникало бажання його змінити. Але як це зробити? Жорстких правил щодо вибору доменного імені немає, тому ми обмежимося корисними рекомендаціями:

Використовуйте ключові слова: По можливості, використовуйте в своєму веб-адресу ключові слова, які описують ваш сайт. Доменне ім'я повинне повідомляти потенційним клієнтам про те, які товари або послуги ви пропонуєте. Дивлячись на ваш URL-адресу, користувач повинен відразу розуміти, чому присвячений ресурс. Наприклад, якщо ви займаєтеся продажем антикваріату або колекціонуєте предмети мистецтва, ви можете зупинити свій вибір на www.antiques.com або www.collectibles.com.

Створіть легко запам'ятовується ім'я: Доменне ім'я повинне бути легко запам'ятовується, щоб користувачі могли знайти ваш ресурс по пам'яті. Якщо користувачі не зможуть згадати ваш веб-адреса, ви ризикуєте втратити значний обсяг трафіку. Більш того, якщо доменне ім'я ємне і звучне, люди зможуть часто згадувати і рекомендувати його в розмові з друзями і колегами.

Створіть коротке ім'я. Довжина доменного імені не повинна перевищувати 10 символів. Більш того, короткий веб-адреса легше запам'ятовувати (див. Попередній пункт). На жаль, зараз лаконічних веб-адрес практично не залишилося. Проте, слід будь-що-будь уникати довгих імен, на зразок www.етооченьплохойпрімердоменногоімені.com. Вводячи громіздке доменне ім'я в адресний рядок, користувач може зробити помилку і опинитися на іншому сайті або неіснуючої сторінці.

Довжина доменних імен популярних сайтів

Довжина доменних імен популярних сайтів

Середнє число символів в доменному імені
Найпопулярніші сайти (чим менше число, тим краще)

Серед 100 провідних сайтів найдовший веб-адреса складається з 17 символів.

Ці дані ще раз доводять, що коротке, звучне доменне ім'я - це запорука успіху вашого ресурсу.

Орієнтуйтеся на довжину від 6 до 14 символів. Чим коротше веб-адреса, тим краще. Але проблема в тому, що більшість коротких доменних імен вже давно зайняті і продані за десятки тисяч доларів. Тому якщо ви не можете знайти короткий веб-адреса, робіть ставку на створення брендового імені.

Використовуйте дефіси, якщо це необхідно: При необхідності використовуйте дефіси (-) для поділу слів в веб-адресу. Якщо варіант www.імядомена.com зайнятий, спробуйте варіант www.імядомена.com. Іноді використання дефісів покращує читабельність і візуальне сприйняття адреси. Більш того, це може позитивно позначитися на ваших пошукових рейтингах.

Створіть просте в написанні ім'я: У користувачів не повинно виникати проблем при введенні вашого доменного імені в адресному рядку. Більш того, прості в написанні імена - це запорука впізнаваності бренду.

Позначте свою географічну приналежність: Якщо ваша компанія працює в певному регіоні, постарайтеся висловити свою географічну приналежність (місто, область, регіон) в URL-адресу (наприклад, buybook.ru, buybook.ua, buybook.kz).

Виберіть популярне розширення: Постарайтеся підібрати домен верхнього рівня (тобто з розширенням .com). Це найпопулярніше і широко використовується розширення. Думаючи про веб-сайті, користувачі автоматично представляють його адресу у вигляді «доменноеімя.com». Якщо розширення .com вже зайнято, сміливо використовуйте інші поширені варіанти (.net або .org).

Експериментуйте: Більшість доменів, що складаються з одного слова, вже зайняті. Тому приготуйтеся задіяти всі ваші креативні здібності, щоб винайти нове слово. Спробуйте об'єднати два слова (YouTube), використовувати цілу фразу (Six Apart), поєднати частини двох слів (Microsoft), змінити слово (Flickr), додати префікс або суфікс (Shopify), або створити абсолютно нове слово (Odeo).

Сервіси, які допоможуть вам знайти цікаві ідеї

Business Name Generator - Безкоштовний інструмент від Shopify, які генерує назви для компаній
GoSpaces - Безкоштовний інструмент, які допомагає придумати назву для бізнесу. Швидко і просто!
NameStation - Пропонує списки вільних доменів на підставі введеного ключового слова.
Domaintyper - Миттєво перевіряє доменне ім'я на доступність.
Domainr - Введіть ключове слово, і платформа покаже вам зайняті і вільні варіанти.

Після того, як ви підібрали домен, наступним кроком буде перевірити домен на його доступність!

Перевірити домен на зайнятість

Якщо ви знайшли підходяще доменне ім'я, не втрачайте часу і відразу перевірте, чи вільні сторінки з таким ім'ям у соціальних мережах. Також слід перевірити, чи не зареєстрований під таким ім'ям іншої торговий знак.

Якщо ви хочете створити сильний, впізнаваний бренд, ваше доменне ім'я має збігатися з назвами ваших корпоративних сторінок в соціальних мережах. По-перше, це підвищує впізнаваність і запам'ятовуваність бренду. По-друге, так користувачам буде легше знайти бренд на різних онлайн-майданчиках.

Щоб уникнути судових розглядів, краще триматися подалі від імен, які вже зайняті іншими торговими знаками.

Як швидко перевірити, чи вільний обраний вами веб-адреса?

Для цього радимо скористатися інструментом Knowem . Введіть своє доменне ім'я, і ​​сервіс покаже вам, в яких з 25 популярних соціальних мереж воно ще вільно. Також ви дізнаєтеся, чи зареєстрований під таким ім'ям якої-небудь торговий знак.

Якщо виявилося, що ваше ім'я вже зайнято, поекспериментуйте і спробуйте створити на його основі нове ім'я.

Популярні реєстратори доменів або де купити домен?

Безсумнівно, найбільшим реєстратором доменних імен є сервіс GoDaddy , Де вже більше 14 мільйонів користувачів зареєстрували понад 63 мільйонів веб-адрес.

Більш того, GoDaddy пропонує послуги веб-хостингу. Щоб отримати безкоштовне доменне ім'я від GoDaddy, скористайтеся нашим промо-кодом!

Також варто звернути увагу на реєстратор NameCheap .

Також варто звернути увагу на реєстратор  NameCheap

Це зручний сервіс, який надає послуги з реєстрації та переносу доменних імен, а також забезпечення конфіденційності інформації про їх власників.

Як зареєструвати домен

Визначилися з веб-адресою для свого ресурсу? Тепер вам потрібно купити вибраний домен і зареєструвати його.

Крок 1: Оберіть реєстратор

Вибір реєстраторів доменних імен сьогодні величезний. Зверніться по допомогу до друзів і колег. Можливо, вони порадять вам сервіс, послугами якого вони залишилися задоволені. Уникайте реєстраторів-новачків і завжди вибирайте компанії, які вже встигли зарекомендувати себе на ринку.

Крок 2: Вкажіть особисту інформацію

При реєстрації доменного імені вам потрібно вказати деяку інформацію про себе (ім'я, номер телефону та адресу). Майте на увазі, що ця інформація потрапить у відкритий доступ. На щастя, за окрему плату цього можна уникнути. Деякі сервіси приховують вашу особисту інформацію безкоштовно, але в такому випадку ваш веб-сайт буде виглядати менш надійним як в очах відвідувачів, так і пошукових систем.

Якщо ви не хочете ділитися особистою інформацією, просто вкажіть назву свого бізнесу і корпоративні контактні дані.

Крок 3: Виберіть хостинг

Реєстрація URL-адреси - лише півсправи. Тепер вам потрібно створити свій вебсайт і знайти підходящого провайдера хостингових послуг.

Ось список сайтів, де ви можете оформити хостинг:
- Namecheap.com

-  Bluehost
- Bluehost.com

- Reg
- Reg.ru

висновок

Робите свої перші кроки в якості блогера? Тоді радимо вам прочитати наше комплексне керівництво про те, як почати вести блог на WordPress . Там ви знайдете докладний опис кожного етапу створення красивого і зручного блогу!
Також спробуйте створити логотип і фавікон для свого майбутнього сайту! П'ять хвилин і дизайн готовий!

От і все. Сподіваємося, що ця стаття допоможе вам вибрати ефективний URL-адресу для свого блогу чи корпоративного сайту.

Статті по темі:

Домен сайту - що це таке і як його вибрати

Якщо ви тільки починаєте розвивати свій бізнес в Інтернеті, то можете зіткнутися з безліччю складних технічних термінів. Незважаючи на достаток інформації, знайти зрозумілі тлумачення таких термінів не так-то просто. Професіонали, які пишуть статті з технічною інформацією, часто не витрачають час на пояснення базових понять.

Однак в цьому питанні ми готові прийти до вас на допомогу. Хоча для успішного запуску сайту вам не потрібно глибоке розуміння специфічних термінів, загальне уявлення про різні об'єкти в області IT не зашкодить і додасть Вам впевненості.

Але перш, ніж ви з головою поринете в вивчення цього великого списку, хочемо звернути вашу увагу на один важливий момент: якщо у вас ще немає логотипу, фавікона для сайту або інших елементів корпоративного стилю, то ми настійно рекомендуємо вам онлайн-генератор логотипів під назвою Logaster. Як створити логотип для сайту читайте тут .

Як створити логотип для сайту читайте  тут

Щоб створити логотип за допомогою цього інструменту, вам не потрібно ніяких технічних навичок. Переконайтеся самі, перейшовши по засланні .

Що таке домен?

Щоб потрапити на ваш сайт, користувач повинен ввести його доменне ім'я в адресний рядок. Спілкуючись один з одним, комп'ютери використовують IP-адреси. IP-адреса має такий вигляд: 123.457.69.043. Якщо ви введете IP-адреса, прив'язаний до вашого доменному імені, ви також потрапите на свій сайт.

Оскільки запам'ятати довгий IP-адреса досить складно, то для доступу до сайтів широко використовуються більш прості і короткі доменні імена.

Доменне ім'я складається з двох частин: спочатку вказується безпосереднє назва ресурсу, а потім - домен верхнього рівня (TDL).

Наприклад, в доменному імені logaster.com, компонент .com і буде TLD. Вибираючи URL-адресу, ви побачите, що існує велика різноманітність доменів верхнього рівня. Кожне розширення несе в собі певні конотації, тому важливо зробити правильний вибір.

Чому доменне ім'я так важливо?

Реєстрація власного доменного імені несе в собі цілий ряд переваг.

Постійний веб-адреса

Доменне ім'я - це постійне «місце проживання» вашого бізнесу в Інтернеті. Як би не змінювалася ваша компанія з плином часу - будь то перехід на новий веб-хостинг, оновлення корпоративного стилю, переосмислення бізнес-моделі - ваше доменне ім'я буде залишатися незмінним. А це означає, що клієнти завжди будуть знати, де вас знайти.

Підвищення впізнаваності бренду

Без брендового доменного імені виділитися на тлі конкурентів буде набагато складніше. Якщо у вас немає власного веб-адреси, то увагу користувачів буде залучати бренд, який надав вам свій домен (наприклад, мойбренд.myshopify.com). Так веб-браузерів буде складніше запам'ятати ваш URL-адресу та бренд.

Довіра і надійність

Помітивши, що ви витратили гроші на реєстрацію свого доменного імені, відвідувачі зможуть переконатися, що ви ведете бізнес відповідно до закону. Це не тільки сформує довірчі відносини між брендом і потенційними клієнтами, а й додасть вам авторитетності в очах інших компаній і представників ЗМІ.

Більш того, наявність власного доменного імені сприятливо впливає на показники SEO. Хоча сьогодні зовсім не обов'язково підбирати доменне ім'я з точним входженням ключових слів (EMD), ключові слова в вашому веб-адресу здатні підвищити ваш рейтинг в пошукових системах.

І це лише кілька аргументів, які доводять, як важливо мати свій власний URL-адресу.

Як же вибрати правильне доменне ім'я? Саме цій темі і присвячена наша стаття.

Як вибрати доменне ім'я для блога

Якісне доменне ім'я для блога / сайту потрібно вибрати вже хоча б тому, що воно буде асоціюватися з вашим ресурсом протягом довгих років. Ви завжди можете змінити провайдера веб-хостингу, але доменне ім'я залишиться з вами назавжди.

Теоретично, змінити доменне ім'я можна, але вам, по суті, доведеться розвивати свій блог / сайт з нуля. Якщо у вас вже є зарекомендував себе ресурс з постійним потоком трафіку, ви навряд чи захочете переїжджати на нову адресу. Якщо ви зміните адресу, вся ваша робота по підвищенню пошукового рейтингу піде нанівець. Це стосується не тільки рейтингу в Google, але і в Alexa, Yandex та інших системах. Таким чином, потрібно знайти таке доменне ім'я, щоб потім не виникало бажання його змінити. Але як це зробити? Жорстких правил щодо вибору доменного імені немає, тому ми обмежимося корисними рекомендаціями:

Використовуйте ключові слова: По можливості, використовуйте в своєму веб-адресу ключові слова, які описують ваш сайт. Доменне ім'я повинне повідомляти потенційним клієнтам про те, які товари або послуги ви пропонуєте. Дивлячись на ваш URL-адресу, користувач повинен відразу розуміти, чому присвячений ресурс. Наприклад, якщо ви займаєтеся продажем антикваріату або колекціонуєте предмети мистецтва, ви можете зупинити свій вибір на www.antiques.com або www.collectibles.com.

Створіть легко запам'ятовується ім'я: Доменне ім'я повинне бути легко запам'ятовується, щоб користувачі могли знайти ваш ресурс по пам'яті. Якщо користувачі не зможуть згадати ваш веб-адреса, ви ризикуєте втратити значний обсяг трафіку. Більш того, якщо доменне ім'я ємне і звучне, люди зможуть часто згадувати і рекомендувати його в розмові з друзями і колегами.

Створіть коротке ім'я. Довжина доменного імені не повинна перевищувати 10 символів. Більш того, короткий веб-адреса легше запам'ятовувати (див. Попередній пункт). На жаль, зараз лаконічних веб-адрес практично не залишилося. Проте, слід будь-що-будь уникати довгих імен, на зразок www.етооченьплохойпрімердоменногоімені.com. Вводячи громіздке доменне ім'я в адресний рядок, користувач може зробити помилку і опинитися на іншому сайті або неіснуючої сторінці.

Довжина доменних імен популярних сайтів

Довжина доменних імен популярних сайтів

Середнє число символів в доменному імені
Найпопулярніші сайти (чим менше число, тим краще)

Серед 100 провідних сайтів найдовший веб-адреса складається з 17 символів.

Ці дані ще раз доводять, що коротке, звучне доменне ім'я - це запорука успіху вашого ресурсу.

Орієнтуйтеся на довжину від 6 до 14 символів. Чим коротше веб-адреса, тим краще. Але проблема в тому, що більшість коротких доменних імен вже давно зайняті і продані за десятки тисяч доларів. Тому якщо ви не можете знайти короткий веб-адреса, робіть ставку на створення брендового імені.

Використовуйте дефіси, якщо це необхідно: При необхідності використовуйте дефіси (-) для поділу слів в веб-адресу. Якщо варіант www.імядомена.com зайнятий, спробуйте варіант www.імядомена.com. Іноді використання дефісів покращує читабельність і візуальне сприйняття адреси. Більш того, це може позитивно позначитися на ваших пошукових рейтингах.

Створіть просте в написанні ім'я: У користувачів не повинно виникати проблем при введенні вашого доменного імені в адресному рядку. Більш того, прості в написанні імена - це запорука впізнаваності бренду.

Позначте свою географічну приналежність: Якщо ваша компанія працює в певному регіоні, постарайтеся висловити свою географічну приналежність (місто, область, регіон) в URL-адресу (наприклад, buybook.ru, buybook.ua, buybook.kz).

Виберіть популярне розширення: Постарайтеся підібрати домен верхнього рівня (тобто з розширенням .com). Це найпопулярніше і широко використовується розширення. Думаючи про веб-сайті, користувачі автоматично представляють його адресу у вигляді «доменноеімя.com». Якщо розширення .com вже зайнято, сміливо використовуйте інші поширені варіанти (.net або .org).

Експериментуйте: Більшість доменів, що складаються з одного слова, вже зайняті. Тому приготуйтеся задіяти всі ваші креативні здібності, щоб винайти нове слово. Спробуйте об'єднати два слова (YouTube), використовувати цілу фразу (Six Apart), поєднати частини двох слів (Microsoft), змінити слово (Flickr), додати префікс або суфікс (Shopify), або створити абсолютно нове слово (Odeo).

Сервіси, які допоможуть вам знайти цікаві ідеї

Business Name Generator - Безкоштовний інструмент від Shopify, які генерує назви для компаній
GoSpaces - Безкоштовний інструмент, які допомагає придумати назву для бізнесу. Швидко і просто!
NameStation - Пропонує списки вільних доменів на підставі введеного ключового слова.
Domaintyper - Миттєво перевіряє доменне ім'я на доступність.
Domainr - Введіть ключове слово, і платформа покаже вам зайняті і вільні варіанти.

Після того, як ви підібрали домен, наступним кроком буде перевірити домен на його доступність!

Перевірити домен на зайнятість

Якщо ви знайшли підходяще доменне ім'я, не втрачайте часу і відразу перевірте, чи вільні сторінки з таким ім'ям у соціальних мережах. Також слід перевірити, чи не зареєстрований під таким ім'ям іншої торговий знак.

Якщо ви хочете створити сильний, впізнаваний бренд, ваше доменне ім'я має збігатися з назвами ваших корпоративних сторінок в соціальних мережах. По-перше, це підвищує впізнаваність і запам'ятовуваність бренду. По-друге, так користувачам буде легше знайти бренд на різних онлайн-майданчиках.

Щоб уникнути судових розглядів, краще триматися подалі від імен, які вже зайняті іншими торговими знаками.

Як швидко перевірити, чи вільний обраний вами веб-адреса?

Для цього радимо скористатися інструментом Knowem . Введіть своє доменне ім'я, і ​​сервіс покаже вам, в яких з 25 популярних соціальних мереж воно ще вільно. Також ви дізнаєтеся, чи зареєстрований під таким ім'ям якої-небудь торговий знак.

Якщо виявилося, що ваше ім'я вже зайнято, поекспериментуйте і спробуйте створити на його основі нове ім'я.

Популярні реєстратори доменів або де купити домен?

Безсумнівно, найбільшим реєстратором доменних імен є сервіс GoDaddy , Де вже більше 14 мільйонів користувачів зареєстрували понад 63 мільйонів веб-адрес.

Більш того, GoDaddy пропонує послуги веб-хостингу. Щоб отримати безкоштовне доменне ім'я від GoDaddy, скористайтеся нашим промо-кодом!

Також варто звернути увагу на реєстратор NameCheap .

Також варто звернути увагу на реєстратор  NameCheap

Це зручний сервіс, який надає послуги з реєстрації та переносу доменних імен, а також забезпечення конфіденційності інформації про їх власників.

Як зареєструвати домен

Визначилися з веб-адресою для свого ресурсу? Тепер вам потрібно купити вибраний домен і зареєструвати його.

Крок 1: Оберіть реєстратор

Вибір реєстраторів доменних імен сьогодні величезний. Зверніться по допомогу до друзів і колег. Можливо, вони порадять вам сервіс, послугами якого вони залишилися задоволені. Уникайте реєстраторів-новачків і завжди вибирайте компанії, які вже встигли зарекомендувати себе на ринку.

Крок 2: Вкажіть особисту інформацію

При реєстрації доменного імені вам потрібно вказати деяку інформацію про себе (ім'я, номер телефону та адресу). Майте на увазі, що ця інформація потрапить у відкритий доступ. На щастя, за окрему плату цього можна уникнути. Деякі сервіси приховують вашу особисту інформацію безкоштовно, але в такому випадку ваш веб-сайт буде виглядати менш надійним як в очах відвідувачів, так і пошукових систем.

Якщо ви не хочете ділитися особистою інформацією, просто вкажіть назву свого бізнесу і корпоративні контактні дані.

Крок 3: Виберіть хостинг

Реєстрація URL-адреси - лише півсправи. Тепер вам потрібно створити свій вебсайт і знайти підходящого провайдера хостингових послуг.

Ось список сайтів, де ви можете оформити хостинг:
- Namecheap.com

-  Bluehost
- Bluehost.com

- Reg
- Reg.ru

висновок

Робите свої перші кроки в якості блогера? Тоді радимо вам прочитати наше комплексне керівництво про те, як почати вести блог на WordPress . Там ви знайдете докладний опис кожного етапу створення красивого і зручного блогу!
Також спробуйте створити логотип і фавікон для свого майбутнього сайту! П'ять хвилин і дизайн готовий!

От і все. Сподіваємося, що ця стаття допоможе вам вибрати ефективний URL-адресу для свого блогу чи корпоративного сайту.

Статті по темі:

Чому доменне ім'я так важливо?
Популярні реєстратори доменів або де купити домен?
Чому доменне ім'я так важливо?
Популярні реєстратори доменів або де купити домен?
Що таке домен?
Чому доменне ім'я так важливо?
Як же вибрати правильне доменне ім'я?
Але як це зробити?
Як швидко перевірити, чи вільний обраний вами веб-адреса?
Популярні реєстратори доменів або де купити домен?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: