Facebook в квітня 2013

Доходи найбільшої в світі соціальної мережі Facebook від мобільної реклами в цьому році складуть майже 1 млрд доларів. До такого висновку прийшли аналітики нью-йоркській дослідницької компанії "І-маркетер", яка спеціалізується на вивченні ринку інтернет-реклами. Щомісячна аудиторія "Фейсбук" становить 1,06 млрд користувачів, причому половина з них заходять в соцмережа через мобільні пристрої.

складуть

В ході конференції в штаб-квартирі Facebook, що відбулася 4 квітня, глава і засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг познайомив журналістів з новим напрямком розвитку його проекту. Найбільша в світі соціальна мережа бере курс на глибоку інтеграцію з операційною системою Android, для чого компанія створила свою власну програмну оболонку - Facebook Home. Її не можна назвати власною версією Android від Facebook - для такого визначення змін в ОС недостатньо. Тому точніше говорити саме про програмній оболонці, яка додає інтеграцію з Facebook в різних аспектах операційної системи. Під час заходу журналістам було продемонстровано смартфон HTC First, який першим отримав інтеграцію з програмною оболонкою Facebook Home.

кириличний логотип

Соціальна мережа почала тестування логотипу для російських користувачів. Представник компанії в Росії Варвара Фефілова заявила, що на момент написання замітки п'яти відсоткам російських користувачів видно новий логотип - «Фейсбук».

куточок Цукерберга

Марк Цукерберг, засновник і генеральний директор соціальної мережі Facebook, зробив офіційну заяву про створення політичного руху спільно з іншими лідерами IT-індустрії, повідомляє РІА Новини. За словами бізнесмена, рух буде займатися фінансуванням наукових досліджень і просуванням ряду політичних реформ. Ініціативу голови Facebook підтримали керівники LinkedIn Corp., Google Inc., Yahoo Inc. І інших великих інтернет-компаній.

В живому журналі топового блогера Наталії Радулова з'явився пост з фотографіями Марка Цукерберга не в робочий час "Марк Цукерберг відпочиває з дружиною та друзями на пляжі"

проблеми

Всього за один місяць найбільша соціальна мережа Facebook втратила мільйони користувачів на найбільших ринках світу - в США і Європі. За даними незалежних досліджень, увагу людей все частіше залучають альтернативні соціальні мережі, які надають їм інші майданчики для ігор і онлайн-спілкування, пише The Guardian. Минулого місяця, згідно з аналітичною фірмі SocialBakers, Facebook втратила 6 млн американських користувачів (4%) і 1,4 млн британських (4,5%). Крім того, за останні півроку від сторінок в Facebook відмовилися 9 млн зареєстрованих користувачів зі США та 2 млн - з Великобританії. Ці люди щомісяця перевіряли свої сторінки. Також кількість користувачів Facebook скоротилася в Канаді, Іспанії, Франції, Німеччини та Японії, тобто в тих країнах, де у соцмережі найбільше число "послідовників". Представники Facebook поки відмовляються коментувати ситуацію.

Реклама

Facebook збирається поєднати дані про користувачів, одержувані всередині мережі (наприклад про друзів і лайок), з даними компаній, що займаються маркетинговими дослідженнями, - такими як Datalogix, Acxiom і Epsilon. Ці дані включають інформацію про відвідані користувачем сайтах, список адрес електронної пошти, з яких він отримує розсилки. Це повинно зробити рекламу в соцмережі ще більш цільової. Плани компанії викликали занепокоєння захисників персональної інформації.

жертви Facebook

Президент Палестинської автономії Махмуд Аббас помилував журналіста Мамдуха Хамамреха, засудженого за розміщення в Facebook пародійної фотографії палестинського лідера. «Репортери без кордонів» заявили, що вітають рішення Аббаса, однак висловили жаль, що свобода журналіста залежить від волі президента. Організація закликає переглянути палестинське законодавство так, щоб ні працівники ЗМІ, ні звичайні громадяни не могли бути засуджені судом за звинуваченнями такого роду.

дослідження

Британські вчені створили комп'ютерну програму, здатну аналізувати "лайки", поставлені користувачами Facebook. На підставі цієї інформації додаток здатне визначити не тільки вік користувача і його IQ, але навіть його сексуальну орієнтацію і інтереси. У дослідженні взяли участь більше 58 000 чоловік. Ці люди заповнювали спеціальні анкети, після чого вчені звіряли отриману безпосередньо від людей інформацію з даними аналізу їх Facebook-сторінки, передає The Verge. На подив дослідників, комп'ютерний алгоритм зумів в 95 відсотках випадків вгадати національність користувача, в 88 відсотках - сексуальну орієнтацію, в 85 відсотках випадків - політичні переконання.

також вчені з'ясували , Що люди, які п'яні або занадто багато турбуються, в більшій мірі тяжіють до Facebook. А ось ті, хто курить марихуану, не так сильно прив'язані до дітища Марка Цукерберга. Таке дослідження провів аспірант школи журналістики при Університеті Міссурі Расселл Клейтон. Він опитав більше 225 студентів, попросивши їх оцінити свій рівень самотності, тривожності, споживання алкоголю і марихуани.

Якщо вам сподобалася стаття - поділіться!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: