Інфографіка: 2 роки блогу Все обо всем

Цей пост був написав в 2011 році, коли блогу виповнилося 2 роки. Саме тоді і була створена ця інфографіка.

Сьогодні блогу виповнилося два роки! Блог можна сказати ще молодий, але за ці два роки ведення блогу, я багато дізнався нового для себе, чого думаю без ведення блогу і знайомств з безліччю цікавих людей, а саме блогерів, не впізнав би просто відвідуючи інтернет.

Тоді в далекому 2009 я практично нічого не знав про ведення блогу, не розумів нічого в таких речах як оптимізація блогу, не знав, що таке SEO і розкрутка блогу. Але дуже хотів завести свій блог і писати в нього, що то корисне для людей. Я не буду стверджувати, що зараз через два роки, я відмінно розбираюся в усьому це.

Звичайно ж це не так. Я постійно дізнаюся, що щось нове, часто це відбувається після рад різних блогерів і безлічі годин проведених за екраном монітора читаючи різні блоги. Але я за всі ці два роки жодного разу не пошкодував, що відкрив цей блог і продовжую писати пости про те, що мені цікаво.

Сподіваюся, що в цьому році я познайомлюсь з ще безліччю цікавих блогерів, ще краще зміцню знайомства з тими, кого вже знаю не перший рік. Сподіваюся, що постійні читачі блогу будуть продовжувати читати мої пости, коментувати їх. Сподіваюся, що в 2011 аудиторія блогу стане ще більше. Адже все, що я роблю і пишу на блозі, все це для вас шановні відвідувачі та читачі блогу Все про все.

З Днем Народження тебе блог Все про все!

Бажаю вам усім шановні читачі блогу, всього найкращого!
З повагою,
Кирило (Raptor)

З повагою,   Кирило (Raptor)

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: