Instagram для контент-менеджерів: інструкція із застосування

 1. Чому ми не повинні ігнорувати Instagram
 2. Базові принципи роботи Instagram
 3. Налаштування Instagram
 4. Порада
 5. Використання Instagram
 6. цікаво
 7. Як підвищити ефективність використання Instagram
 8. Управління контентом в Instagram зі стаціонарного комп'ютера
 9. Створення колажів Instagram
 10. Репост контенту інших користувачів
 11. Як інтегрувати Instagram зі своїм блогом
 12. Вбудовування фотографій в пости і сторінки WordPress
 13. Як це зробити:
 14. Довідка
 15. Додавання фотогалереї в підвал або бічну панель вашого блогу
 16. Імпорт контенту з вашого Instagram в WordPress
 17. Як використовувати Instagram для збільшення трафіку
 18. Використання рекламної платформи Facebook
 19. Вставка посилання на свій веб-сайт в розділі «Про себе»
 20. Використання тексту в своїх зображеннях для спеціальних цілей
 21. Запуск хештег-конкурсу
 22. Використання відеотрансляцій і відеороликів для навчання, оглядів, інструкцій і т.п.
 23. Розміщення в Instagram анонсів контенту свого сайту
 24. висновок

Без будь-якого перебільшення, Instagram - гігант.
Як маркетинговий каналу ця платформа поступово відкушує свою смачну часточку пирога від ринку онлайн-реклами, і вже не можна ігнорувати цей тренд.

"Альфа-контент" пропонує вашій увазі статтю про те, як використовувати можливості Instagram на благо вашого контент-маркетингу.

Соціальна мережа Instagram досягла такого рівня розвитку і залучення користувачів, який просто неможливо ігнорувати.

У цій статті розглянемо наступні питання:

 1. Чому ми не повинні ігнорувати Instagram.
 2. Як він працює і як підвищити ефективність його використання.
 3. Як інтегрувати Instagram з блогом і розширити можливості обох комунікаційних каналів для зростання трафіку.
 4. Як використовувати Instagram для збільшення трафіку.

Чому ми не повинні ігнорувати Instagram

Для тих, хто ще не знайомий з Instagram , Нагадаємо: це додаток для мобільних пристроїв, яке дозволяє користувачам ділитися фотографіями і картинками з іншими людьми. Популяризації цієї платформи сприяли її функціональні можливості, зокрема, різні фільтри, що змінюють колір і зовнішній вигляд картинки. Ці фільтри дійсно творять чудеса: пейзаж стає більш казковим, целюліт - непомітним, а м'язи - більш рельєфними.

У 2012 р Facebook купив Instagram за фантастичну суму в один мільярд доларів , І з того часу вийшли для платформи кілька оновлень (наприклад, відеотрансляції) і реклама IT-гіганта по-справжньому зміцнили її становище на ринку.

Іншими словами, Instagram відбувся як соціальна мережа.

Іншими словами, Instagram відбувся як соціальна мережа

Жарти - жартами, а рекламні можливості Інста ігнорувати вже не вийде. Ми просто зобов'язані спробувати використовувати цю платформу - майже виключно візуальне середовище, яка дуже добре інтегрується з рекламою Facebook і блогами, - щоб залучити новий трафік, залучити аудиторію і продати свій продукт.

Базові принципи роботи Instagram

Instagram - соціальна мережа, яка також працює в якості пошукової системи і архіву.

Давайте розглянемо основи роботи з платформою.

Налаштування Instagram

Тут все просто: завантажуємо додаток на свій смартфон і створюємо аккаунт. Другий варіант - просто зайти в систему під обліковим записом Facebook. Вводимо актуальну контактну інформацію, дані про компанію, додаємо логотип, опис з посиланням на свій сайт і номер телефону. От і все.

Порада

На жаль, в профілі компанії в Instagram можна додати тільки одне посилання. Щоб не втратити потенційних клієнтів, скористайтеся можливостями сервісів настройки контактів, наприклад, MSSG.me , Який створює сторінку з вашими контактними даними в ВКонтакте, FВ Messenger, Skype, Telegram, Viber, WhatsApp. Даний сервіс поки що працює в режимі beta-тестування, проте знаходиться у вільному безкоштовному доступі.

Використання Instagram

Після закінчення установки ви побачите невелику кнопку «+», яка дозволить вам завантажувати свої фотографії, налаштовувати фільтри, змінювати кольори і потім публікувати результат в своєму акаунті.

Хоча перед публікацією вам необхідно додати невеликий опис, а також кілька хештегів. Це важлива дія, завдяки якому ваш контент зможуть знайти фактичні та потенційні користувачі. Хештег - це той елемент платформи, який виступає в якості пошукової системи. Публікація хороших фотографій - звичайно ж, найголовніше, однак проставлення тегів допоможе вам збільшити охоплення аудиторії. Наприклад, проставивши хештег # маркетинг, будь-хто, хто шукає матеріали з цього тегу, зможе знайти ваш аккаунт.

цікаво

у статті "20 порад, як збільшити свою аудиторію в Instagram" ми зачіпали тему результатів проведеного Track Maven дослідження про тренди в Instagram і, зокрема, кореляції між кількістю хештегів в постах і рівнем залученості користувачів. За результатами аналізу акаунтів понад 500 американських брендів з'ясувалося, що більшого успіху добиваються пости з 11 і більше хештегом.

Аккаунт Alfa-content в Instagram Аккаунт Alfa-content в Instagram

Наступне, що потрібно зробити, - знайти спільноти, які стануть вашими передплатниками. Вони повинні бути пов'язані з вашими інтересами і нішею і публікувати цікаві вам матеріали. Ідея в тому, щоб почати взаємодію, ставши їх передплатником. Це не менш важливий елемент соціальної мережі.

Ну і нарешті, ви можете також запускати відео, в тому числі в режимі реального часу. Такий формат корисний і доречний, якщо ваша ніша дозволяє використовувати навчальний формат або відповіді на питання і т.п.

Як підвищити ефективність використання Instagram

Хоча сам додаток прекрасно саме по собі, ми можемо зробити ще дещо, щоб користування системою було більш функціональним і простим, а також щоб заощадити трохи часу.

Управління контентом в Instagram зі стаціонарного комп'ютера

Ви можете завантажити програму типу Grids , Яке дозволить вам публікувати контент у своєму акаунті Instagram з ноутбука або стаціонарного комп'ютера. Це зручно, оскільки ви зможете редагувати фотографії прямо в Photoshop, а потім публікувати їх без попереднього перенесення на телефон. Є платна і безкоштовна версії, підтримується російську мову.

Створення колажів Instagram

Наступне, що вам необхідно встановити, - додаток для мобільних пристроїв під назвою Layout . Воно дасть вам можливість зробити з декількох фотографій колаж, редагувати кольору, форму, обрамлення і багато чого ще.

Ця програма дуже зручно, якщо ви хочете продемонструвати послідовність фотографій або, можливо, групу різних фотографій з одного події. Крім того, воно дозволяє виділити свою стрічку серед домінуючих на платформі одиничних фото, а це може виявитися дуже до речі, якщо ви хочете залучити ще більше уваги до себе і своїх постах. У сервісі підтримується російську мову.

Репост контенту інших користувачів

На відміну від будь-якої іншої соціальної мережі в Instagram відсутня можливість поділитися контентом іншої людини. Якщо ви бачите фотографію, яка вам подобається, і хочете поділитися нею зі своїми передплатниками, вам доведеться зробити знімок екрана і, вручну відредагувавши його, завантажити. Однак, існують сервіси, що спрощують цей процес, наприклад, Repost for Instagram або Instarepost .

Як інтегрувати Instagram зі своїм блогом

Instagram може використовуватися для залучення додаткового трафіку на свій сайт або блог, а також в якості додаткового каналу комунікації з наявними клієнтами. Розглянемо ряд можливих комбінацій Instagram і блогу (на WordPress), які будуть корисні для обох платформ.

Вбудовування фотографій в пости і сторінки WordPress

Перша цікава штука, яку варто запам'ятати, - ви можете вбудовувати свої фото з Instagram в свої ж пости і сторінки свого блогу, просто клікнувши на фотографії і скопіювавши вбудований код.

Як це зробити:

 • Натисніть на меню у вигляді трьох крапок в правому нижньому кутку обраного зображення:

 • Виберіть пункт "Вставити" і скопіюйте з'явився код:

 • Вставте скопійований код в текстове поле при верстці, перевірте результат і опублікуйте матеріал.

Довідка

Версії WordPress вище 3.5 підтримують технологію oEmbed, яка дозволяє спростити процедуру: потрібно просто скопіювати посилання зображення з Instagram в текстове поле поста при верстці, і картинка з'явиться у вашому блозі. У разі якщо ваша версія нижче 3.5, встановіть плагін для інтеграції Instagram в WordPress.

Цей прийом варто використовувати, тому що при цьому одночасно просувається як ваш аккаунт в Instagram, так і ваш блог. Ви також отримуєте можливість використовувати в своєму блозі красиві унікальні фотографії, що усуне потребу в стічних зображеннях.

Майте на увазі, що при постінгу фотографій інших людей є ризик втратити зображення в разі його видалення ними, так як WP бере фотографію з серверів Instagram на відміну від завантажених вами.

Додавання фотогалереї в підвал або бічну панель вашого блогу

Ще один досить популярний варіант - додати в свій блог фотогалерею, яка бере зображення з вашого ж аккаунта Instagram:

У цьому вам може допомогти плагін Instagram Feed , Який пропонує кілька варіантів реалізації фотогалереї. Ви можете зробити звичайну галерею або галерею-карусель, в якій фотографії перегораються і яка займає менше місця. Програма платна, але доступна демо-версія.

Ви також можете використовувати плагіни, які імпортують зображення з Instagram як WP-вкладення за допомогою віджетів, наприклад Instagram Slider .

Все що вам потрібно - Instagram ID (через особливості роботи API). Доведеться трошки повозитися з налаштуванням, але воно того варте.

Імпорт контенту з вашого Instagram в WordPress

Деяким людям подобається ідея синдикації контенту на різних платформах. Плагін Instagram Importer дозволяє вам взяти весь свій контент в Instagram і імпортувати його в WordPress. Цей варіант - непоганий спосіб резервного архівування контенту вашого облікового запису в Інста. Одночасно ви можете робити щось нове в певній категорії блогу.

Як використовувати Instagram для збільшення трафіку

Тепер, коли ми розглянули деякі варіанти використання і поліпшення роботи Instagram, давайте познайомимося з тим, що можна зробити на платформі для збільшення трафіку на сайт.

Використання рекламної платформи Facebook

Тепер ви можете керувати рекламними кампаніями в Instagram зі свого рекламного аккаунта в Facebook. Які переваги це дає? Ви можете елементарно копіювати кампанії, які спрацювали для вас в Facebook, і запускати їх в Інста. Крім того, тепер можна створювати орієнтовані більшою мірою на візуалізацію кампанії і спробувати своє щастя в Instagram.

Налаштування рекламної кампанії в Ads Manager Facebook Налаштування рекламної кампанії в Ads Manager Facebook

Вставка посилання на свій веб-сайт в розділі «Про себе»

Instagram не дозволяє вставляти посилання на сайт безпосередньо в фотопостах. Якщо ви створюєте орієнтований на продажу контент, обов'язково повідомте людям свою адресу в інтернеті в розділі «Про себе». Ви завжди можете замінити її на адресу посадкової сторінки, якщо проводите спеціальну кампанію.

Використання тексту в своїх зображеннях для спеціальних цілей

Давайте розглянемо три зображення зі стрічки Кріса Дакера як чудовий приклад того, як можна використовувати свій бренд і свою особистість для дуже специфічних цілей.

Аккаунт Кріса Дакера в Instagram Аккаунт Кріса Дакера в Instagram

Зверніть увагу, як він оформив зворотний відлік часу до запуску нового продукту. Безліч матеріалів, що оточують ці три фотографії, були також присвячені оповіщення читачів про запуск продукту або надавали деяку інформацію про нього, щоб зацікавити людей. Це прекрасна ідея, якщо тільки нею не зловживати.

Запуск хештег-конкурсу

Останнім часом особливою популярністю користуються хештег-конкурси, щоб постати перед аудиторією більш органічно: через їх друзів.

наприклад, National Park Geek , Пропонує користувачам ставити їх хештег при публікації красивих видів національних парків, щоб полегшити National Park Geek пошук контенту людей. І якщо їм ці зображення сподобаються, то National Park Geek потім публікує їх у себе. Це мудрий підхід, тому що спонукає людей говорити про бренд і генерує при цьому привабливий контент, не докладаючи жодних зусиль. До того ж цьому є вагомий привід - вони жертвують певну суму на охорону природи.

Аккаунт National Park Geek в Instagram  (Текст в описі: Во славу нашої спільної любові до національних парків Аккаунт National Park Geek в Instagram
(Текст в описі: "Во славу нашої спільної любові до національних парків. Додайте тег #nationalparkgeek, щоб відзначити сенсаційний вид. Натисніть на вподобану картинку. Підтримайте пожертвуванням національні парки")

Це прийом може бути дуже ефективний при проведенні заходів, які мають хорошу візуальну складову. Конференція з питань нерухомості, можливо, не найкращий приклад, а ось музичний фестиваль на відкритому повітрі цілком підійде: там люди роблять фотографії музикантів, акробатів, сцени і т. П. Цей тип контенту дуже вдало застосовують багато блогерів, які висвітлюють світ моди. Просто треба простежити, щоб люди знали, який тег ставити, і могли знайти основний аккаунт.

Використання відеотрансляцій і відеороликів для навчання, оглядів, інструкцій і т.п.

Формат відео відмінно підходить для освітніх цілей: фітнес-тренування, бізнес-тренінги, психологічні замальовки. Платформа Instagram - джерело можливостей для залучення аудиторії.

Instagram-блогер  Анастасія Золота  часто використовує відео для залучення аудиторії Instagram-блогер Анастасія Золота часто використовує відео для залучення аудиторії

Щоб встановити зв'язок з аудиторією, спонукати людей відвідати ваші групи в соціальних мережах або перейти безпосередньо на сайт, достатньо невеликого відео або кліпу.

Розміщення в Instagram анонсів контенту свого сайту

Великі користувачі Instagram застосовують наступний прийом: вони використовують платформу в якості інструменту для розвитку громади шанувальників і потім підштовхують аудиторію стати передплатниками власного сайту. Це може бути програма онлайн-навчання або ж захід у реальному житті, але методологія одна і та ж.

Наприклад, ось як це робить професійний тренер Andrew_Pap_ :

Ендрю публікує корисні матеріали про свої тренування, харчування, фітнес-клубах і т.п. і розповідає людям про свій стиль тренувань, щоб завоювати довіру у користувачів. Все це дає йому можливість рекламувати свої заходи і продукти, оскільки він є одним із засновників мережі фітнес-центрів на кращих світових курортах (Балі, Гаваї, Мальдіви).

У його профілі дається посилання на сайт компанії. Погодьтеся, професійний спортсмен, який ділиться своїми методиками тренувань і ділиться професійними секретами майстерності, викликає більшу довіру, ніж будь-хто інший.

Контент-маркетинговий підхід відмінно просуває як самого експерта, так і його бізнес, формуючи вкрай лояльну аудиторію і спонукаючи зробити покупку.

висновок

Instagram як маркетинговий канал набирає обертів. Платформа має широкі рекламними можливостями, і ми не маємо права ігнорувати їх, якщо не хочемо стати аутсайдерами галузі.

Створення облікового запису в цій мережі не займе багато часу, але потребують багато сил для залучення й утримання уваги аудиторії. Однак, при належній старанності наші труди обернуться благом, а ефективність контент-маркетингу компанії зросте багаторазово.

Instagram - відмінний спосіб комунікації з клієнтами, що дозволяє показати "товар обличчям", навчити аудиторію, завоювати її довіру і сформувати позитивну репутацію.

У статті використані матеріали сайту Blogtyrant і блогу Олександра Кадирова

Які переваги це дає?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: