Ключові слова конкурентів або готуємо блог-статейнік під CPA

Будемо підбирати ключі для нового сайту. У мене є записна книжка з ідеями для сайтів. Погортав і знайшов на одній сторінці дві теми, які з одного боку зручні для просування в рамках статейніка (багато ключів, в тому числі і з довгим хвостом, багато нк нч). З іншого в них є ключі з хорошими бідами, але головне, в CPA можна підібрати тематичні оффер.

Вибрав тему - рибалка. Мені найбільше вдаються проекти, де є прямий контакт з аудиторією. Там де потрібно авторство, потрібен особистий приклад. Ок, як ви здогадалися, мова про блозі. Причому про блозі під CPA (тут продавати зручніше, ніж на типовому статейніке).

Отже блог про риболовлю. Подивимося хто в топі з цього не самому популярному запиту:
Вибрав тему - рибалка

Додамо кілька доменів в keys.so . До слова, пост не рекламний, це спільна акція з обопільною вигодою. Що отримали: 12224 запиту.

Відсіємо зовсім вже нч запрси: «Wordstat»> 30, таких набралося 2410 запитів. Фільтрацію робимо прямо в інтерфейсі, дуже швидко.
Відсіємо зовсім вже нч запрси: «Wordstat»> 30, таких набралося 2410 запитів
Є де розгулятися на старті.

Що таке keys.so і чому я його використовую: 76 мільйонів ключів, очищених від сміття, повторів. Перевірена частотність і інформація по більш 13 мільйонів сайтів. Це дані на момент написання поста.

Додамо вибірки по конкурентам групи (їх знайшлося понад 7 тисяч):
Додамо вибірки по конкурентам групи (їх знайшлося понад 7 тисяч):   До слова, сервіс видає і інші сайти одного власника, так серед конкурентів є 2 досить великі тематичні сітки
До слова, сервіс видає і інші сайти одного власника, так серед конкурентів є 2 досить великі тематичні сітки. Вивчаю з цікавістю і задоволенням: одна з сіток зроблена дуже витончено і з хорошим контентом. До слова, тенденція переходу від CPC до CPA в статейніках - цілком очевидна.

А для цього проекту, крім нових ключів, є ідеї щодо структури, просторів.

корисно: велика стаття з підбору ключів .

Проведемо кластеризацию (шкода у сервісу немає на борту такого функціоналу, але ж як раз за наявними даними було б зручно її робити) і можна переходити до створення структури проекту. Нам треба поєднати авторський блог зі статейніком.

з keys.so витягаю так само дані про сторінки по ключам: орієнтуюся на варіації з максимальним трафіком при мінімальній конкуренції. Аналізуємо контент і готуємо краще - бажано в форматі блогу. Кілька таких сторінок забезпечать нам швидкий приплив пошукового трафіку з хорошими поведінковими показниками. Це буде основою.

Що далі? Далі пишемо статті. Все як завжди, краще залучати професіоналів, рибалок зі стажем (беремо камеру і йдемо в місця лову: розмовляємо знімаємо, пишемо звук, на цьому матеріалі потім пишемо). Не забуваємо про збір аудиторії (розсилка) і посів у тематичних спільнотах.

Що далі?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: