Контент для сайту - де взяти?

  1. Заробити на контенті
  2. Де купити статтю для сайту

зробити шаблон для сайту це одна справа, а от чим його заповнити, так, тут голову поламаєш. Де взяти контент для сайту? Причому постійні відвідувачі вашого інтернет ресурсу, хочуть бачити завжди щось новеньке, а так "втечуть" тому і доводиться наповнювати його свіжими унікальними статтями.
Як і напевно більшість власників сайтів, я так само скажу, що самий безкоштовний, успішний для розвитку проекту і надійний спосіб, це писати унікальні статті самому. Так, але потрібно знати що писати.

Можна звичайно постійно щось вигадувати, описувати що то з життя, ніж ви себе оточуєте і у вашому житті щось постійно відбувається цікаве і це буде цікаво і вашим відвідувачам. Відмінна позиція в пошуках контенту, але не для кожного це підійде :)

Якщо вам зовсім не потрібно або не хочете описувати своє життя і немає ніяких своїх досягнень, а просто вирішили почати заробляти, таким методом як розміщення реклами на сайті. Тоді як варіант, можна скористатися і таким способом в пошуку безкоштовного контенту:

Візьміть чужий текст, перепишіть його своїми словами і розміщуйте отриманий контент у себе. Старий перевірений метод, завжди затребуваний, так багато хто і робить. А називається, такий нехитрий прийом для отримання контенту, рерайтинг. Так, цілком нормальний метод, що б одержати не хапає контент для сайту. Тільки потрібно вибирати ту тему з якої ви не погано знайомі, і зможете грамотно замінювати чужий текст на свої пропозиції. Хороший спосіб, але займає так само багато нашого безцінного часу, зате безкоштовним виходить контент.

І не забувайте текст перевіряти на унікальність перед відправкою в інтернет однієї з таких програм як "Advego Plagiatus".

Заробити на контенті

Увійдіть на біржі статей типу Liex і Вас завалять унікальним контентом і ще заплатять за те, що ви розмістили статті у себе. Ось Вам готовий безкоштовний контент для сайту і зарплату отримуєте і сайт зростає. Статті вибираєте на свій розсуд, і не дивлячись на це, все ж важко буде підібрати контент під певну тематику.

Де купити статтю для сайту

Ви власник інтернет-магазину, зрозуміло що у вас більше можливостей продавати, а не писати. Тоді надійніше буде купити професійно написаний текст, замовити його на біржі . Можна купити там вже готові статті, ось тільки якість такого контенту може Вам не сподобається, доведеться багато дописувати, доводити текст до розуму. Простіше буде замовити, отримати його і якщо не сподобається відправити на доопрацювання.

Все в ваших руках, дійте!Де взяти контент для сайту?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: