Контент і контент-маркетинг: в чому різниця?

 1. проблема контенту
 2. Обіцяйте в контенті!
 3. Різниця - в кінцевих цілях

Пропонуємо вашій увазі переклад статті всесвітньо відомого експерта в області маркетингу, менеджменту і корпоративної культури Майкла Бреннера про відмінності між поняттями "контент" і "контент-маркетинг", питання про яких досі виникають не тільки у людей, далеких від просування, а й у професійних маркетологів.

Отже, в чому різниця між контентом і контент-маркетингом? Відповідь криється в кінцевої мети, для якої ви будете його використовувати: залучення аудиторії або робота з нею.

Контент-маркетинг - це залучення аудиторії через ваш досвід і експертизу, вибудуване і оптимізоване для досягнення ваших маркетингових цілей.

Контент оточує нас всюди: контент продукту / комерційний контент / контент для обслуговування і сервісу клієнтів / контент подій / контент для співробітників і працівників / контент для маркетингу і рекламних кампаній. Навіть реклама - це контент.

За допомогою контент-маркетингу ви залучаєте увагу аудиторії до свого бренду, ведучи її від пропозицій конкурентів.

Поміркуйте про те, що робить American Express на відкритому форумі :

або про Red Bull Bulletin :

Або про моєму останньому улюбленому кейсі від Casper's Van Winkle :

Це три прекрасних прикладу, як за допомогою контент-маркетингу три різних компанії впроваджують «прийоми» для досягнення кінцевої мети - привернути увагу аудиторії.

проблема контенту

Я кожен день спілкуюся з людьми на тему контент-маркетингу. Я розумію, реалізуючи контент-маркетинг, зусилля бренду і компанії часто «розмиваються» і губляться.

Більшість маркетологів зосереджено на створенні контенту, що підтримує бренд або його продукти. Вони створюють його головним чином тому, що їх просять про це, а не тому, що він відповідає потребам клієнтів.

Проблема з контентом така ж, як і з рекламними кампаніями. Середній термін життя контенту в Твіттері становить менше 3 годин. На Facebook за 5 годин ви отримаєте 75% всіх переглядів. А середній показник терміну життя опублікованій статті всього лише 37 днів .

Подібно розміщення контенту, рекламні кампанії «живуть» протягом короткого періоду часу, а потім вмирають. Якщо ваша компанія схожа на більшість, будьте впевнені, що 60-70% вашого контенту просто не використовується.

Проблема здебільшого контенту в тому, що він створений для керівництва, а не для цільової аудиторії, яку вам потрібно залучити і «відібрати» у конкурентів.

Припиніть створювати контент, який ніхто ніколи не побачить.
Припиніть створювати контент, який не забезпечить вам продажу.
Припиніть створювати рекламні кампанії з коротким терміном життя.
Припиніть створювати просто контент.

Створюйте контент для просування бренду!

Обіцяйте в контенті!

Як одного разу сказав Сет Годін:

«Контент-маркетинг - це все, що залишилося від маркетингу»

Багато людей часто плутають поняття «контент» і «контент-маркетинг».

Контент-маркетинг - це тактика досягнення стратегічної мети.

Щоб залучити нових клієнтів для свого бізнесу, вам потрібно створити контент, який дійсно їм потрібен. Вам потрібно привернути їхню увагу за допомогою контент-маркетингу.

За словами автора і доповідача Ендрю Девіса:

«Розробка брендованого контенту - це створення сторітеллінга про бізнес, який приверне, втягне, а потім утримає лояльну аудиторію!»

Джо Пуліцці написав Content Inc. - цілу книгу, щоб допомогти і підказати брендам і підприємцям, як залучити аудиторію до розробки продуктів і нових послуг.

Робота Джо надихала мене на протязі багатьох років. Я часто використовував кроки, які він рекомендує у своїй останній книзі, щоб впроваджувати їх в своїх власних підходах для Marketing Insider Group.

Я веду блог для фахівців з маркетингу вже більше семи років, публікуючи 1-2 статті, покликані сформувати нову аудиторію зацікавлених читачів. І тільки в минулому році я виділив основні кроки, за допомогою яких бренди можуть створити ефективну стратегію контент-маркетингу.

Різниця - в кінцевих цілях

Отже, ви маєте намір вийти за рамки простого використання контенту. Виконайте наступні 8 кроків для підвищення ефективності контент-маркетингу:

 1. Визначте місію і бачення контент-маркетингу. Вони повинні відповідати місії бренду і працювати навколо клієнта. Визначте, ким саме є ваша цільова аудиторія, яку цінність для неї ви несете і які основні продукти / послуги пропонуєте?
 2. Виберіть URL. Вирішіть, чи повинна назву сайту відображати діяльність вашої компанії або сайт повинен бути без прив'язки до продукту.

  приклад  сайту  , URL якого збігається з назвою проекту на 100% приклад сайту , URL якого збігається з назвою проекту на 100%

 3. Визначтеся з брендування сайту. Це аналогічний пункту два питання, що має, однак, відмінності. На вашому сайті в опублікованому контенті повинні міститися хоча б деякі елементи вашого корпоративного бренду. Розмістіть на сайті залучають аудиторію теми так, щоб вони кидалися в очі.

  сайт спільноти  hpe сайт спільноти hpe.com

 4. Продумайте все компоненти для ефективного контент-маркетингу. На вашому сайті повинні бути:

  • категорії / розділи в верхньому меню, щоб показати, які теми ви висвітлюєте;
  • регулярно публікуються статті із зазначенням авторства та дат розміщень;
  • зображення на підтримку теми і для розмежування тексту;
  • фокус на зростання аудиторії, готової підписатися на оновлення;
  • зрозуміла навігація, щоб користувачі знаходили кращий контент;
  • заклик до дії / форма зворотного зв'язку / сторінка з контактами для тих, хто вирішить зв'язатися з вами безпосередньо;
  • кнопки соціальної активності, що надають можливість користувачам розшарити публікацію в соціальні мережі, тим самим рекламуючи ваш продукт.

  відомий гастрономічний  блог відомий гастрономічний блог

 5. Створіть сайт з фокусом на підписку. Передплатники - це показник охоплення, взаємодії та конверсії. Саме вони - та аудиторія читачів, яка запрошує вас в їх переповнений поштову скриньку. Цінуйте їх. Розширюйте їх кількість. Створюйте довіру, пропонуючи відмінний контент.

  джерело джерело

 6. Публікуйте послідовно і регулярно. Якщо ви висвітлюєте якусь одну тему, публікуйте тематичний контент, пов'язаний з нею, хоча б раз на тиждень. Якщо ви висвітлюєте дві теми, публікуйте їх не рідше двох разів на тиждень. Якщо можливо, публікуйте кожен день контент тематик, щоб бути цікавими різних цільових аудиторій.

 7. Сформуйте план досягнення кількісних показників результативності. Зовсім не варто відстежувати 65 метрик. Просто подивіться на трафік (відвідувачів та переглядів сторінок), соціальну активність (лайки, репости, соціальні акції, коментарі, час проведений на сайті) і конверсії (передплатники, форми зворотного зв'язку).

 8. Підтримайте сайт візуальними елементами, адже отримати відразу все вищеперелічене досить складно. Вам не потрібно «грабувати» банк корпоративних зображень. Ви можете використовувати візуальний контент інших людей. Ви можете створювати палітри SlideShare, якщо у вас невеликий бюджет або його немає зовсім. Наприклад, так як на цьому сайті :

Використовуючи дані кроки, ви створите ефективний контент-маркетинг і залучите нових клієнтів для вашого бізнесу і компанії!

Отже, в чому різниця між контентом і контент-маркетингом?
Визначте, ким саме є ваша цільова аудиторія, яку цінність для неї ви несете і які основні продукти / послуги пропонуєте?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: