[Ми рекомендуємо №116] Day One - мабуть, найкращий особистий щоденник

  1. Що ще ми рекомендуємо:

Психологи стверджують, що вести щоденник вкрай корисно

Психологи стверджують, що вести щоденник вкрай корисно. Ця звичка впорядковує думки, змушує переосмислювати зроблене і сказане, та й свої наступні кроки заодно планувати. Щоденник в якійсь мірі замінює друга, якому можна розповісти найпотаємніше і який ніколи не засудить. Так що якщо сама думка десь зберігати хроніку свого життя вам не до вподоби, варто спробувати.

Для iPhone і iPad існує чимало створених з цією метою додатків, але ми звернемося до кращого - Day One. Тим більше, що сьогодні його можна завантажити безкоштовно. Тут же в якості аргументів "За" згадаю програму для Mac і синхронізацію: або за допомогою надійного Dropbox, або за допомогою примхливого, але зате "еппловскій" iCloud.

Тут же в якості аргументів За згадаю програму для Mac і синхронізацію: або за допомогою надійного Dropbox, або за допомогою примхливого, але зате еппловскій iCloud

Мобільний додаток Day One зроблено без застережень класно. І ця приємна характеристика стосується що вигляду програми, що механіки створення нових записів. Користуватися нею дуже комфортно, один раз спробувавши, повертаєшся до неї з радістю.

Запись дневника гранично мультимедійні. Крім очікуваного тексту з форматуванням (реалізовано за допомогою розмітки Markdown), замітки забезпечуються знімками, геолокації і інформацією про погоду. Є зручна система теггірованія - теги сортуються за датою останнього використання або за алфавітом. Ключові записи можна відзначати зірочками і завжди мати під рукою в окремому меню. Day One вміє рахувати кількість символів і слів записи, що кілька нетипово для не-блокнота, але може стати в нагоді для самоорганізації - не менше 3000 знаків в день, наприклад.

Всі опції редактора зосереджені в надклавіатурной панелі, яка прокручується горизонтально. Кожна "сторінка" панелі присвячена певному типу операцій, їх зручно прокручувати в процесі оформлення нової записи.

Головний екран Day One розділений на три зони. Зверху розмістили величезні кнопки створення нового запису і додавання знімка, трохи нижче бачимо панель-лічильник - вона розповідає, як давно і як активно ви ведете свій щоденник. Далі списком представлені розділи-фільтри: таймлайн (всі записи), фотографії, теги, календар, відмічені зірками, роки. Завдяки такій системі організації, а також грамотно реалізованому пошуку, працювати з щоденником дуже комфортно, нехай навіть ведете ви його не перший рік і число заміток перевалило за п'ять сотень (суджу з досвіду товариша, помешенного на Day One).

Завдяки такій системі організації, а також грамотно реалізованому пошуку, працювати з щоденником дуже комфортно, нехай навіть ведете ви його не перший рік і число заміток перевалило за п'ять сотень (суджу з досвіду товариша, помешенного на Day One)

На завершення скажу пару слів про настоянки. Крім вже згаданої синхронізації, в меню знайдуться захист додатки паролем, система нагадувань (корисно, допомагає виробити звичку), настройки шрифтів ну і всякі потрібні-непотрібні коригування. Розберетеся.

Розберетеся

Зізнаюся чесно, щоденник не веду з 7 класу. І тоді вів тільки тому, що подарували класний блокнот і щось хотілося в нього записувати. Але сама ідея цікава і завдяки Day One дійсно захотілося спробувати. Додаток без застережень класне, а з урахуванням знижки просто не можу придумати причини, щоб не поповнити їм колекцію iСофт.

PS Хлопці, а ви ведете щоденники? Чи не публічні блоги, а саме щоденники?

Day One (Journal / Diary)

Розробник:
Версія: 1.10
iPhone + iPad (33.3 Мб) - $ 4,99 free []
UiP рейтинг: 9/10

Що ще ми рекомендуємо:

№115 Groove - класний аудіоплеєр і гідна заміна Music App
№114 World of Tanks Assistant - для захоплених танкістів
№113 Uklon - Online Taxi - додаток від кращого сервісу замовлення таксі

Чи не публічні блоги, а саме щоденники?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: