Модуль відображення афоризмів (цитат) в Joomla

04 Жовтня 2013

04 Жовтня 2013   Як додасть афоризм або цитату на свій сайт працює на Joomla 1

Як додасть афоризм або цитату на свій сайт працює на Joomla 1.5 - 2.5?
Поставивши собі за цим питанням перебрав з десяток модулів, але зупинився на кілька нестандартному рішенні - використовувати модуль зворотного зв'язку або книги відгуків.

Вхідні дані були наступні: я хочу публікувати на своєму сайті сподобався мені афоризм швидко, з будь-якого місця, без заходу в адмінку і не з текстового файлу при цьому реалізувати завдання звичайним модулем Joomla 1,5.
Вихідні дані: афоризми (цитати) повинні з'являтися у випадковому порядку з коректним відображенням російських символів (utf8) і мати гнучку настройку зовнішнього вигляду. Те що вийшло можна подивитися у верхній частині сторінки. Дизайн стандартний. Тепер про реалізацію ...

приклад:


Спочатку була думка прикрутити модуль JComments, але в стандартній реалізації він не дозволяє виводити коментарии рендомно (випадково). Писати кожен раз нову статтю і виводити заголовое її або текст з неї рендомно теж не хотілося - клопітно. Погуглити і перепробувавши кілька модулів підхопив вірусняк на сайті. Теж погано. У підсумку вийшов на варіант гостьової книги людини підтримує сайт RSWeb . Компонет гостьової книги RSMonials має два модулі виведення відгуків, дозволяє вставляти зображення. Все безкоштовно. Встановлюється елементарно, як звичайний компонент для Joomla 1,5 і Joomla2.5. Єдиний недолік в тому, що довелося поміняти руками кодування в таблиці і в декількох рядках в базі даних. Інакше російські символи відображаються питаннячко. Але це нескладно, тим більше метод описаний на самому сайті . Але зверніть увагу, що мало поміняти кодування таблиці, потрібно ще зайти в кодування рядків усередині таблиці і там теж її поміняти. Після цього все чудово запрацювало. Компонет дозволяє налаштувати російський інтерфейс для форми введення і виведення модулів.

Приклад роботи можна подивитися на цьому сайті в верху сторінки. У підвалі кожної сторінки я зробив посилання на сторінку Feedback . Якщо додати відгук - він стане афоризмом (цитатою) сесії. Форму добавленіея можна заховати будь-яким іншим зручним для вас способом, а можна наоборо випнуто і зробити гостьову книгу або зробити модуль додавання цитат (афоризмів) загальнодоступним. Компонент підтримує Capcha.

Дерзайте! Додавайте свій афоризм! :)

Радий якщо стаття вам допомогла.Найновіші матеріали:

Більш старі матеріали:

Додати коментар

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: