Написання текстів для сайту на замовлення

 1. Написання текстів для сайту на замовлення Як ви ставитеся до того, щоб ваш сайт серйозно і надовго...
 2. SEO-оптимізовані тексти
 3. Продають тексти (копірайтинг)
 4. Інформаційні статті
 5. Як замовити написання статей?

Написання текстів для сайту на замовлення

Написання текстів для сайту на замовлення

Як ви ставитеся до того, щоб ваш сайт серйозно і надовго закріпився в ТОП-3 пошукової видачі Google і Яндекс в Україні, підвищивши тим самим відвідуваність? А як щодо збільшення прибутку вашого інтернет-магазину в Харкові, Києві, Одесі, Дніпропетровську і будь-якому іншому місті країни? Якщо ви тільки "ЗА", тоді вам обов'язково потрібно написання текстів для сайту, які:

 • цікаві і корисні відвідувачам вашого онлайн ресурсу;
 • оптимізовані під пошукові машини Яндекса і Гугла;
 • відповідають останнім тенденціям інтернет-маркетингу.

Такий текстовий контент 100% дає позитивний ефект: покращує позиції сайту в пошукових системах і підвищує конверсію. Останнє виражається в тому, що:

 • збільшується число передплатників блогу;
 • підвищується кількість дзвінків на корпоративному сайті компанії;
 • росте середній чек і кількість замовлень в інтернет-магазині.

Щоб досягти такого ефекту, створіть текстовий контент самі або замовте послугу "написання текстів на замовлення" у досвідчених копірайтерів. Можна довго сперечатися про плюси і мінуси кожного варіанту. Але у випадку з покупкою контенту у професіоналів ви гарантовано отримуєте текст, який приносить потрібний результат!

Види текстового контенту, з якими ми працюємо

Види текстового контенту, з якими ми працюємо

Якщо ви все ж вирішили замовити написання статей на блог, описів товарів, тексту для e-mail розсилки у професійних копірайтерів, тоді ви зараз точно перебуваєте на потрібній сторінці. команда web-студії VipWS пропонує створення текстового контенту наступних типів:

 • Продають опису товарів і послуг на ваш сайт або інтернет-магазин.
 • SEO тексти з урахуванням останніх рекомендацій Google і Яндекс.
 • Лідогенерірующіе тексти для landing pages (посадочні сторінки, Лендінзі).
 • Інформаційні статті для блогів і яскраві пости в соціальні мережі.
 • Конверсійний текст для e-mail розсилки.

Весь контент для вас створює команда нішевих копірайтерів з досвідом роботи більше 3-х років. Кожен з них відповідає за свій напрямок, тому ми гарантуємо повну відповідність текстів поставленим завданням.

SEO-оптимізовані тексти

Головна мета SEO-копірайтингу є допомога сторінці сайту вийти в ТОП пошукових систем Google і Яндекс по певних запитах, а також поліпшити конверсію. Щоб досягти такого результату, фахівцями VipWS проводиться наступна робота:

 • Вебмастера збирають базу релевантних вашому інтернет-ресурсу пошукових запитів і створюють технічне завдання для seo-копірайтерів.
 • У свою чергу web-райтери вивчають специфіку вашої тематики, продукту, послуги. Тільки після цього вони приступають до створення seo-контенту.

У підсумку ви отримуєте готовий унікальний seo-текст з природно вписаними ключовими словами (ключами, пошуковими фразами), який легко і цікаво читати вашої цільової аудиторії.

В якості основних показників ефективності сео-оптимізованого контенту наших копірайтерів ми виділяємо три метрики:

 • Час на сайті, проведений користувачем (вважається основним показником). Чим більше часу проводить відвідувач на інтернет ресурсі, тим краще картина для Яндекс і Google.
 • Кількість відмов і переглянутих сторінок (додаткові метрики для оцінки якості контенту веб-порталі). Чим нижче перший показник, тим сайт якісніший в очах пошукових роботів. Друга метрика найбільш важлива для інформаційних сайтів і блогів.

Правильно написаний SEO текст уже через кілька тижнів допомагає онлайн сторінці вийти в ТОП-10 пошукової видачі Яндекс і Гугл по конкретним ключовим запитам.

Продають тексти (копірайтинг)

Продають тексти (копірайтинг)

Технічна довідка. "Копірайтинг (англ. Copywriting від copy - рукопис, текстовий матеріал + write - писати) - професійна діяльність з написання рекламних та презентаційних текстів." Джерело: ru.wikipedia.org.

Будь-контент повинен допомогти сайту досягти головної мети: зробити продаж товарів і послуг, отримати нових передплатників, зробити маркетингове дослідження і так далі. В цьому якраз і полягає головне завдання продає контенту, який доцільно замовляти для:

 • інтернет-магазинів будь-якої тематики;
 • Лендінзі і комерційних пропозицій;
 • e-mail розсилок і контекстної реклами;
 • соціальних мереж;
 • корпоративних сайтів.

Продають тексти пояснюють потенційному клієнту вигоди придбання того чи іншого продукту саме тут і зараз, а потім акуратно підводять його до потрібного цільовим дії на вашому сайті:

 • натискання кнопки;
 • дзвінку по телефону;
 • заповнення форми і так далі.

Вся хитрість полягає в тому, щоб клієнт сам захотів купити, а не відчував себе зобов'язаним це зробити. Це в значній формі покращує ефект від продає тексту. Природно, головний показник якості копірайтингу команди веб-авторів VipWS Україна - це відсоток конверсії, який буде досягнутий завдяки нашим старанням.

Хороший текст, здатний збільшити кількість замовлень і ціну середнього чека на 10-50% в залежності від тематики та актуальності пропозиції.

Інформаційні статті

Багато хто вважає їх актуальними лише для розважальних блогів і новинних інтернет порталів, і не надають їм особливого значення для своїх комерційних сайтів. Але ось досвідчені веб-фахівці часто використовують інформаційні статті в своїй діяльності.

 • Сеошники стверджують, що хороший інфотекст може значно поліпшити позиції сайту в пошуковій видачі. Це пов'язано з поведінковими чинниками, які з кожним роком стають все більш важливими для Google і Яндекс. Чим менше кількість відмов, більше проведеного часу на сайті і переглянутих сторінок, тим лояльніше пошуковики до онлайн ресурсу.
 • Професійні інтернет-маркетологи використовують інформаційні тексти як підвищення зацікавленості потенційних клієнтів і лояльності постійних. Це можуть бути іміджеві статті на корпоративний блог або як інтерв'ю в якомусь розкрученому виданні, яскраві пости в соціальних мережах і так далі.

Наша студія пропонує вам написання статей на замовлення будь-якої тематики. Ви отримаєте унікальний "живий" текст, який:

 • Зацікавить відвідувачів вашого інтернет ресурсу.
 • Допоможе поліпшити позиції сайту в пошукових системах.
 • Підвищить лояльність читачів до вашої компанії.

Інформаційний текст, написаний професіоналом, завжди враховує потреби цільової аудиторії вашої компанії.

Як замовити написання статей?

Щоб придбати якісний контент для власного сайту:

 1. Приїжджайте до нас в офісі за адресою: Харків, вулиця Отакара Яроша 9А.
 2. Зателефонуйте нам на номер +38 (067) 557-89-07, якщо ви з Києва, Одеси, Львова, Дніпра, Запоріжжя та інших міст України.
 3. Заповніть форму нижче, якщо ви з країн СНД, Європи або США.

Ми запропонуємо вам пораду з усіх питань, порадимо оптимальний варіант замовлення оригінальних статей конкретно під ваш сайт. Всі тексти для вас буде писати один копірайтер web-студії VipWS, чий стиль найкраще підходить під поставлену задачу.

Досягнення позитивного результату гарантуємо! Телефонуйте або пишіть.

А як щодо збільшення прибутку вашого інтернет-магазину в Харкові, Києві, Одесі, Дніпропетровську і будь-якому іншому місті країни?
Як замовити написання статей?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: