Навіщо я завела travel-блог і чи потрібно це

Подорожі затягують настільки, що ти вже починаєш перед сном дивитися різні варіанти перельотів, а розсилка з пропозиціями від Airbnb змушує серце стукати ще швидше. Перші поїздки - як ковток свіжого повітря. Повернувшись додому, захлинаючись розповідаєш рідним і близьким що побачив, що спробував, де побував і до чого доторкнувся. Це супер-класні враження. І тут є 2 варіанти: ви або поділилися з усіма враженнями, або захочете чогось більшого! Поділитися з друзями і рідними - круто, але хочеться розповісти іншим, що ти знайшов секретне кафе на даху з прекрасним видом на Прагу або потрапив в музей без черги, та ще й безкоштовно, тому що сказав на вході «слово-пароль» ?! Тому для таких розповідей хтось починає вести travel-блог в Вконтакте, хтось в facebook, хтось створює власний сайт на wordpress.

Я дуже скромно це починала робити в Інстаграме, але супер-описів не було тоді ще Я дуже скромно це починала робити в Інстаграме, але супер-описів не було тоді ще   Потім вирішила перейти на новий щабель, тому що  соцмережі обмежували за кількістю символів і фото Потім вирішила перейти на новий щабель, тому що соцмережі обмежували за кількістю символів і фото. Плюс створювати групу в ВК під це не хотілося ну ваааще. Спасибі моєму Глібки, який запропонував спробувати Tumblr. Я написала там парочку статей, спробувала якось змінити зовнішній вигляд, але багато функцій там не підтримуються. Блог там не прижився. Але тоді я зрозуміла, що мені подобається писати, а ще більше - це у мене ще непогано виходить (знаєте, сам себе не похвалиш ... ).

На самому початку своїх подорожей (а це понад 10 років тому) я навіть не думала, що колись буду серйозно займатися блогом. У школі твори я не любила, за мене їх писала мама. Мені здавалося, що для ведення блогу потрібно бути або журналістом, або людиною, яка вміє писати. Як я помилялася! На практиці все виявилося з точністю навпаки. Мало хто народжується з цим умінням. Письменство - це всього лише звичка, а як і будь-який навик, їм можна опанувати. Для цього знадобиться практика і бажання розвиватися в цьому напрямку.

На початковому етапі важливо почати робити, а там по ходу починаєш вивчати історії інших людей, поради досвідченіших блогерів і картинка складається сама. Я дуже балакучий людина))) можу тріщати без угаву про подорожі і блог став для мене свого роду віддушиною, місцем, де я можу виговоритися і розповісти великій кількості людей про побачене.

Я бачу, що інтерес до блогів виникає у кожного, хто починає подорожувати, але багато закидають цю справу через рік. Для ведення будь-якого блогу є стандартний набір правил:

Про - відповідальність. Якщо вже було прийнято рішення почати вести блог, то потрібно відповідально до цього підійти: вибрати свою нішу, подумати над дизайном (на wordpress є багато безкоштовних тем, можна почати з них) і т.д. Блог - це робота, до якої потрібно ставитися відповідально. Багатьом складно повірити, що блогерство - це робота, але як тільки ти потрапляєш в його мережі, відразу розумієш скільки сил потрібно вкласти. Наша відповідальність, перш за все, - перед читачами і з цього випливає друге правило.

Р - регулярність. Так, це дуже важливий показник і саме він допомагає найбільше розвивати блог. Завдяки регулярним статей ми отримуємо читачів, які повертаються на блог знову і знову, щоб прочитати щось нове. У минулому році я допустила велику помилку на півроку закинувши блог. Ми приїхали додому і я чомусь подумала, кому буде цікаво читати мої статті про Азію, коли я перебуваю в Україні. Ой дарма я так подумала! Це послужило мені уроком і добре, що це сталося, коли блогу було всього півроку і він тільки починав набирати обертів.

Т - терпіння. Блог починають вести з якоюсь метою: монетизувати, збільшити продажі свого продукту, привернути до себе увагу і т.п. Не вірте тим, хто каже, що веде блог для себе. Якщо ти ведеш блог для себе, навіщо тоді публічно про нього розповідаєш ?! Хочеш вести для себе - є гугл-диск, який збереже твої думки і відчуття.

Відповідально до блогу я підійшла вже у В'єтнамі. Ми почали більше подорожувати, а інстаграма не вистачало для показу всіх фото і оповідань про країни. Саме travel-блог став відмінним доповненням до наших поїздок. Таким чином, першою метою мого блогу було розповісти як легко кудись дістатися, що подивитися, що спробувати в новій країні.

З яких країн починати подорожувати

У мене великий досвід роботи в туризмі і плюс самостійні подорожі. Я подумала, а чому б не розповісти як я вибираю куди поїхати і на що звертаю увагу при виборі країни, як спланувати подорож , де взяти гроші на поїздку . Так з'явилася на блозі рубрика Корисне .

Блог - це свого роду шлях до себе, можливість розповісти іншим що ви відчували, що вам сподобалося чи не сподобалося, що змусило задуматися, що справило враження. Подорожі у мене в крові. Перший раз я літала на літаку ще в несвідомому віці, коли мені було 2 місяці. Може я пізно почала вести блог, не знаю) але одне я знаю точно - це мені подобається! Я продовжую ділитися способами економії в поїздках .

Цей рік приніс мені цікаві знайомства з читачами. У В'єтнамі ми вже зустріли дві пари хлопців! І це неймовірно круто Цей рік приніс мені цікаві знайомства з читачами я собі і уявити таке не могла.

Мій блог росте, а разом з ним з'являються і нові ідеї для розвитку. Так в кінця 2016 з'явився безкоштовний курс « Як спланувати подорож за 7 днів «, Я почала вести вебінари про подорожі.

Я вважаю, що будь-яка людина може свій блог. Потрібно тільки визначитися навіщо ви це хочете робити. В інтернеті є безліч статей який допоможуть вибрати нішу, підкажуть як створити веб-сайт або блог. Я не знала чи захочу розповідати про своїх статтях, чи сподобається вони комусь, тому на самому початку завела блог на Tumblr (це безкоштовна платформа, як і LiveJournal). Через пару місяців зрозуміла, що втягнулася і вже тільки після цього створила блог на майданчику WordPress.

Блог - це свого роду офіс, а ти в ньому співробітник) Іноді йде багато часу для «причісування» блогу. Тепер нове захоплення різні статті на тему SEO, оптимізації (внутрішньої і зовнішньої), копірайтингу і тому подібного.

Моя вам порада: якщо ви готові приділяти час своєму новому хобі, заводите блог і діліться своїми спостереженнями з іншими!

Якщо ти ведеш блог для себе, навіщо тоді публічно про нього розповідаєш ?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: