Навіщо я завів свій блог? Навіщо взагалі люди заводять блоги,

За останній тиждень мене вже не менше 10 разів запитали, а навіщо ти завів блог

За останній тиждень мене вже не менше 10 разів запитали, а навіщо ти завів блог? Що тобі це дає? Для чого ти витрачаєш свій час?

Кому цікаво можу відіслати в яндекс, там безліч тим виду: 10 причин завести блог, 5 причин не заводити блог, чому блог краще сексу і т.п. Зрештою, у всіх свої причини і мотиви.

Повертаючись до теми питання. Виявилося, що я і сам як то недбало формулюю це своє нове захоплення і в першу чергу мені необхідно пояснити це собі. Це і буде першим пунктом:

 1. Систематизація життя, досить жити, як доведеться, потрібно щось таке, зовнішня підтримка, щось, на що можна спертися.
 2. Завжди потрібно прагнути вперед. Відкривати для себе щось нове, знайомиться з новими людьми, поглинати нову інформацію. А інакше я б через кілька років закисной.
 3. Читачі. Ті, хто приходять на твій блог, і ті кому ти допомагаєш. В допомоги людям все-таки є реальний кайф ... нехай і не всі залишають коментарі.
 4. Блог дисциплінує. Ось я, наприклад, напишу що я включаю лічильник на 10 000 вправ на прес і обіцяє не ухилятися. Так би я через тиждень кинув, а тут хочеш чи не хочеш про це пам'ятаєш, адже обіцянка ти дав не собі, а блогу. Блог змушує тебе не базікати даремно, а робити осмислені вчинки.
 5. Знайомство з новими людьми. Люди приходять, кому то просто нічого робити, кому то потрібна моя допомога. В таких умовах можна завести непогані і цікаві знайомства (може мені хто-небудь з відвідувачів надішле піввідра жолудів з місць де вони ростуть :).
 6. Знання та досвід. Уже зараз скажу, що ведення блогу переламав в мені бар'єр очікування чогось від дядька-роботодавця. Фіг з ним, я і сам можу вчитися і навіть отримувати сертифікати. А перелопачування гори інформації дає дуже багато знань і досвіду.
 7. Віра в себе. Ой да я завжди думав що я можу все, а реально я ж не перевіряв! Тепер я більш менш в це вірю.
 8. задоволення 4-5 потреб Маслоу. Да да, визнання і повагу, авторитет і владу. У блозі теж це є. Я думаю відомі 40тисячнікі можуть парою постів навіть впливати на політику. А читачі, які отримали необхідну інформацію і сказали спасибі, це хіба не бальзам на душу?
 9. Виникнення нових ідей. І в правду починаєш замислюватися про незвичайні речі, з'являються нові ідеї, раптом так виявиться що одна з них на мільйон. І стане одним мільйонером більше.
 10. Як сказав мій колега: в інтернеті з кожним днем ​​стає все менше корисної інформації і все більше помиїв. Блог це можливість як цих помиїв додати (тролі ви цього не бачили! А яетого Хіба ж не писав), так і зробити так що б мережу стала трішки чистіше, цивілізованіше і інформативною. Чи вмієте вишивати трикутником і солити капусту? Напишіть про це і це обов'язково кому-небудь стане в нагоді.
 11. Рекомендації. Як сказано, було вище помиїв все більше і більше, це наслідок відомої теореми 10ти%. Як вибрати з усього цього щось потрібне? Книжку на вечір або кіно на перегляд? Можна підказати кому-небудь або отримати рекомендацію.
 12. Разом ми сила. Блогосфера вирує. Завдяки синергетичного ефекту багато новин викликають такий суспільний резонанс, що наводять порядок в умах і головах, осаджують зарвалися чинуш, допомагають людям. А постійні акції на підтримку дітей або інвалідів? Це те, що чого варте.
 13. Візитна картка. У вас тематичний блог? Ви хороший фахівець і можете і вмієте писати чудові статті? Тоді скоро про вас дізнаються багато, може навіть ваш потенційний, хороший роботодавець з великою ЗП. У блозі можна пізнати людину з різних сторін і розкрити всі свої переваги.
 14. Багато пишуть, що блог це гроші, може бути .... Гуру в SEO і блогіннге, заробляють по кілька килобаксов в місяць на своїх блогах. Однак тільки вони знаю, скільки їм коштувало сил, часу, грошей на те що б стати цими самими гуру. Коли я зароблю на блозі свої перші 100 баксів. то я як дядечко Скрудж запакують його в рамочку і буду зберігати як реліквію.
 15. Блог це цікаво. Вже куди цікавіше, ніж грати в WOW на яку я витратив 8 місяців свого життя ... Кому потрібен маг 60 якогось лівіла, забирайте .. він мені даром не потрібний.
 16. Мало не забув. Блог це модно. У Президента є блог, скоро він буде у всіх чиновників. Скоро у кожного з народження буде блог.

За останній тиждень мене вже не менше 10 разів запитали, а навіщо ти завів блог?
Що тобі це дає?
Для чого ти витрачаєш свій час?
А читачі, які отримали необхідну інформацію і сказали спасибі, це хіба не бальзам на душу?
Чи вмієте вишивати трикутником і солити капусту?
Як вибрати з усього цього щось потрібне?
Книжку на вечір або кіно на перегляд?
А постійні акції на підтримку дітей або інвалідів?
У вас тематичний блог?
Ви хороший фахівець і можете і вмієте писати чудові статті?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: