Навіщо створювати блог, коли можна його купити?

А А А

Вітаю, дорогі друзі Вітаю, дорогі друзі!

Ми вже не раз говорили на тему створення та просування блогів. Але жодного разу не торкалися таку цікаву тему, як покупка вже готових мережевих щоденників. Сьогоднішнім постом я збираюся виправити цю історичну несправедливість.

Отже, на порядку денному наступне питання:

Навіщо створювати блог, коли можна його купити?

Погодьтеся, питання дійсно цікавий. Тим більше що покупка вже готового блогу має цілий ряд переваг:

 • Ви отримуєте повністю настроєний і готовий до роботи блог. Вам не потрібно встановлювати движок, налаштовувати його, ставити всілякі плагіни, створювати сторінки, рубрики, форми підписки і т.д. і т.п. Особисто у мене на одну тільки установку і настройку плагінів витрачалося не менше одного дня.
 • Разом з блогом ви купуєте його вміст. Якщо Вам пощастить, то в блозі вже буде опубліковано кілька десятків (а то й сотень) постів. Задумайтесь, скільки часу ви заощадите, 40-50 готових опублікованих текстів? Особливо, зважаючи на те, що один хороший пост пишеться не швидше ніж за 2-3 години.
 • Якщо купується вами блог досить відомий, то у нього є певна кількість постійних читачів. А зібрати велику лояльну аудиторію зараз дуже непросто. І на збори може піти не один місяць (а то і рік!). Тому, придбання може стати дуже вигідним.
 • Знову-таки, якщо блог популярний і несе в собі багато корисної інформації, то він напевно буде мати велике число зовнішніх посилань. Вам це тільки на руку, так як нарощування маси - основний захід при розкручуванні блогу в Інтернеті. Наявність зовнішніх посилань, що ведуть на ваш блог, заощадить вам не тільки час, а й гроші.
 • Ви отримуєте доменне ім'я, яке вже знайоме багатьом. Це позитивно позначиться на подальшому просуванні бренду в мережі.
 • Якщо вам пощастить, ви отримаєте унікальний дизайн блогу. А сьогодні хороший дизайн коштує 200-500 доларів. Економія грошових коштів очевидна.
 • Ви купуєте готовий джерело доходу. При покупці вже готового мережного щоденника, у вас є можливість почати отримувати з нього дохід вже на наступний день. Цей момент особливо важливий для тих, хто купує блог заради комерційних цілей.

Як бачите, переваг покупки готового блогу досить багато. Здавалося б, вибір між покупкою і створенням власного інтернет-щоденника - очевидний.

Але так чи все добре, як здається на перший погляд?

Чи немає якихось підводних каменів?

Звичайно ж, вони є. Я не буду говорити про якісь абстрактні речі, а лише перерахую ті моменти, які не подобаються особисто мені при покупці вже готового блогу:

По-перше, я ніколи не зможу вважати куплений блог по-справжньому своїм. І неважливо, скільки часу і грошей я заощаджу. У мене пішов цілий рік, щоб підняти «Блогоніку». Було багато перемог і ще більше невдач. Я часто помилявся, але як каже Робін Шарма - «У житті немає помилок, є тільки уроки». Результатом моєї роботи став досить успішний (вибачте за скромність) блог. Блог, який я створив сам.

Наведу цікавий приклад по темі.

Один мій знайомий (імен називати не буду) продав уже два своїх блогу. Причому перший мав у назві та домені - його прізвище. Засуджувати його за продаж свого імені я не збираюся. Та й взагалі мова не про нього, а про те, хто його блог купив. От скажіть мені, на що розраховував покупець? Як можна вести блог під чужим прізвищем? Хоч убийте, я ніколи цього не зрозумію. Єдиним виправданням може стати покупка виключно з метою заробітку, але ніяк не з метою його подальшого розкручування і ведення (як то кажуть - ІМХО).

По-друге, невже читачі настільки дурні, щоб залишатися в блозі після зміни власника? Так я більше ніж упевнений, що більшість з них просто одпишуть від ресурсу. Адже вони читають не просто статті в якомусь блозі, вони читають публікації КОНКРЕТНОГО АВТОРА, думка якого для них має авторитет. Тому, купуючи блог з тисячею передплатників, не поспішайте радіти. Читачів купити не можна.

По-третє, купуючи блог, ви купуєте велику відповідальність. Відповідальність перед тими читачами, які вирішили залишитися після зміни автора. Багато хто залишиться, щоб подивитися, що буде далі. Деякі просто забувають відписатися від блогу. І ваше завдання - не підвести їх.

А тепер дайте відповідь - чи зможете ви писати так само добре і в тій же кількості, що і попередній автор? (Будемо вважати, що колишній власник дуже серйозно підходив до заняття блогінг)

Особисто у мене не було б ніякого бажання підлаштовуватися під стиль колишнього власника. Я хочу бути собою, і не збираюся корчити з себе, чорт знає кого. Саме тому - я вибираю створення власного блогу з нуля.

Підводячи підсумок, я хочу відповісти на поставлене на самому початку питання.

Створювати блог потрібно, щоб:

 • Показати свою індивідуальність і унікальність світу;
 • Проявити свої творчі здібності;
 • По-справжньому відчути, що таке заняття блогінг;
 • Виробити свій яскравий і запам'ятовується стиль;
 • Створити свою власну читацьку аудиторію;
 • Стати ЦИМ блогер.

А що з цього приводу думаєте ви?

Задумайтесь, скільки часу ви заощадите, 40-50 готових опублікованих текстів?
Але так чи все добре, як здається на перший погляд?
Чи немає якихось підводних каменів?
От скажіть мені, на що розраховував покупець?
Як можна вести блог під чужим прізвищем?
А тепер дайте відповідь - чи зможете ви писати так само добре і в тій же кількості, що і попередній автор?
А що з цього приводу думаєте ви?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: