Новий сервіс для аналітики і моніторингу соціальних мереж

Wobot   - це програма для пошуку по соціальним медіа Wobot - це програма для пошуку по соціальним медіа. За допомогою власних пошукових алгоритмів Wobot дозволяє знаходити і аналізувати інформацію в соціальних мережах. Інноваційність проекту полягає в розробці унікальної пошукової машини по соціальним мережам, блогах і форумах. Пошук по цих майданчиків вкрай слабкий і неефективний навіть у пошукових гігантів: Google, Yandex.

Компанія, бренд якої залучений в дискусії в соціальних медіа, може парою клацань мишею в особистому кабінеті дізнатися, хто що на якому ресурсі про нього пише. Крім цього, використовується ряд інструментів для оцінки аудиторії, якості просування бренду в інтернеті, оцінки зв'язку споживач / виробник.

Можливість «почути» свою аудиторію в інтернеті дає можливість досліджувати думки та побажання цієї аудиторії, вчасно реагувати на події, і в цілому являє собою новий етап взаємодії виробник / споживач.

За допомогою системи Wobot можливе здійснення моніторингу Інтернет ЗМІ, блогів і форумів, а також соцмереж, завдяки чому клієнт матиме змогу оперативно взаємодіяти з своєю аудиторією, а також здійснювати управління репутацією бренда в Інтернет.

Що пропонує Wobot? Досить ввести в пошуковому рядку назву бренду, і система моментально проходить сотні тисяч форумів і блогів, новинних стрічок, соціальних мереж та інших сервісів соціальних медіа, аналізує всі повідомлення за певний період і формує видачу.

Можна бачити в зручному текстографіческом форматі всі повідомлення зі згадками вашого бренду, динаміку зміни числа згадок. Система проводить аналіз видачі і показує кількісні та якісні характеристики результатів дослідження, привласнює для кожного думки оцінку тональності позитивне / негативне / нейтральне, пов'язує видачу з картою місцевості. Крім того, використовується ряд метрик для оцінки зворотного зв'язку, є можливість працювати з видачею і формувати в автоматичному режимі звіти з будь-якою періодичністю.
Тобто, якщо я хочу подивитися, хто чого хорошого написав про мій бренд в Твіттері за останні півроку в Москві, за допомогою Wobotа це справа однієї хвилини. Крім того, можна отримати дані людей, які безпосередньо цікавилися вашими послугами і працювати з ними, як з прямими клієнтами. Знайти користувачів, які добре писали про ваш бренд, мають багато читачів і використовувати їх для своєї рекламної кампанії. Переглянути повідомлення, які мали найбільший коло читачів.

Серце Wobot - власна пошукова система, створена спеціально для роботи з соціальними медіа. Вона знаходить більше згадок в порівнянні з іншими системами і дозволяє отримувати якісні ретроспективні дані.

Можливості застосування моніторингу Wobot:

  • Для первинної або глибокої оцінки присутності бренду або персони в соціальних медіа
  • Для розробки плану просування або стратегії присутності в соціальних мережах
  • Для відстеження негативних згадок, troubletickets і оперативного реагування на них
  • Для виявлення вашої цільової аудиторії в мережах і її вивчення
  • Для виявлення лідерів думок, тим і тенденцій

Більш детальна інформація про продукт - на офіційному сайті .

джерела: www.wobot.ru , www.hse.ru/org/hse/aup/innovat/23926779/wobot , http://www.venture-news.ru/stati/luchshij-startap/1590-wobot-poisk-v-socialnyh-media-dlya-biznesa.html


Що пропонує Wobot?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: