Партнери Postcash - все про заробіток постингом

  1. Заробіток без власного сайту
  2. Про партнерке Посткеш
  3. Наскільки вигідний заробіток постингом?

Заробіток без власного сайту

Перш за все, я думаю, треба розібратися, що собою являє постинг. Поняття "постинга" з'явилося ще в "стародавні" часи появи перших форумів Інтернету. У той час такого поняття як блоги взагалі не існувало. Так ось саме слово постинг утворилося від англійського слова "post", яке перекладається як "передача даних", "передавати", "повідомлення". За своєю суттю, постинг (posting) являє собою процес написання повідомлень і їх публікації. Раніше, до виникнення блогів, термін в основному ставився тільки до форумів. Зараз же цей термін широко використовується при згадці коментування блогів, коли замість слова «коментар, коментування» використовують термін "постинг".

Про партнерке Посткеш

Сервіс Postcash дає всім можливість спробувати абсолютно новий унікальний заробіток в Інтернеті , Який називається постинг за гроші по блогам. Якщо раніше Ви залишали коментарі і спілкувалися на форумах і блогах просто заради інтересу, то тепер можна отримувати гроші за такий постинг. Але за що ж Postcash платить? Велика кількість користувачів щодня читають форуми і блоги найрізноманітнішої тематики і спрямованості. Найчастіше, після прочитання цікавої замітки, користувачі залишають коментарі. Загальновідомо, що при коментуванні статей в блогах в формі для введення даних часто пропонується і і поле для введення адреси сайту. На цьому і побудований постинг за гроші через Посткеш. Від Вас буде потрібно постити коментарі в блогах, де можна вказати адресу сайту, а в якості урла сайту потрібно буде вносити сайт рекламодавця. Ну, а рекламодавці через партнерську програму будуть платити за таке коментування на блогах гроші.
Для того, щоб прокоментувати будь-яку статтю блогера, Вам потрібно ознайомитися з нею, щоб коментар ні занесений в спам. Зазвичай на все-про все потрібно хвилин 5-10 в залежності від розміру статті та її тематики. Відразу хочу уточнити, що якщо Вас цікавить заробіток на Посткеше, то постинг в блоги повинен бути ручний. Не треба спамити блоги, так як коментарі такого роду відразу ж видаляються і Ви даремно витратите свій час.
Дам пораду для тих, хто хоче заробити в даній партнерці: намагайтеся коментувати тільки нові статті в блогах, не лізьте в стародавні статті. Якщо Ви будете займатися коментуванням нотатки, то ймовірність видалення таких коментарів різко зростає.

Наскільки вигідний заробіток постингом?

Заробіток на постінгу є досить простий вид заробітку без сайту , Де не потрібно занадто напружувати мозкові звивини. Уважно прочитуємо-переглядаємо статтю на блозі, читаємо наявні коментарі, пишемо свій коментар. От і все. Проте, не дивлячись на простоту, такий постинг на блогах може приносити досить реальний заробіток. Для користувача цілком нормально можна щодня постити по 25-30 коментарів. При такому коментуванні Вам знадобиться щодня близько 2 годин Вашого часу. Хоча, якщо є бажання, то можна і більше часу займатися таким заробітком на блогах.
Біржа Посткеш свого часу була створена якраз для того, щоб об'єднати рекламодавців і постерів. З Посткешем рекламодавцям легше знайти постерів, які будуть залишати коментарі на блогах, а постерам знайти рекламодавців для отримання замовлень. На Postcash мінімальна вартість одного поста встановлена ​​на рівні 20 центів, максимальний стеля не обмежений. Мінімальна виплата становить 10 доларів. Виплати здійснюються щодня при досягненні мінімальної суми виплат.
Каталог партнерських програм для заробітку без сайту Але за що ж Postcash платить?
Наскільки вигідний заробіток постингом?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: