Перенесення WordPress блогу на інший хостинг

  1. 1. Ручний перенесення сайту на інший хостинг
  2. 2. Перенесення сайту на інший домен

Всім привіт шановні читачі блогу Сам собі Seoшнік

Всім привіт шановні читачі блогу Сам собі Seoшнік!

У будь-який момент може виникнути ситуація, коли вам необхідно перенести свій блог на інший хостинг або змінити доменне ім'я. Обставини можуть бути абсолютно різними, але розглядати в даній статті ми їх не будемо, оскільки мова зовсім не про це.

В принципі, написану нижче інформацію можна застосувати практично до будь-якої системи управління контентом, але розглядати перенесення сайту ми будемо на прикладі WordPress. На даний момент це найпопулярніша платформа для ведення блогів.

1. Ручний перенесення сайту на інший хостинг

Для того, щоб перенести сайт на WordPress на інший хостинг, необхідно перенести всі файли сайту зі старого хостингу на новий. Швидше за все це зробити за допомогою FTP, хоча можна запакувати в архів і розпакувати на сервері, що займе ще менше часу. Створіть резервну копію бази даних. Для цього необхідно зайти в PhpMyAdmin, вибрати в меню експортування, виділити потрібні вам таблиці і завантажити отриманий .sql файл з сервера. Точно так само необхідно імпортувати .sql файл на новий хостинг. Крім того, слід відредагувати дані у файлі wp-config.php, змінивши назву БД і пароль (якщо потрібно). От і все. Ця процедура займе у вас від сили 10-15 хвилин.

2. Перенесення сайту на інший домен

Зміна доменного імені здійснюється теж дуже просто. Зайдіть в PhpMyAdmin, знайдіть таблицю wp_options і відредагуйте значення siteurl, де прописаний старий домен вашого сайту. Зайдіть в панель адміністратора WordPress, найдітев меню пункт "Загальні налаштування" і відредагуйте старий домен на новий. Якщо панель адміністратора не завантажується, то додайте в wp-config.php наступні рядки:
define ( 'WP_HOME', 'http://mynewsitename.ru' </a>);
define ( 'WP_SITEURL', 'http: // mynewsitename.ru' </a>);

Ось і все, сайт вже повинен правильно відображатися. Вам, можливо, доведеться змінювати посилання на зображення, розміщені на сторінках сайту. Найпростіше це зробити за допомогою заміни тексту в будь-якому текстовому редакторі.

Що робити, якщо щось не працює?

1. Сайт не завантажується браузер видає помилку про неможливість підключення до сервера. Швидше за все, домен ще не "прописався" на новому сервері (повинні оновитися DNS провайдера), або ж ви допустили помилку при перенесенні домена.

2. Сайт не завантажується, з'являється помилка "Error establishing a database connection". Швидше за все, допущена помилка при редагуванні файлу wp-config.php.

3. З'явилася сторінка установки WordPress. WP зміг підключитися до бази даних, але вона порожня. Шукайте помилку імпорту баз даних в PhpMyAdmin.

4. З'явилася сторінка з логотипом хостингу. Іноді досить просто видалити файл index.html з кореневої директорії. Якщо це не спрацювало, то перевірте, в ту чи папку ви завантажили файли движка.

Блог заробив! Не поспішайте радіти. Перевірте на працездатність всі сторінки і плагіни. Якщо ви не знайшли відповіді на своє питання, то зверніться на офіційний форум підтримки WordPress, де вам обов'язково підкажуть рішення проблеми.

Обов'язково укладіть договір на просування сайту, якщо звичайно ви оформляєте замовлення на просування, так як це дає гарантію якості виконання Вашого замовлення.

Сподобалася стаття підпишіться на оновлення блогу!

автор: Ловцова Олена

Що робити, якщо щось не працює?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: