Події в Яндекс Метриці, дублювання з Google Analytics

  1. Відправлення подій в Яндекс Метрика
  2. Перегляд подій в Яндекс Метриці
  3. Корисні посилання

Буває, прийдеш на роботу, сядеш за стіл, включиш комп'ютер, відкриєш браузер, зайдеш в Google Analytics, наллєш чайку з лимоном, і раптом так сильно-сильно з бергамотом захочеться.

А іноді, як аналітика в голову вдарить, і думаєш, чому це люди Яндекс Метрика не використовують? Начебто і Logs API у них є, і семплинг там майже неможливо вловити, і під блокування вона не потрапляла, і коштує майже у всіх з підстави. Так ось, на випадок, якщо коли-небудь захочете перейти, розповідаю, як підготувати грунт і передати в Яндекс Метрика всі події, які зараз у вас йдуть в Аналітікс.

Робити будемо через гаряче улюблений фінами customTask.

Тонкощі настройки аналітики в Telegram каналі Підписатися на @burgerdata

Відправлення подій в Яндекс Метрика

Як грится, що не відкладай на наступний абзац те, що можеш написати в цьому, так що відразу привожу код потрібного customTask, причому з передачею client ID в Analytics, щоб ви ні в чому собі не відмовляли:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 // duplicateEvent function ( ) {return function (counter) {// Client ID за звичкою в перший параметр var cid = counter .get ( 'clientId'); counter .set ( 'dimension1', cid); // Зберігаємо старе завдання відправки хіта var globalSendTaskName = '_' + counter .get ( 'trackingId') + '_sendHitTask'; var originalSendHitTask = window [globalSendTaskName] = window [globalSendTaskName] || counter .get ( 'sendHitTask'); // Перевіряємо, чи є хіт подією if ( 'event' === counter .get ( 'hitType')) {counter .set ( 'sendHitTask', function (payload) {// Відсилаємо хіт в GA originalSendHitTask (payload); // Крадемо параметри події var siteInfo = {}, Event = {}, timestamp = new Date (). getTime (), eventNames = [ 'Category', 'Action', 'Label'], eventValues ​​= [ 'eventCategory', 'eventAction', 'eventLabel']. map (function (c) {return payload .get (c)}); Event = eventValues ​​.reduce (function (a, c, i) {var t = a [eventNames [i] ] = {}; t [c] = {}; t [c] [cid] = timestamp; return a}, {}); siteInfo .Event = Event; // Відправляємо хіт в метрику // YM_ID - константа з номером лічильника метрики new Image (). src = 'https://mc.yandex.ru/watch/' + {{YM_ID}} + '/' + '? site-info =' + encodeURIComponent (JSON .stringify (siteInfo) ) + '& z =' + Math. random ();})}}}

Міняємо {{YM_ID}} на свій ідентифікатор Метрики, зберігаємо код в змінну типу "Власний код Javascript" під назвою, наприклад, duplicateEvent і додаємо в потрібний тег.

Міняємо {{YM_ID}} на свій ідентифікатор Метрики, зберігаємо код в змінну типу Власний код Javascript під назвою, наприклад, duplicateEvent і додаємо в потрібний тег

Або відразу в змінну налаштувань Google Analytics, тому що код, хоч і без вищої освіти, але сам тип хіта визначити в стані.

Або відразу в змінну налаштувань Google Analytics, тому що код, хоч і без вищої освіти, але сам тип хіта визначити в стані

Перегляд подій в Яндекс Метриці

Тепер в інтерфейсі Яндекс Метрики можна ділити людей на дві і більше категорії, як ми всі любимо.

Тепер в інтерфейсі Яндекс Метрики можна ділити людей на дві і більше категорії, як ми всі любимо

А також подивитися події конкретного користувача.

Корисні посилання

  1. Automatically Duplicate Google Analytics Hits To Snowplow

А іноді, як аналітика в голову вдарить, і думаєш, чому це люди Яндекс Метрика не використовують?
Ru/watch/' + {{YM_ID}} + '/' + '?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: