Покрокове створення сайту на движку WordPress

  1. 1. Установка CMS на хостинг
  2. 2. Установка теми на сайт WordPress
  3. 3. Установка необхідних плагінів на сайт
  4. 4. Доопрацювання сайту, який працює на WordPress
  5. 5. Оптимізація сайту для меншого навантаження на сервер і швидкого завантаження сторінок

WordPress - дуже потужна CMS (система управління сайтами), за допомогою якої можна створювати як звичайні блоги, так і повнофункціональні сайти
WordPress - дуже потужна CMS (система управління сайтами), за допомогою якої можна створювати як звичайні блоги, так і повнофункціональні сайти.

1. Установка CMS на хостинг

Спочатку треба встановити сам движок WordPress. Бажано всі дії по створенню сайту проводити на локальному сервері (т. Е. На комп'ютері), а вже по завершенню створення сайту, перенести його на віртуальний хостинг. Після того як WordPress встановлено, необхідно налаштувати сам движок і ЧПУ (людині зрозумілий урл). Вкрай бажано встановлювати останню версію движка, так як інакше ваш сайт буде вразливий для вірусів. Якщо ж ви підхопите вірус, то рекомендую статтю лікувати wordpress від вірусів .

2. Установка теми на сайт WordPress

В інтернеті, на сьогоднішній день, досить велика кількість безкоштовних тем для оформлення блогів і сайтів, які працюють на CMS WordPrеss. Все що потрібно, так це завантажити відповідну тему і встановити її.
Бажано відразу ж встановити код для формування посторінковою навігації на створеному сайті.

3. Установка необхідних плагінів на сайт

Після того, як WordPress встановлено на хостинг, створено кілька сторінок, кілька записів і встановлений шаблон (тема), приступаємо до установки плагінів. Щоб на сайт WordPress встановити необхідні плагіни, необхідно завантажити сам архів з плагіном, розпакувати цей архів і весь його вміст закинути в директорію сайту (wp-content / plugins). Тепер заходимо в адмінку сайту, вибираємо потрібний плагін і активуємо.

4. Доопрацювання сайту, який працює на WordPress

Після того, як попередні три пункти виконані, залишається переглянути створений сайт і змінити деяку дрібниця, як формат і колір шрифтів, колір фону, відступи, колір посилань тощо. Тут вже потрібні знання CSS. Після виправлення всіх дрібниць можна приступити до наповнення сайту необхідним матеріалом. Як тільки всі роботи з сайтом закінчені, переносимо його на хостинг. Все, ваш сайт працює і доступний для відвідування.

5. Оптимізація сайту для меншого навантаження на сервер і швидкого завантаження сторінок

Іноді виходить так, що сайт починає повільно завантажуватися і створює навантаження на хостинг. У разі, якщо сайт працює без проблем, не варто нехтувати оптимізацією. Чим спритніше працює сайт і чим менше він завантажує сервер, тим краще для користувачів і гостей сайту, і тим дешевше буде обходитися його зміст. Мало того, оптимізація сайту чимало впливає на його просування.

Ось і розглянули 5 кроків створення сайту на CMS WordPress. Після виконання всіх перерахованих вище 5 пунктів, вийде робочий повноцінний сайт. Його залишиться лише наповнювати цікавим для відвідувачів матеріалом і займатися його просуванням.

От і все. Успіхів Вам у створенні повноцінних сайтів!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: