Посилання з трастових сайтів

14 вересня 2011 1293 66

Привіт, шановні читачі мого блогу!

Цією статтею я починаю свою розповідь про те, де і як я отримую жирні посилання з трастових сайтів. Детальніше про трастових сайтах і для чого потрібні зовнішні посилання з цих сайтів, ви можете дізнатися, прочитавши цю статтю .

Траст свого сайту необхідно підвищувати, так як він впливає ранжування в результатах пошукової видачі. А пошукові системи є найбільшим і стабільним джерелом трафіку для більшості сайтів. Сьогодні я вам розповім, як я отримав чотири жирних посилання з трастових сайтів.

Для початку раджу вам завантажити і встановити плагін SEObar (тільки для Opera і Firefox). Завантажити його можна тут . Якщо у вас інший браузер, можете підібрати аналогічний плагін або розширення (для Chrome добре підходить « RDS bar ») .Цей інструмент допоможе вам отримати найнеобхіднішу інформацію про сайти.

Виглядає він ось так:

Тут нас цікавлять такі можливості плагіна:

- інформація про PR (Google);

- інформація про ТИЦ (Яндекс);

- поточний стан посилань.

Найцікавішим для нас є останній пункт. За допомогою плагіна нам відображається інформація про доступність посилань на форумах, в профілях, для індексації пошуковими системами.

Якщо посилання доступна, то вона підсвічується світло-коричневим цветом.Светло-зелений колір означає, що посилання закрита від індексації атрибутом «nofollow». Фіолетовим кольором виділяються посилання, укладені в тег «noindex», вони не індексуються пошуковою системою «Яндекс». У розширення «RDS bar» для Google Chrome Неіндексований посилання виділяються жовтим кольором і зачеркиванием.

Щоб встановити SEObar в Opera, потрібно перейти в настройки - загальні настройки - розширені - вміст - налаштувати Java Script і вказати папку, в якій лежить плагін. Я його відразу перекинув в папку з Opera і вказав її. Тепер при запуску браузера плагін буде знаходитися в правому верхньому куті. Не забудьте включити підсвічування посилань, за замовчуванням вона відключена. Цей плагін допоможе нам виявляти сайти, на яких можна розмістити безкоштовні посилання.

До речі, якщо ви займаєтеся коментуванням форумів на сайтах і блогах, з метою отримання зворотних посилань, то хочу сказати, що за великим рахунком це марна трата часу. Тому як посилання на форумах хороших сайтах закриті від індексування. А посилання з молодих сайтів, а тим більше з говносайтов (ГС), вам нічого не дадуть.

А посилання з молодих сайтів, а тим більше з говносайтов (ГС), вам нічого не дадуть

Крім того, якщо на ваш сайт або блог посилається велика кількість ГС, то це не є добре. Наприклад, якщо у вас є 10 вхідних посилань з ГС, і ви купуєте хорошу жирну посилання з трастового сайту, то велика ймовірність того, що пошукова система не додасть їй великого значення.

Коментування форумів має сенс лише в тому випадку, якщо на головній сторінці сайту виводиться список кращих коментаторів. Можна спробувати потрапити в їх число, і тим самим отримати додатковий трафік.

І так, якщо ви вирішили просувати свій сайт самостійно, то слід приділити увагу отриманню жирних посилань з трасових сайтів. Я збираюся здобувати їх поступово, щоб не привертати уваги пошукових систем. Не раджу молодому (до 6 місяців) сайту користуватися прогонами по каталогах, дошках оголошень і, тим більше, трастовим сайтам. Є таке поняття, як «контрольний вибух», тобто різке збільшення посилань на ваш сайт за короткий час. За це можна отримати санкції від пошукових систем.

Першу посилання ми видобуваємо, встановивши на свій сайт лічильник «Liveinternet». Хто цього ще не зробив, то сміливо можете встановлювати. Сайт «Liveinternet» має непогані пузомерки (пузомерки - це показники сайту). Погодьтеся, мати посилання з сайту, у якого тИЦ = 39000, PR = 9 - це круто! Я, звичайно, не кажу, що це повноцінна жирна посилання з тематичного ресурсу, але думаю, що наявність посилань з трастових сайтів нам не зашкодить. Тому переходимо по цій засланні і реєструємося. Для чого заповнюємо нескладну форму:

Після заповнення всіх полів вибираємо зовнішній вигляд лічильника і налаштовуємо властивості. Потім нам дадуть код, який необхідно вставити в шаблон нашої теми.

Всі лічильники я вставляв наступним чином: Заходимо в адміністративну панель - зовнішній вигляд - редактор. Там, в правій частині, вибираємо файл - footer.php і вставляємо код в потрібне вам місце, між тегами <body> і </ body>. У мене це виглядає так:

Все, лічильник у нас встановлений. Тепер натискаємо по лічильнику і переходимо на сторінку статистики. У верхній частині ми бачимо нашу посилання з потрібним анкором. Посилання підсвічена світло-коричневим кольором, це означає, що вона індексується.

Наступний лічильник - це ТОП-100 від Рамблера Наступний лічильник - це ТОП-100 від Рамблера. Позумеркі Рамблера: тИЦ = 170000, PR = 9. Заходимо по цій засланні . Ви також можете подивитися відео про переваги лічильника ТОП-100, ось посилання .

Переходимо по посиланню «Для власників сайту». Проходимо просту реєстрацію, отримуємо код лічильника. Код вставляємо по аналогії з лічильником Liveinternet. Переходимо по лічильнику і потрапляємо на список сайтів. Всі номери тут індексовані.

Всі номери тут індексовані

Крім того, це каталог Рамблера. Якщо ваші позиції в рейтингу каталогу будуть рости, то ви отримаєте з нього додатковий трафік. Тільки ось станеться це не відразу. Крім того, це каталог Рамблера І останній лічильник - hotlog. Переходимо по цій засланні , Заповнюємо реєстраційну форму. Отримуємо код, вставляємо його в шаблон нашої теми. В результаті ми отримуємо жирну посилання з трастового сайту, що має тИЦ = 72000 і PR = 4.

В результаті ми отримуємо жирну посилання з трастового сайту, що має тИЦ = 72000 і PR = 4

Всі лічильники раджу укласти в теги <noindex> </ noindex>. З додаванням атрибуту rel = "nofollow". Це буде виглядати приблизно так:

<noindex> <a href="http://asbseo.ru" rel="nofollow"> текст </a> </ noindex>

І останню на сьогодні посилання ми отримаємо з корисного і цікавого сайту «Кинопоиск». Крім жирної посилання з сайту, що має високі позумеркі (тИЦ = 6500 і PR = 5), ми отримуємо можливість стежити за новинками фільмів:. Для реєстрації переходимо по засланні . Заповнюємо просту форму. Заповнюйте якомога більше полів, так буде природніше.

Заповнюйте якомога більше полів, так буде природніше

Після заповнення форми на вказаний e-mail прийде лист, в якому потрібно підтвердити реєстрацію. Потім зайдіть в свій профіль і в поле «блог» вкажіть адресу сайту. На цьому все, тепер у вас є индексируемая посилання з цього сайту.

На цьому все, тепер у вас є индексируемая посилання з цього сайту

Після реєстрації не забудьте додати адресу свого профілю в адурілку Google і Яндекса .

На цьому все. До зустрічі. Я буду поступово здобувати посилання з трастових сайтів і ділитися з вами.

З повагою, Олександр Бобрин

Поділися з друзями:

Зверніть увагу:

Схожі статті

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: