Просування сайту зовнішніми посиланнями і покупка SEO-посилань 2017-2018

 1. Отже, в статті ми розберемо наступні питання, що цікавлять вас питання:
 2. Природні посилання, а також покупні і безкоштовні
 3. Скільки має вести посилань на сайт і як це визначити
 4. Де взяти безкоштовні посилання
 5. Як вплинути на зростання природних посилань без маніпуляцій
 6. Де купувати посилання - основні біржі і особливості покупки
 7. Як правильно купувати посилання
 8. Як не варто купувати посилання
 9. Чому Google і Яндекс не любить SEO-посилання
 10. Чому без посилань нічого не вийде
 11. Коментарі

Вітаємо вас на нашому блозі, де ми намагаємося ділитися максимально корисною інформацією для просування вашого сайту в безкоштовному пошуку. Сьогодні ми детально розберемо питання, який багато іменитих фахівці обходять стороною, а представники пошукових систем представляють свою думку як єдино правильне.

Відмова від відповідальності:

Ми не рекомендуємо вам купувати посилання ні за яких умов. Дана стаття носить суто інформаційний характер і її вміст не варто розглядати як рекомендацію або інструкцію з купівлі посилань. Пошукові системи можуть накласти санкції на ваш сайт, якщо викриють вас в нарощуванні неприродною (покупної) посилальної маси. Ви повинні ясно усвідомлювати всі можливі ризики покупки посилань.

Ви повинні ясно усвідомлювати всі  можливі ризики  покупки посилань

Отже, в статті ми розберемо наступні питання, що цікавлять вас питання:

 • «Чи працюють зовнішні посилання?»
 • «Якщо так, то як і скільки потрібно?»
 • «Де і як і купувати?»
 • «На що орієнтуватися і як продумати правильну стратегію?»

Що таке зовнішнє посилання і чому такі посилання важливі для просування

Ми розуміємо, що наш блог можуть читати як просунуті SEO-фахівці, так і тільки початківці освоювати базові знання. Тому трошки «елементарщину» може бути доречно, гуру seo можуть переходити до наступного розділу)
Зовнішнє посилання - це посилання на якусь інтернет-сторінку, яка веде користувача з одного сайту (хоста) на інший.

Важливість зовнішніх посилань сьогодні як і раніше велика. Щодня ми проводимо аналіз пошукової видачі за різними запитами і вивчаємо сайти, які знаходяться в топ-10. Виходячи з цих даних, можна зробити висновок про те, що Google і Яндекс найчастіше добре ранжируют сайти з потужним посилальним профілем. А значить посилання працюють і, ймовірно, будуть працювати в доступній для огляду перспективі!

Але, ми також не заперечуємо той факт, що в топ-10 конкурентних ніш іноді зустрічаються сайти і зовсім без посилань або з їх мізерно малою кількістю. В такому випадку, на їх перебування в Топ видачі вплинули інші чинники ранжирування .

До речі, тут докладно описано як подивитися зворотні посилання .

Природні посилання, а також покупні і безкоштовні

Пошукові системи розуміють, що контрольний профіль можна штучно нарощувати, а значить маніпулювати даними фактором в свою користь. Для оцінки посилань пошуковими системами були створені алгоритми, спрямовані на визначення природних (якими діляться користувачі) і неприродних (покупних) посилань.

Природні посилання - ті посилання, які з'явилися завдяки користувачам, що відвідав ваш ресурс. Наприклад, ви продаєте якісне взуття і до вас на сайт зайшов користувач, якому вона сильно сподобалася. Тому він поділився посиланням на ваш сайт на форумі, де часто проводить час і спілкується з іншими людьми. Такі посилання сьогодні є найпопулярнішими і досить ефективними під час просування сайту.

Куплені посилання - це посилання, отримані шляхом розміщення їх на інших сайтах за фіксовану плату на місяць або одноразово. Однак, Google не обмежується тільки цим визначенням:

ЗА СЛОВАМИ ПРЕДСТАВНИКІВ ПОШУКУ GOOGLE
Сюди відносяться виплата грошей за розміщення посилань або повідомлень, які містять посилання, надання товарів або послуг в обмін на публікацію посилань, а також роздача "безкоштовних" товарів з умовою розміщення відгуків про них з посиланнями.

Безкоштовні посилання - ті, які отримані без оплати за проживання. Можуть бути проставлені як вашими користувачами, тобто природні, так і вами. Наприклад, коли ви розміщуєте свій сайт в безкоштовному каталозі.
Сьогодні менш ризиковий спосіб просування сайту - нарощування маси природним шляхом. Про це далі в статті.

Скільки має вести посилань на сайт і як це визначити

Проаналізувати поточний контрольний профіль:

Для початку необхідно знати, що відбувається з поточним посилальним профілем:

 • яка кількість зовнішніх посилань вже веде на сайт;
 • наскільки якісні і корисні ці посилання;
 • які анкор вони мають;
 • підбити підсумки.

Якщо посилань немає, потрібно почати проектувати стратегію спрямовану на приріст. У разі якщо на сайт ведуть зовнішні посилання, спочатку опрацювати їх вручну і відхилити неякісні (на основі аналізу донорів і анкоров).

Визначаємо необхідну кількість і дивимося конкурентів:

Конкретної цифри немає! Завжди потрібно дивитися на лідерів, так як саме вони подобаються пошуковим системам, а значить їх посилальної профіль швидше за все також для них дуже прийнятний. Після вивчення свого засланого профілю, необхідно почати аналізувати профіль ваших успішних конкурентів. Наприклад, в сервісі Serpstat можна підібрати їх по тематичність, за кількістю пошукових запитів в топ-100 і видимості:

Після цього, в тому ж сервісі можна отримати всю необхідну інформацію по посилальному профілем конкурентів:

по анкорами:

по доменах:

і знайти сторінки лідери за кількістю вхідних посилань:

Як правило такий аналіз дає можливість зрозуміти, скільки приблизно потрібно посилань вашого сайту для того, щоб почати позитивно ранжуватися в безкоштовному пошуку. А також продумати стратегію просування, повторюючи динаміку приросту, хмара анкоров і посилання з сайтів, які є донорами конкурентів.

Де взяти безкоштовні посилання

Для того, щоб заощадити, а також розбавити контрольний профіль природними лінками, рекомендується проводити пошук сайтів, де можна отримати їх безкоштовно. Це можуть бути форуми і каталоги, а також сайти де можна коментувати статті і дозволено залишити активне посилання на інші ресурси. Ось кілька прикладів таких посилань:

Щоб отримати такі посилання, можна аналізувати контрольний профіль конкурентів по їх сторінках і знаходити сайти, які посилаються на схожі по тематиці сторінки з вашими.

Наприклад, беремо статтю конкурента, яка добре ранжируется в безкоштовному пошуку і аналізуємо її в Serpstat на наявність вхідних посилань:

Вам буде надано список сайтів і сторінки, які посилаються на посадкову конкурента. Якщо пройтися по всіх цих сайтів, у вас є шанс знайти ті, з яких досить просто отримати зовнішнє посилання абсолютно безкоштовно.

Другий варіант - шукати безкоштовних донорів в пошуку. Якщо вам потрібні форуми, вбиваєте в пошук «пошуковий запит + forum» і опрацьовує всі релевантні результати (реєструєтеся, коментуєте, залишаєте посилання на свій сайт):

Якщо вам потрібні форуми, вбиваєте в пошук «пошуковий запит + forum» і опрацьовує всі релевантні результати (реєструєтеся, коментуєте, залишаєте посилання на свій сайт):

Якщо каталоги, то вбиваєте «пошуковий запит + каталоги сайтів»:

Якщо каталоги, то вбиваєте «пошуковий запит + каталоги сайтів»:

Ось така регулярна робота з пошуком безкоштовних донорів дає можливість постійно розвивати свій контрольний профіль і робити це практично безпечно для просування, так як такі посилання дуже схожі на природні.

Як вплинути на зростання природних посилань без маніпуляцій

Якщо у вас є бажання спробувати розвивати свій посилальної профіль тільки білими методами, без маніпуляцій, покупки посилань і т.п., необхідно почати ламати собі голову на предмет «як зробити такий контент, яким би користувачі ділилися самі». Для того, щоб почати отримувати посилання саме так, рекомендується проводити:

 • акції, причому такі, які б викликали у користувачів величезний захват;
 • безкоштовні вебінари - ділитися цінною інформацією безкоштовно;
 • створювати вірусний контент (наприклад, тести або інфографіку);
 • придумувати партнерські програми;
 • і постійно ламати собі голову, щоб це увінчалося успіхом =).

Ось наш невеликий кейс, як ми завдяки користувачам отримали посилання з 31 сайту абсолютно безкоштовно, за рахунок інтерактивного контенту у вигляді онлайн тесту:

На поточний домен

На поточний домен

На домен, з якого пізніше переїхали на поточний:

На домен, з якого пізніше переїхали на поточний:

Де купувати посилання - основні біржі і особливості покупки

Сьогодні існує достатня кількість бірж, створених для домовленості з веб-Местер різних майданчиків про розміщення платних посилань. Але, мабуть, найпопулярнішими сьогодні є наступні:

Sape.ru - головна біржа орендних і вічних посилань в рунеті. Особливість в тому, що посилання розміщується скриптом в місці, де вебмастер його встановив. Розміщення відбувається автоматично і тому, найчастіше, такі посилання виглядають дуже неприродно. Крім цього в більшості випадків вони знаходяться в футерной частини сайту або в сайдбарі. Кілька років тому ці посилання дуже добре працювали і помітно впливали на зростання позицій. Сьогодні вони також добре працюють за умови ретельного підбору нормальних донорів з перевіркою подальшого розміщення. Також варто відзначити той факт, що ця біржа вважається одне з найдешевших на ринку.

Miralinks.ru - відмінна біржа вічних посилань. Одна з небагатьох, в якій оптимізатор може підготувати цікаву і якісну статтю на тему анкора, а також розмістити її на обраному ресурсі. Найчастіше в ній пропонуються сайти інформаційного характеру. Ціна розміщення однієї статті на відносно якісному ресурсі в середньому коштує близько 10-15 $.

Gogetlinks.net - схожа за функціоналом, підбору донорів і цінами біржа. Особливість в тому, що ваша посилання буде розміщена в існуючій або новій статті власника сайту донора, а релевантність цих статей щодо анкора може бути дуже низькою. Але все ж, на ній можливо розвивати свій посилальної профіль досить якісно.

Rotapost.ru - біржа вічних посилань. По набору сайтів донорів дуже схожа на ті, що розглядалися раніше. Ціни можуть бути трохи нижче, але варто відзначити той факт, що функціонал даної біржі на нашу думку не дуже зручний, що значно ускладнює підбір сайтів для розміщення.

B2blogger.com - біржа посилань з вічним розміщенням. Набір сайтів досить широкий, а донори, переважно, дуже відвідувані майданчики. Тому і ціни за розміщення на порядок від вище перерахованих.

Як правильно купувати посилання

динаміка

Крім того, що наявність якісних зовнішніх посилань - це позитивний фактор ранжування для пошукових систем, багато хто забуває про динаміку приросту. Це дуже важливий момент, тому що якщо посилання приростати дуже швидко або дуже повільно, це може чинити негативний вплив на зростання позицій в безкоштовному пошуку.

Необхідно визначити середню динаміку приросту за пів року і за рік по конкурентам, які вже знаходяться в топі і спробувати повторити це на своєму посилальному профілі.

оцінка донора

Важливо купувати посилання тільки з якісних ресурсів, а якість найкраще визначати за обсягом безкоштовного трафіку і кількості запитів в топ-100. Зробити це можна за допомогою сервісів similarweb і serpstat.

релевантність

Релеватность - важливий параметр з точки зору природності. Природна посилання може бути розміщена тільки на релевантної сторінці околотематіческого донора. Найчастіше це може бути блог або форум з постом на релевантну тему.

Історія домену

Найякіснішими донорами є ті, у яких гарна історія (немає і не було фільтрів і санкцій, а позиції і трафік завжди поліпшувалися).

Місце розміщення

Посилання має виглядати максимально природно, тому її місце розміщення грає також важливу роль. Найкращий варіант - там де це доречно. Але варто також пам'ятати, що переходити по ній будуть частіше, якщо розмістити її якомога ближче до початку контенту на сторінці.

Кількість вихідних посилань донора

При підборі донора варто звернути увагу на кількість вихідних посилань в співвідношенні з кількістю сторінок в індексі і вхідними засланнями. Чим більше якісних сторінок і вхідних посилань має сайт і навпаки, чим менше вихідних лінків, тим якісніше цей донор. Якщо ви бачите зворотну ситуацію, ймовірність того, що пошукові системи вважатимуть цей сайт спамние найближчим часом, сильно зростає.

Індексація донора пошуковими системами

Якщо ви бачите, що сайт погано індексується і реальна кількість сторінок дуже сильно різнитися з кількістю їх в індексі, не варто купувати посилання з такого донора.

анкори

На сьогоднішній день анкорліст - це дуже важливий момент, якому потрібно приділити особливу увагу! Визначте середню кількість безанкорние і брендових посилань у успішних конкурентів, на основі цього продумайте свій анкорліст на найближчий рік і строго його дотримуйтеся. Найкраще зробити так, щоб анкорліст виглядав максимально природним і не був перенасичений комерційними фразами.

Хороший анкор-лист:

 1. 70-90% посилань мають різні анкор;
 2. комерційні фрази - до 5-15%;
 3. широке розмаїття безанкорние посилань;
 4. посилань картинок - від 10-15%;
 5. різна довжина анкоров;
 6. посилання ведуть на велику кількість різних сторінок, наприклад на головну на велику кількість категорій, на блог, на товари, на інформаційні сторінки.

Поганий анкор-лист:

 1. явний перебір комерційних фраз;
 2. однотипність безанкорние посилань;
 3. наявність посилань зі спамних донорів;
 4. відсутність посилань-картинок;
 5. типова довжина;
 6. посилання ведуть на невелике число сторінок, наприклад на головну і на кілька категорій.

Як не варто купувати посилання

 • купувати дуже багато посилань в короткий проміжок часу;
 • нарощувати посилання з нетематичних сайтів низької якості тільки для кількості;
 • не дотримуватися будь-якої стратегії;
 • спамити в анкорлісте.

Ризики під час покупки

Якщо дотримуватися правильної стратегії, ризики досить мінімальні, але все ж вони є і про це потрібно пам'ятати. Якщо посилання купуються, значить відбувається маніпуляція пошуковими факторами, а за це пошуковики накладають різного роду санкції.

Чому Google і Яндекс не любить SEO-посилання

Google і Яндекс враховують зовнішні посилання при ранжируванні - це факт. І цей факт не міг не викликати спокуси у seo-фахівців і веб-майстрів штучно нарощувати контрольний профіль. Відповіддю на такі маніпуляції з боку пошукових систем стали різні автоматичні фільтри і ручні санкції.

Наприклад, в Яндексі з'явився «Мінусінкс», а всім відомий фільтр «Пінгвін» навіть став частиною загального алгоритму Google.
Всі ці заходи були прийняті для того, щоб заглушити хвилю накрутки посилань. Ось що буває з трафіком сайтів, що потрапили під ці санкції:

Минусинськ:

пінгвін:

Чому без посилань нічого не вийде

При аналізі різних досить конкурентних ніш чітко простежується той факт, що практично в будь-якому топі стоять сайти з хорошою посилальної історією (динаміка, якість, кількість).

висновок

Зовнішні посилання працюють і є дуже сильним фактором ранжирування, але чи варто їх купувати? Правильний і безпечний відповідь - «НІ», адже це досить ризиковано. Але ризик - справа благородна і хто не ризикує, той не п'є шампанське. Якщо ви, перебуваючи при здоровому розумі, твердій пам'яті і при ясній свідомості все ж зважилися - уважно опрацювати всі пункти по оцінці донора і пункти з блоку «Як не варто купувати посилання».

Бажаємо успіхів!

Коментарі

Коментарі

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: