Реєстрація в Flickr, завантаження фотографій, платні і безкоштовні акаунти

  1. Відмінності між платним і безкоштовним аккаунтом.

Якщо хто не знає, то Flickr це найпопулярніший сайт для зберігання фотографій
Якщо хто не знає, то Flickr це найпопулярніший сайт для зберігання фотографій. Реєстрація в Flickr, принципово не відрізняється від реєстрації на інших сайтах, проте давайте детально розглянемо цю процедуру.

Реєстрація в Flickr.

Для реєстрації необхідно створити обліковий запис на Yahoo! або скористатися вже створеним.

Якщо ви не маєте облікового запису на Yahoo! слід вибрати кнопку «Sign Up» і створити загальний профіль який буде працювати на сторінці Yahoo! і на Flickr. Необхідно заповнити форму з такими даними: ім'я (Name), стать (Gender), день народження (Bithday), країна (Country), індекс (Postal code), логін для загального аккаунта (Yahoo ID and Email), пароль (Password). Необхідно придумати два секретних питання і ввести відповіді на них. Створивши таким чином аккаунт на Flickr і е-мейл Yahoo ви можете переходити до редагування своєї сторінки у Flickr.

Якщо такий профіль вже є то при натисканні на кнопку «Sign In» відкривається вікно в формою в якій має бути вказано дані вашого облікового запису Yahoo - логін і пароль.
Далі можна шукати друзів (по іменах, поштою), завантажувати фотографії - «Upload your first photos». Для завантаження використовується опція «Choose fotos and videos» у вікні необхідно вибрати потрібні файли.

Знімки повинні додаватися в форматі JPEG, тому перед додаванням, необхідно записати фотографію саме в цьому форматі. Додати знімок на свій профіль можна іншими способами: за допомогою звичайної web-форми, додатків Flickr Uploadr, Windows Explorer, відправивши на спеціально згенерований е-мейл лист, з вкладеними JPEG-файлами або просто додавати фотографії за допомогою мобільних сервісів.

Після додавання знімка ви можете працювати з ним: ставити мітки, теги, робити опис ( «Add Description») або назва, додавати фотографію в групи або папки альбому, розмістити її на сторінках свого блогу, переглядати фотографію в різних розмірах, повертати. Для нас поки недоступна дуже зручна опція «Замовлення друку знімків через інтернет», але можливо в недалекому майбутньому з'явитися і вона.

При розміщенні знімків в папках свого альбому «Sets» можна вказати ступінь доступності для інших користувачів. Цих ступенів всього 3: знімок доступний тільки для вас, знімок можуть бачити всі користувачі вашої кола (або певні користувачі: члени сім'ї, друзі, колеги і т.п.), знімок доступний всім. Для постійного перегляду новинок найкраще підписатися на оновлення з ключовими тегами, знімки від певних користувачів або пости Flickr-блогу. Крім цього на сторінці кожного користувача є RSS- стрічка.

До речі, сайти де публікуються нові цікаві фотографіями - є одними з найбільш затребуваних сайтів. Зрозуміти це можна ще з того, що є багато додатків на Android, для публікації фотографій в соціальних мережах або для редагування фотографій. Якщо вас цікавлять подібні додатки, то вам можете зацікавити стаття - найкращі програми на андроїд , Де багато корисної інформації по цій темі.

Відмінності між платним і безкоштовним аккаунтом.

Реєстрація та користування Flickr безкоштовні. Однак для власників таких акаунтів є деякі обмеження, які знімаються при покупці платної версії. За правилами цієї спільноти, платний аккаунт можна подарувати або купити за допомогою PayPal. Вартість такого подарунка становить 25 доларів, а термін його дії - 1 рік. Купівля так званої Pro-версії знімає обмеження на: завантаження фотографій, відео, HD-відео, параметри відображення знімків, колекцію альбомів, заміну файлів, статистику відвідувань профілю.

Безкоштовний варіант теж непоганий, однак він обмежує завантаження фотографій до 300 Мбайт в місяць, роликів - до 2 на місяць, причому розмір ролика не повинен перевищувати 150Мбайт, а розмір знімка до 15 Мбайт. Власники звичайних акаунтів не можуть завантажувати HD-відео, а в профілі відображаються тільки 200 останніх знімків, крім того допускається розміщення тільки в 10 групах.

Цікаво, що в разі якщо ви додаєте знімки на свій сайт або блог, вони обов'язково відображаються в вашому Flickr -профілях незалежно від типу облікового запису.

Раніше я писав про фото-соціальну мережу, і описував як можна видалити себе в Instagram . Стаття корисна, вже не одна людина видалив себе з Instagram.

Відео.
З відео ви дізнаєтеся про деякі особливості фотохостингу - Flickr.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: