Реклама в блогах

 1. Блогун
 2. RotaPost
 3. Twite
 4. Advert Control

Чому «багато» чи не перетворюється в «досить», а знову стає «мало»?
Олексій Востров. Чому «багато» чи не перетворюється в «досить», а знову стає «мало»

Е то сервіси для розміщення реклами в блогах, спільнотах і соціальних мережах. Вони мають найбільш просунуті інструменти для розміщення в блогах постових, рекламних оглядів і покупки посилань. Цей список увібрав в себе всіх кращих представників даного сегмента.

Е ти сервіси призначені рекламодавцям і власникам блогів. Перші з їх допомогою просувають свої сайти, товари або послуги, а другі розміщують на своїх блогах рекламу різного формату і отримують за це гроші. Вигідно і зручно!

У реклами в блогах є ряд переваг перед іншими видами інтернет-реклами, найважливішим з яких є ефективна віддача. Блог - це особистий онлайн-щоденник і все, що в ньому публікується, користується довірою у читачів. Навіть звичайний постовий в кінці основного тексту здатний принести масу цільових відвідувачів.

У ладельцу блогу розміщення реклами вигідно теж. Реклама - це гроші, а періодична публікація в блозі рекламних матеріалів здатне принести його власникові досить пристойний дохід. Що є відмінним стимулом для подальшого розвитку блога.

А тепер пропоную перейти до самого списку сервісів, який включає в себе тільки перевірені системи реклами.


 • Блогун

  Блогун - це найстаріший в Рунеті сервіс для взаємодії рекламодавців і власників блогів. Саме Блогун поставив все стандарти ринку реклами в блогах, існуючі на даний момент! Постові, рекламні огляди, прихована реклама в блогах, реклама в Твіттері, в Фейсбуці, в ВКонтакте і т. Д. - все це з'явилося завдяки Блогун. В даний час це найбільша система з найбільшим числом і рекламодавців, і блогів. Рекомендую використовувати в першу чергу!


 • RotaPost

  RotaPost - це аналог Блогуна, який спробував позбутися від його головних недоліків. Правда, з часом, Ротапост все більше схожий на Блогун. Формати реклами ті ж, спроби змінити способи взаємодії привели тільки до нерозуміння. У Ротапосте цікаво лише те, що його власник і творець, завдяки особистому авторитету, зміг залучити в сервіс багато авторитетних і якісних блогів. У будь-якому випадку, Ротапост це тверде друге місце.


 • Twite

  Twite зачах, робота з ним тепер безглузда.

  Twite - це сервіс для розміщення реклами в Твіттері. Мікроблоги стають все популярнішими, а їх аудиторія все більше. Значить, реклама в Twitter буде все більш ефективним засобом як для просування, так і для заробітку. І Twite став першим серйозним гравцем в цьому сегменті ринку реклами.


 • Advert Control

  Advert Control більше не працює.

  Advert Control - це досить цікавий сервіс. Якось я випадково потрапив на нього і ... з тих пір є там постійним рекламодавцем. Використовую його виключно в цілях SEO. Тобто купую рекламу в блогах, які є в цьому сервісі, тільки для набору маси посилань. І воно себе виправдовує.


Поділися посиланням на Seoded.ru з друзями, знайомими і друзями в соціальних мережах і на форумах! А сам сайт додай в закладки! Так переможемо.

Поділитися посиланням на цю сторінку в:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: