Розбираємося з плоскими CMS

  1. Що таке плоска CMS?
  2. У чому переваги плоских CMS?
  3. проста настройка
  4. Беспроблеммная міграція
  5. Варіанти плоских CMS
  6. Grav
  7. Bolt
  8. Pico

Розвиток технологій диктує нові вимоги до якості і швидкості сайтів Розвиток технологій диктує нові вимоги до якості і швидкості сайтів. Чим швидше сайт, тим більшою популярністю він користується як у користувачів, так і у пошукових систем. З цієї причини онлайн-сервіси схиблені на підвищенні продуктивності. Ось тут на сцену виходять плоскі CMS.

На етапі створення сайту буває складно вибрати систему управління контентом, особливо коли вибір великий. Плоскі CMS стають дедалі популярнішими, тому що вирішують більшу частину проблем власників нових сайтів і навіть розробників.

Якщо ви замислюєтеся не вибрати чи подібну CMS для свого нового проекту, ця стаття для вас.

Що таке плоска CMS?

Для початку давайте розберемося з тим що таке плоска CMS. CMS або система управління контентом (Content Management System) - це інструмент для управління, публікацій, створення і дизайну сайту. Він покриває практично всі форми контенту. Якщо ви знайомі з WordPress або Drupal, то вже розумієте як важливо правильно вибрати CMS для вашого сайту.

Так що з себе представляє плоска CMS?

Вже по назва стає зрозуміло, що це спрощена версія традиційних систем управління контентом. Плоска CMS - легка альтернатива, яка відмінно підійде для невеликого бізнесу або персонального сайту.

Вона не вимагає бази даних, найчастіше зберігаючи всю інформацію в файлах і папках.

Ця стаття допоможе вам зрозуміти чи підходить вам подібне рішення.

У чому переваги плоских CMS?

швидкість

Плоска CMS як правило швидше традиційних, бо не потребує підключення до баз даних. Сайт на WordPress, при ретельній настройці і відсутності утяжеляющих плагінів, може завантажитися за три секунди (це в хорошому випадку). Плоскі CMS завантажуються швидше.

Це завжди добре позначається на SEO сайту, призначеному для користувача досвід і конверсії. Іншими словами, у сайту, який вантажиться за мить набагато більше переваг.

проста настройка

Знову ж давайте порівняємо з WordPress. Сайт на цій системі можна встановити за п'ять хвилин, але після доведеться витратити чимало часу на налаштування за все.

У випадку з плоскими CMS, установка полягає в простій завантаженні файлів і папок.

Беспроблеммная міграція

Сайт на плоскій CMS легко переносити з одного хостингу на інший.

Часто ці системи включають автоматичне резервне копіювання даних, яке також легко налаштувати. Це особливо зручно для розробників, чиї клієнти часто змінюють тему діяльності і налаштування сайтів.

Варіанти плоских CMS

Якщо ви вирішили спробувати одну з плоских систем управління контентом, ось три хороших варіанти:

Grav

Grav

Grav, мабуть найпопулярніша система з собі подібних. Вона включає такі функції як установка тим і плагінів за один клік, адаптивний дизайн і SEO-орієнтованість. Також система видає графіки статистики та продуктивності сайту.

Bolt

Bolt

Bolt володіє простим, але функціональним інтерфейсом, на якому можна створити сайт без особливих навичок в цій області. Система також гнучка для фронт-і бекенд-розробників, так як дає можливість інтегрувати код і редактори.

Ще одна приємна функція Bolt - ви можете поділитися створеної вами темою тут .

Pico

Pico

За словами розробників Pico, краса цієї системи в її простоті. Навіть сам код простий настільки, щоб вам було максимально просто налаштувати його, в разі якщо це взагалі знадобиться. Але по факту створити сайт на Pico можна без знань HTML.

Плюс до всього Pico - програмне забезпечення з відкритим кодом. Це означає що ви можете змінювати і налаштовувати її за своїм бажанням. А також система безкоштовна, тому пропозиції щодо поліпшення і пожертвування вітаються.

На відміну від традиційних CMS, плоскі системи управління контентом не потребують доступі до сервера для нормального функціонування. Тому у них скромні системні вимоги і вони працюють практично в будь-якому середовищі.

Традиційні CMS довели свої можливості і переваги, і ми не ставимо під їх під сумнів. Однак багато що ускладнюють і утяжеляющие систему функції абсолютно без потреби, якщо вам потрібен простий сайт: портфоліо, цільова сторінка або персональний блог.

Якщо ви шукаєте простий інтерфейс і нескладну в управлінні систему, можливо плоскі CMS відмінно вам підійдуть!

Автор статті - CHRISTOPHER JAN BENITEZ

Переклад - Вартівня

Дивіться також:

Що таке плоска CMS?
У чому переваги плоских CMS?
Що таке плоска CMS?
Так що з себе представляє плоска CMS?
У чому переваги плоских CMS?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: