Сайт "Ехо Москви" може змінити адресу

А.Коротаев / ІТАР-ТАСС

Найближчим часом сайт "Ехо Москви" - echo.msk.ru - може переїхати на новий домен в зв'язку з тим, що реєстратор Ru-Сenter вирішив змінити регламент роботи з доменами третього рівня, такими, як msk.ru або spb.ru. як повідомив "Известиям" головний редактор сайту Андрій Ходорченков, "Ехо" вже купило інше доменне ім'я і можливість переїзду розглядає всерйоз. Філію він не назвав, але, за відомостями видання, в числі варіантів був переїзд в зону .com, також у радіостанції є невикористаний адреса ехомоскви.рф. Домени echomsk в зонах .ru і .com зайняті. mskecho - в зонах .ru і .com, а також еchoofmoscow.ru і echoofmoscow.com - вільні. Головний редактор "Еха Москви" Олексій Венедиктов статтю з "Известий" прокоментував в Twitter коротко: "RU-Center - досвід Китаю в Інтернеті в РФ. Доручення?"

У зв'язку зі зміною в регламенті з 24 лютого Ru-Center має право припиняти діяльність своїх доменів третього рівня (виду echo.msk.ru) негайно і за власною ініціативою. Реєстратор оголосив про це 15 лютого. Ru-Center обґрунтовує це необхідністю припинення «незаконної діяльності, а також діяльності, що завдає шкоди третім особам, в тому числі діяльності з розповсюдження і рекламування порнографічних матеріалів, закликів до насильства, здійснення екстремістської діяльності, повалення влади і ін.». За відомостями реєстратора, останнім часом користувачі зареєстрували домени, явно призначені для розміщення протиправного контенту.

Главред сайту "Ехо" зазначає, що в новому регламенті не прописано, як Ru-Сenter повинен надходити з доменами третього рівня, на яких розташовані ЗМІ, які регулює закон "Про ЗМІ". Гендиректор Ru-Сenter Олександр Панов не згоден, що регулятор порушить закони "Про ЗМІ", "Про зв'язок" або будь-які інші закони, і нагадує, що користувач може оскаржити в суді рішення про зняття його домену з делегування. Керівник юридичного відділу "Технічного центру інтернет" Сергій Копилов пояснив, що блокування домену або зняття з делегування не призводить до закриття сайту, який буде доступний за IP-адресою, тому регулятор має право приймати такі рішення.

Найбільш серйозні проблеми з сайтом "Ехо Москви" останнім часом були пов'язані з днем ​​виборів до Держдуми: 4 грудень сайт не був доступний через DDoS-атаки. Днями Головне слідче управління СКР по Москві повідомило, що не бачить підстав для дослідчої перевірки за фактом цієї хакерської атаки, оскільки не вважає її "перешкоджання професійній діяльності журналіста". "Тобто атака на ЗМІ, яке відвідувало в листопаді щодня понад 329 000 чоловік (« уникав ») і мало більше 2-х млн візитів в день, - це не перешкоджання?", - дивується в своєму блозі Олексій Венедиктов.

Відмова СКР в перевірці пішов після того, як стало відомо, що основний акціонер "Ехо Москви" - "Газпром-медіа" - домагається дострокової зміни ради директорів радіостанції. Венедиктов назвав це політичним тиском і додав, що вимога "Газпром-медіа" викликано невдоволенням чиновників редакційною політикою «Відлуння». Втім, чутки про те, що сам головний редактор може поплатитися своїм місцем, поки все спростовують. Проте перевага, який в результаті всіх змін «Газпром-медіа» отримає в раді «Ехо», робить це звільнення технічно можливим.

Доручення?
Quot;Тобто атака на ЗМІ, яке відвідувало в листопаді щодня понад 329 000 чоловік (« уникав ») і мало більше 2-х млн візитів в день, - це не перешкоджання?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: