SEO-блоги

 1. Блог Яндекс.Пошук
 2. Google Росія
 3. Shakin.ru
 4. Devaka
 5. SEO блог номер раз
 6. Мій Twitter

Ей ти! - закричав я.
Толку, зрозуміло, ніякого, та я й не чекав толку.
Просто зірвалося з язика.
"Все живе". Кліффорд Саймак. Ей ти

З десь зібрані посилання на кращі seo-блоги, які присвячені пошукової оптимізації, розкручування і просування сайтів. Зібрана на сторінках цих блогів інформація допоможе тобі в пошуку відповіді на питання, як розкрутити сайт . Звичайно, тільки на те, щоб навіть побіжно вивчити статті на цих seo-блогах, буде потрібно багато часу, не кажучи вже про те, що їх потрібно зрозуміти, а потім зуміти грамотно застосувати отриману інформацію на власній практиці. Але воно того варте.

З амое головне, не забувай, що читання seo-блогів це, безумовно, потрібно і корисно. Але саме по собі читання блогів чи, книг ледве не просуне сайт в пошуковій видачі. Тільки ваші власні дії дадуть реальні зрушення в просуванні сайту.

Т .до. перегляд seo-блогів сильно затягує (перевірено на собі), раджу на їх читання виділити певну кількість часу і строго стежити за тим, щоб не перевищувати його. Інакше, ти ризикуєш до самої старості залишатися відвідувачем блогів про SEO, а не їх творцем.


 • Блог Яндекс.Пошук

  Офіційний блог пошукової системи Яндекс , Точніше, його відділу розробки пошуку. Присвячений нюансам і тонкощам роботи пошуку Яндекса. Плюс всі свіжі новини компанії. Що називається інформація з перших рук.


 • Google Росія

  Офіційний блог пошукової системи Google , Точніше, його російського підрозділу. Також в цьому блозі публікуються всі новини Google і його сервісів .


 • Shakin.ru

  Shakin.ru - це дуже відомий seo-блог від оптимізатора-практика Михайла Шакина. Багато саме практичної інформації: способи просування, нюанси оптимізації сайтів і т. Д. Дуже корисний блог.


 • Devaka

  Блог про SEO Сергія Кокшарова (Devaka) - чудового професіонала seo-індустрії. Величезна кількість корисних матеріалів, експериментів і досліджень. Загалом, блог від практика без непотрібної води.


 • SEO блог номер раз

  Це мій блог , Посилання на який є в верхньому меню сайту. На ньому я публікую анонси нових статей сайту, відповідаю на питання відвідувачів і ділюся своїми спостереженнями і всілякими корисними. Підписуйся і буде тобі щастя!


 • Мій Twitter

  А це мій мікроблог в Twitter. Там також з'являються посилання на нові матеріали сайту, але плюс туди я ще викладаю посилання на цікаві новини та корисні матеріали з інших ресурсів. Зафоловив ж мене швидше!


Поділися посиланням на Seoded.ru з друзями, знайомими і друзями в соціальних мережах і на форумах! А сам сайт додай в закладки! Так переможемо.

Поділитися посиланням на цю сторінку в:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: