Скільки потрібно писати статей для сайту MFA

  1. Що ми отримуємо, якщо пишемо статті для сайту щодня
  2. Що ми отримуємо, якщо пишемо статті для сайту через день
  3. Що ми отримуємо, якщо пишемо статті для сайту раз в тиждень
  4. Що ми отримуємо, якщо пишемо статті для сайту раз на рік
  5. Коментарі

Написання статті для блогу чи сайту - еквівалент ковтка свіжого повітря для людини Написання статті для блогу чи сайту - еквівалент ковтка свіжого повітря для людини. Цим, настільки важливим питанням, задаються все ті, у кого є особистий сайт або блог. Багато пізнавальні та розважальні Інтернет-журнали можуть публікувати по десятку нових статей в день, а деякі блогери пишуть 1 статтю в місяць. Один пише через день, хтось раз в тиждень, одним словом - кожен веб-майстер викладає матеріал з частотою на свій особистий розсуд. І по суті у кожного з власника інтернет ресурсу, який ділиться важливою інформацією, є своя особиста думка про те, скільки насправді потрібно писати статей для блогу, щоб бути в ТОП-е за інформаційними запитами. Свою думку є і у нас, проте давайте розглянемо питання з усіх боків.

Що ми отримуємо, якщо пишемо статті для сайту щодня

Що ми отримуємо, якщо пишемо статті для сайту щодня

Якщо мова йде про зовсім молодому сайті, який не може похвалитися великим обсягом корисної інформації, то щоденне написання статей - це саме те, що дозволить йому досить швидко і в короткі терміни залучити відвідувачів. Якщо ж сайт буде наповнюватися нерегулярно, по можливості, або нагоди, то такий блог «приречений на провал» і про нього забудуть, адже тривалий час прибули з такого сайту не буде.

У щоденному наповненні блогу немає нічого поганого, але тепер уявіть ситуацію, що зовсім недавно Ви відвідали цікавий сайт з корисною, унікальною інформацією і підписалися на оновлення. Після цього до Вас на пошту кожен день приходять листи з назвами статей або оглядів. І начебто в цьому немає нічого страшного, але коли цей список статей з кожним днем ​​збільшується, та й ще назви статей змушує задуматися - «Зароби милион за 3 хвилини» або «Як за місяць заробити на атомобіль» - це починає набридати. У підсумку, з великою ймовірністю, частина відвідувачів відпише і Ви втратите повноцінних користувачів, які могли б приносити прибуток.

Що ми отримуємо, якщо пишемо статті для сайту через день

Що ми отримуємо, якщо пишемо статті для сайту через день

На наш погляд, це найбільш оптимальний і правильний інтервал часу, для публікації. За такий проміжок часу читачі прочитають статтю, переосмислять, залишать свої відгуки або рекомендації і повернуться за новою порцією інформації. В першу чергу все залежить від періодичності, до такого підходу користувачі дуже швидко звикають, через день - значить через день і в один і той же час. Це дозволить постійно мати стабільний трафік на ресурс, який, при правильному підході, буде тільки збільшуватися.

Що ми отримуємо, якщо пишемо статті для сайту раз в тиждень

При такому ставленні до свого блогу Вас чекає невтішну відповідь. Швидше за все такий блог просто-напросто забудуть. Та й роботи пошукових систем люблять більше ті ресурси, які оновлюються набагато частіше. Такий блог відвідувачі будуть вважати як покинутий і відвідувати він буде значно рідше, що в підсумку
негативно позначиться як на позиціях, так і на прибутку.

Звичайно, може виходити так, що Ви пишете дуже цікаву і корисну статтю, на яку витрачаєте цілий тиждень. У такому випадки слід взяти за правило публікуватися регулярно, в один і той же день тижня, в один і той же час. Такий досвід використовують газети, у яких видання виходить раз на тиждень по четвергах або п'ятницях. Радимо скористатися таким правилом: напишіть статтю яка буде максимально корисна для відвідувачів і максимально легкою для розуміння, в якій натякніть на продовження. В цьому випадку з великою часткою ймовірності вони повернутися на блог рівно через тиждень за черговою порцією цінної інформації.

Що ми отримуємо, якщо пишемо статті для сайту раз на рік

Що ми отримуємо, якщо пишемо статті для сайту раз на рік

На це питання хочеться відповісти питанням - а навіщо взагалі потрібен такий блог? Адже викладена інформація втрачає актуальність і важливість. Пошукові системи знають, що такий сайт оновлюється вкрай рідко, що в підсумку негативно позначиться на ресурсі в плані позицій пошукової видачі.

І останнє, з якою періодичністю писати статті для свого блогу, вирішувати звичайно ж тільки Вам. Універсального, і загальноприйнятого правила не існує, однак використовуючи вже відому, описані в цій статті, методи - можна впевнено потрапити і закріпитися в ТОП-е з обраної Вами ніші.

Підписуйтесь на наш блог, тут Ви знайдете дуже багато корисної та актуальної інформації, яка завжди актуальна і користується великою популярністю у користувачів. До нової зустрічі!

Коментарі

Коментарі

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: