Що почитати: література по SEO (пошукової оптимізації)

  1. Книги для новачків.
  2. Книги для більш просунутих
  3. Не забуваємо про блоги
  4. Product placement
  5. Коментарі

Зараз тема просування сайтів досягла великої популярності, як серед власників бізнесу, так і серед початківців маркетологів. В інтернеті багато інформації по SEO, однак варто відзначити, що не вся вона буде корисна для людей з різним рівнем знань. Тому я постарався зібрати книги як для новачків, так і для просунутих.

Книги для новачків.

Тут хотілося б згадати «Оптимізація і просування сайтів в пошукових системах» Ігоря Ашманова Тут хотілося б згадати «Оптимізація і просування сайтів в пошукових системах» Ігоря Ашманова. Книга допоможе людям, що ще не почали просувати бізнес в інтернеті, але вже цікавляться його перспективами. Також досить багато корисного для початківців вебмайстрів-манимейкеров.

Однак книга досить застаріла (рік видання - 2011), тому більш нової і просунутої можна назвати «SEMBOOK - енциклопедія пошукового просування» від російської маркетингової студії Ingate Однак книга досить застаріла (рік видання - 2011), тому більш нової і просунутої можна назвати «SEMBOOK - енциклопедія пошукового просування» від російської маркетингової студії Ingate. У «SEMBOOK» досить простий виклад, зрозумілі графіки, барвисті ілюстрації та багато інформації як по внутрішній, так і по зовнішньої оптимізації ресурсу.

Книги для більш просунутих

Хлопці з досвідом можуть почерпнути нові знання з літератури авторів zipta.ru, а саме «SEO-монстр 2013» і «SEO-гуру 2014».

У цих книгах мало води, сухий виклад, помережане термінологією і прикладами У цих книгах мало води, сухий виклад, помережане термінологією і прикладами. Також присутні огляди прикладних програм, які безпосередньо впливають на швидкість просування сайтів і оптимізації роботи. Приємний бонус - «SEO-монстр 2013» доступна до безкоштовного скачування з торрентів.

Зовсім недавно з'явилася книга «SEO вінчестер» від Михайла Шакина (автор блогу shakin Зовсім недавно з'явилася книга «SEO вінчестер» від Михайла Шакина (автор блогу shakin.ru, оптимізатор з великим досвідом). Особисто я цю книгу не читав, але судячи з відгуків друзів, в книзі дуже багато корисної інформації по внутрішній оптимізації проектів.

Не забуваємо про блоги

Настійно рекомендую завжди відвідувати відомі блоги по розкрутці сайтів, до них можна віднести як і stand-alone блоги, так і блоги відомих маркетингових агенств. Крім самопіару, там все ж можна знайти хорошу інфу по конкретним завданням.

Список блогів:

  • devaka.ru - блог аналітика і оптимізатора Сергія Кокшарова. Багато експериментів і практичних посібників з розкрутки.
  • seoinsoul.ru - хороший ресурс в плані аналізу даних лічильників відвідуваності, що робити якщо немає конверсій, як змінити воронку продажів і т. п.
  • alaev.info - багато води, але 1 з 10 статей таки має цінність.
  • blogarbik.ru - блог ненависті до інших сеошників і маркетинговим агентствам, але все-таки є і корисні речі, наприклад: як вивести сайт з-під фільтра Яндекса (обережно, багато лайки!).

Також є і новинні сайти, в яких можна побачити тренди маркетингу, зміни ринку і багато іншого (www.searchengines.ru, seonews.ru і ін.).

Product placement

Завжди потрібно розуміти - все робиться не просто так. Крім продажів самих книг, будь-який «продає» зацікавлений в залученні нового клієнта або в продажу чого-небудь ще. Наприклад «SEMBOOK» рясніє рекламою бірж автоматичного просування, блоги та
новинні портали - банерами і рекламними статтями, тому будьте дуже уважні і налаштуйте «внутрішньої фільтр» для засвоєння інформації.

І ще один дуже важливий момент, який потрібно пам'ятати завжди - «панацеї» в просуванні сайтів не існує! Стратегії, які застосовуються до одного проекту, геть відмовляться працювати для інших. Якщо взялися за SEO самостійно, то ніколи не йдіть за шаблоном в оптимізації ресурсу, дійте логічно і пробуйте щось своє.

Коментарі

Коментарі

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: