Що таке блог? Його види та переваги перед сайтом

  1. Що таке блог?
  2. види блогів
  3. Переваги блогів перед сайтами

У цій статті ми спробуємо визначити, що таке блог. Більшість з вас стикався з величезною кількістю сайтів і не малою кількістю блогів. Однак, напевно, багато хто з вас навряд чи відрізнять блог від сайту. У цьому матеріалі я хочу розглянути це питання більш детально. Ще ми розберемо, які види блогів бувають.

Ну що ж, давайте почнемо! Отже, головною відмітною особливістю блогу від сайту - це те, що блог у нас є динамічним, а сайт статичним. По ходу цієї статті ми розберемо ці відмінності.

Що таке блог?

Отже, перед вами зараз мій особистий блог зі стандартною структурою . Ви, напевно, зайшовши на мій проект, в першу чергу кинули погляд на інформацію тимчасової значущості. Що це таке? Це означає, що вся публікація інформації характеризується в зворотному хронологічному порядку. Тобто останній запис буде йти завжди зверху. На прикладі мого блога ви зможете побачити, якого числа була опублікована остання, а також числа інших старіших опублікованих статей. Чим раніше зроблено запис, тим вище цей запис буде розміщена.

Тобто, остання стаття завжди буде розміщуватися в самому верху головної сторінки. Ця перевага блогу з легкістю дозволяє читачам, зайшовши на ресурс, дізнаватися про останні його оновлення. Звичайно, можна зробити так, щоб на головній сторінці була статична інформація . Наприклад, це може бути сторінка з презентацією автора. Але все одно, в такому випадку в меню виводиться розділ «Блог«. Натиснувши на нього, можна потрапити на сторінку з усіма анонсами записів.

Натиснувши на нього, можна потрапити на сторінку з усіма анонсами записів

Якщо ж ми зайдемо на сайт (наприклад, wikipedia), то ми побачимо, що тут немає ніяких записів тимчасової значущості. Тут є просто записи, які були колись розміщені. В принципі, ми не побачимо, коли вони були опубліковані і не дізнаємося, яка стаття була написана першою, а яка останньою.

«Так що таке блог? »- запитаєте ви. Блог - це динамічний проект в інтернеті. Під словом динамічний я маю на увазі постійне поповнення інформацією і чітке її розподіл по тимчасовій значущості. У підсумку виходить щось на зразок щоденника. По суті блог - це і є щоденник.

Сайт - це статичний проект. Тобто у нього зазвичай немає структури тимчасової значущості. Практично всі записи оформляються у вигляді статичних сторінок. Як правило, після наповнення сайту потрібною інформацією, далі його вже не оновлюють. Якщо ж планується надалі публікувати якусь додаткову інформацію (наприклад, новини компанії), то додатково до сайту прикручують блог.

види блогів

Вам, думаю буде корисно знати наступне:

  • Блогер - це людина, яка веде свій блог.
  • Блогінг - це ведення блогу.
  • Блогосфера - сукупність всіх цих блогів в мережі.

Всі блоги можна розділити на окремі категорії:

Особисті блоги. Tuj людина веде просто для себе (щось на зразок щоденника). Тут автор може записувати якісь певні події зі свого особистого життя і розміщувати свої фото (наприклад, подорожі). За ідеєю, такі проекти люди ведуть тільки для себе і надають їх для читання своїм друзями, родичами або знайомим.

групові або корпоративні блоги . Зазвичай ними володіють різні фірми або компанії. Ці проекти (B2B блоги) відносяться до тієї тематики, якою займається фірма або компанія. Тут можуть публікувати останні новини компанії або певні події. Загалом, тут публікують майже всі, що власне пов'язано із самою компанією.

Громадські або відкриті блоги. Як правило, на них кожен зможе залишити свій коментар і навіть свій запис. Такі веб-проекти не належать одному конкретному автору. Тут можуть публікувати якісь записи абсолютно різні автори, які просто заходять на ресурс і від себе публікують на ньому якусь інформацію. Ну, судячи, тому до таких блогам і приписують назву «суспільні е».

За змістом бувають:

  • Тематичні блоги - вони відносяться до однієї конкретної тематики (наприклад, кулінарія) і дуже добре монетизуються. На таких проектах люди різними способами заробляють гроші .
  • Загальні блоги - вони охоплюють безліч тематик, як правило, все про все. У них звичайній людині стає складно знайти свою конкретну інформацію, яка буде йому дуже корисна. Також пошукові роботи більше віддають перевагу тематичним проектам, ніж загальним.

Також пошукові роботи більше віддають перевагу тематичним проектам, ніж загальним

Переваги блогів перед сайтами

Під таким перевагою у нас йдуть коментарі. Давайте розглянемо на прикладі мого особистого блога. У всіх записах ми зможемо залишити свій коментар. В кінці кожної статті є кнопка «Залишити коментар«, за допомогою якої можна залишати своє повідомлення до певного запису. Це дає нам чудову можливість для спілкування з людьми. Однак якщо ми подивимося на сайт, то побачимо звичайну запис з картинками.

По суті, тут в основному ніде не можна залишити свій коментар. Це означає, що автор сайту ніколи і не дізнається наше По суті, тут в основному ніде не можна залишити свій коментар думку з приводу запису (подобається вона нам чи ні). А якщо ми перейдемо на блог, то побачимо, що у всіх постах нам можна залишати свої коментарі. Це дає нам можливість почати спілкуватися з самим автором і поділитися своєю думкою про записи або про щось ще. Ось ця функція є однією з найбільш корисних функцій на блозі. Прагніть до великої кількості коментарів, так як це відмінний показник популярності вашого проекту.

Також можливість спілкування в коментарях породила неформальну подачу матеріалу, що в кращому ступені відрізняє блог від сайту. Як правило, сайти є статичними, де присутня досить формальна подача матеріалу. Тут викладається інформація, як є. Ми можемо її прочитати, прийняти чи ні, погодитися чи ні. Однак ми не зможемо її обговорювати. Можливість коментувати на блозі - це як раз породження тієї неформальної подачі матеріалу, яка присутня на багатьох блогах. Такою можливістю блогери якраз і приваблюють своїх читачів, що є ще одним хорошим перевагою перед сайтом.

Кожен блог має своє обличчя, тому що його автор індивідуальний. Ведення блогу стає різним і своя подача матеріалу у кожного автора теж різна. Все це створює дуже великий відгук від інших читачів, ніж чим від сайту. Саме тому блог в значній мірі перевершує сайт.

На блозі відбувається більш тісний контакт між вами і вашим читачем, що викликає довіру до вас. Якщо ви володієте довірою у своїх читачів, то вони з легкістю будуть приймати те, що ви їм пропонуєте. Наприклад, ви можете пропонувати якийсь курс, який ви видали. Таким чином є шанс, що довірлива людина без побоювання купить його у вас. Це були всі переваги блогу перед сайтом. Вдалого блогинга !!!

Вдалого блогинга

[Socialpost]

Поради про те, як вести блог:

Що таке блог?
Що таке блог?
Що це таке?
«Так що таке блог?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: