Що таке коренева папка: пояснюю просто і доступно

 1. Детальніше про кореневу папку
 2. Що таке коренева папка в комп'ютері
 3. Що таке коренева папка на флешці (карті пам'яті)
 4. Що таке коренева папка в телефоні
 5. Що таке коренева папка сайту
 6. Де знаходиться коренева папка?
 7. на флешці
 8. На телефоні
 9. На сайті
 10. На комп'ютері

Друзі, всім привіт

Друзі, всім привіт! Сьогодні я розповім вам що таке коренева папка і як її знайти. Напевно, у багатьох з вас запитували хоч раз питання: «Зберігаємо в корінь?»

Мені, наприклад, ставили таке питання буквально вчора при друку фотографій в студії. До речі, це питання задають в будь-якому копі-центрі, коли ви хочете щось відсканувати і зберегти на флешку.

Якщо вас вводить в ступор це питання, то читайте далі інформацію і будете в курсі даного поняття.

Зміст статті:

Детальніше про кореневу папку

Коренева папка або кореневої каталог є місцем, де зберігаються всі файли системи. Вона існує на комп'ютері, на флешці, на телефоні, а також на сайті.

Коренева папка, якщо говорити простими словами, - це корінь диска, звідки потім виростають (ні, не ноги 🙂) всі інші папки. Вона тому так і називається. До речі, саме вона є головною ланкою будь-якої техніки, де є пам'ять.

Що таке коренева папка в комп'ютері

Коренева папка є в кожному комп'ютері. Їх кількість залежить від кількості дисків. Наприклад, в кожному ПК або ноутбуці є 2 як мінімум кореневі папки: на диску С і на диску D.

В основному, користувачі зберігають файли на диск С. Сам диск і є безпосередньо кореневою текою, з якої в подальшому виростають інші.

Сам диск і є безпосередньо кореневою текою, з якої в подальшому виростають інші

Що таке коренева папка на флешці (карті пам'яті)

Коренева папка має однаковий принцип роботи на всіх пристроях. Так, коли ви вставляєте карту пам'яті в комп'ютер, щоб зберегти туди якусь інформацію, ви її завантажуєте в кореневу папку флешки. Вже потім, коли вам буде потрібно розсортувати файли на карті пам'яті, ви, можливо, створите якісь додаткові папки, які будуть відгалужується від основного «кореня» флешки.

Ідеальний приклад, на якому відразу стає зрозуміло явище кореневої папки - це дерево. У будь-якого дерева є коріння, з яких воно росте: з численними гілками, листочками і т. Д. В якості дерева у нас виступає комп'ютер, як коренів - кореневої каталог, в якості гілок і листочків - папки з файлами.

Що таке коренева папка в телефоні

Це місце, в якому розташовується операційна система, зберігаються всі файли, включаючи музику, фото, відео, програми. У телефонах, андроїдах де немає можливості вставити додаткову карту пам'яті, всі файли зберігаються в кореневу папку.

Що таке коренева папка сайту

Для тих, хто заробляє або хоче заробляти на сайтах або блогах, стане в нагоді інформація, що у веб-ресурсів теж є корінь. Корінь web-сайту - це місце, де зберігаються всі необхідні для роботи ресурсу файли, які завантажені на сервері.

У кожного хостингу існує своє коріння веб-ресурсу, який може бути доступний шляхом використання файлового менеджера.

Статті в тему:

Як користуватися Filezilla: детальний огляд по роботі з FTP клієнтом

Ви можете запитаєте: «А для чого мені взагалі потрібно знати інформацію про корені сайту?» Відповідь проста: якщо ви раптом заведете свій блог і захочете отримувати з нього пасивний дохід , Наприклад, за допомогою реклами, то вам потрібно буде завантажити рекламний файл в кореневу папку сайту. А як ви це зможете зробити, якщо нічого про корінь не знаєте, правильно?

Також будь-якому блогеру або веб-майстру необхідно знати цю інформацію, оскільки для внесення змін до будь-якої файл на ресурсі, потрібно заходити в корінь сайту.

Де знаходиться коренева папка?

Що це таке - коренева папка, ми з'ясували. Тепер необхідно розібратися, як її знайти і для чого це потрібно. Де можна шукати кореневої каталог?

Це можна зробити в:

 • комп'ютері;
 • телефоні;
 • карті пам'яті;
 • сайті / блозі.

на флешці

Ви навіть не уявляєте собі, як просто шукати корінь на флешці. Підключивши карту пам'яті до комп'ютера і відкривши її, ви відразу потрапляєте в кореневу папку флешки. Якщо не створювати на флешці додаткових особистих папок, все, що завантажується на флешку, завантажується в кореневу папку. Ось так. Все гранично просто.

На телефоні

Як шукати кореневу папку в телефоні? Телефон на андроїд може відкрити вам доступ до кореневої папки за допомогою 2-х способів:

 • за допомогою файлового менеджера при підключенні телефону до комп'ютера;
 • за допомогою програми Total Commander.

Перший спосіб найпростіший. Підключивши телефон до комп'ютера за допомогою usb-дроти, ви побачите на екрані файловий менеджер, який запропонує відкрити папку для перегляду файлів. Папка, яку ви відкриєте і буде тією самою кореневої, яка містить в собі безліч корисних системних файлів і папку SD mini (карта пам'яті).

Категорично не рекомендується видаляти що-небудь з кореневої папки телефону. Системні файли, що містяться в ній, забезпечують належну роботу телефону, а їх видалення може спровокувати поломку.

Другий спосіб теж досить простий. Якщо у вас телефон на ОС Андроїд, скачайте програму Total Commander з Play market. Встановивши її на телефон, відкрийте додаток. Ви побачите безліч папок з різними назвами, серед них буде папка «Корінь файлової системи». Це те що вам треба. Додаток виконує корисну роль сортувальника файлів, їх видалення. З його допомогою можна нормалізувати роботу телефону і почистити його пам'ять.

На сайті

Набагато важче знайти кореневий каталог сайту. Як правило, з необхідністю знайти корінь сайту стикаються вперше, коли хочуть завантажити щось на власний ресурс і нам пропонують завантажити файл в кореневу папку для підтвердження права публікації.

Для з'єднання і входу в корінь каталогу можна скористатися FTP. Ми, наприклад, працюємо або через FileZilla , Або через Total Commander. Також ще можна скористатися панеллю керування на хостингу.

Найчастіше директорія веб-ресурсу знаходиться в папках з наступними назвами «HTDOCS», «www», «domains». Залежно від обраного вами хостингу назви папок можуть відрізнятися. Якщо ви самі не можете знайти корінь сайту, то можна написати в службу підтримки хостера.

Файловий менеджер для відкриття кореневої папки сайту виглядає ось так:

Файловий менеджер для відкриття кореневої папки сайту виглядає ось так:

Увійшовши в папку «www», у мене відкриються ось такі татка wp-admin, wp-content, можуть бути robоts.txt, .htaccess.

htaccess

Якщо ви працюєте на платформі WordPress , То в кореневому каталозі ви знайдете такі ж файли.

На комп'ютері

Як знайти корінь на комп'ютері? Тут все гранично просто. Всі ми знаємо про наявність в комп'ютері дисків С і D. Кожен диск є цією самою кореневою текою. Тобто у диска С коренева папка має однойменну назву. У ній знаходяться, як правило, інші папки з назвою Документи, Відео, Музика і т. Д. Щоб потрапити в кореневу папку диска С, вам потрібно:

 • натиснути кнопку «Пуск»;
 • відкрити «Комп'ютер»;
 • відкрити диск С.

натиснути кнопку «Пуск»;  відкрити «Комп'ютер»;  відкрити диск С

Як вже було сказано, диск С і є та сама коренева папка, де зберігаються всі системні файли і інші комп'ютерні премудрості. Ось таке виходить древо 🙂

***

Друзі, сподіваюся, ви дізналися щось нове з цієї статті, що вам неодмінно стане в нагоді, і я дала вам вичерпну відповідь на питання «Що таке коренева папка?»

Може бути ви знаєте інші цікаві способи виявлення кореневих папок сайту? Поділіться ними в коментарях!

А вам було б цікаво поспостерігати за експериментом «Комплексне просування блогу»? Якщо так, то приєднуйтесь. Адже в ході даного експерименту ви дізнаєтеся: якими методами ми будемо просувати блог, які з них виявляться ефективними і які результати вони принесуть; який приріст відвідуваності буде у нас щомісяця; скільки ми заробимо і багато іншого.

Не забувайте підписуватися на отримання анонсів статей з блогу, а також на наші сторінки в соцмережах, Youtube-канал.

Ми чекаємо вас!

З вами була Катерина Калмикова ,

бувай!

Напевно, у багатьох з вас запитували хоч раз питання: «Зберігаємо в корінь?
А як ви це зможете зробити, якщо нічого про корінь не знаєте, правильно?
Де знаходиться коренева папка?
Де можна шукати кореневої каталог?
А вам було б цікаво поспостерігати за експериментом «Комплексне просування блогу»?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: