Що Таке WordPress? Огляд Самою Популярною CMS

 1. Історія WordPress
 2. Різниця між WordPress.org і WordPress.com
 3. WordPress.org
 4. WordPress.com
 5. Які види сайтів можна створювати на базі WordPress?
 6. Блоги
 7. Портфоліо
 8. бізнес сайти
 9. благодійні сайти
 10. Інтернет магазини
 11. Пошукові системи на WordPress
 12. Сайт The New Yorker
 13. сайт TechCrunch
 14. Сайт Sony Music
 15. Сайт Білого дому
 16. сайт Beyoncé
 17. Плюси і мінуси WordPress
 18. плюси
 19. Що ще почитати
 20. Що таке WordPress? Найпопулярніша CMS в світі!

Що таке WordPress? На сьогодні це найпопулярніша система управління контентом (C ontent M anagement S ystem) в світі. WordPress лежить в основі понад 30% сайтів по всьому світу, і ця цифра постійно зростає!

Узагальнюючи, система управління контентом - це веб додаток, що дозволяє власникам сайтів, редакторам, авторам управляти їх сайтами і публікувати контент без жодних знань програмування.

WordPress використовує PHP і MySQL, вони підтримуються практично всіма хостинг провайдерами. Але спеціальні тарифні плани хостингу для WordPress можуть забезпечити вам кращу швидкість, продуктивність і надійність.

Зазвичай, ця CMS використовується для створення блогу , Але сайт на WordPress може бути легко перетворений в інтернет магазин , Портфоліо, сайт періодичного характеру або що-небудь інше, про що ви коли-небудь мріяли.

Одне з прекрасних властивостей WordPress - інтуїтивно зрозумілий і доброзичливий інтерфейс. Якщо ви знаєте, як користуватися Microsoft Word, вам не варто переживати про WordPress, ви зможете з успіхом створювати та публікувати свій контент!

Якщо ви знаєте, як користуватися Microsoft Word, вам не варто переживати про WordPress, ви зможете з успіхом створювати та публікувати свій контент

І найкраща частина, це те, що WordPress це система з відкритим вихідним кодом і є безкоштовною для всіх. До того ж, вона дозволяє мільйонам людей по всьому світу створювати сучасні, якісні сайти, навіть для невеликих проектів.

Історія WordPress

Початок шляху WordPress доводиться на 2003, коли два розробника Метт Мулленвег (Matt Mullenweg) і Майк Літтл (Mike Little), почали створювати нову платформу для блогів на базі програмного забезпечення b2 / cafeblog. Незабаром вони залишили цей проект і вирішили зробити його гілка і продовжити розробку в своєму ключі.

Вони випустили першу версію WordPress (WordPress 1.0) в січні 2004. Система дуже відрізнялася від поточної багатою функціоналом, який ми знаємо її зараз. Однак, в ній вже була більшість функцій ядра, які ми і сьогодні використовуємо, такі як: редактор WordPress, простий процес установки, красиві постійні посилання, система управління користувачами, можливість модерувати контент та інші.

З 2004 року WordPress пройшла неймовірну трансформацію. Сьогодні проект WordPress розвивається, управляється і підтримується виділеним open-source спільнотою з тисяч учасників з усіх куточків світу. Вони працюють віддалено, багато хто з них волонтери і зустрічаються вони все на конференції WordPress, яка називається WordCamp . WordPress до сих пір активно розвивається і нові версії випускаються кожні 2 або 3 місяці. У кожній наступній версії додається новий функціонал і оновлюється безпеку платформи.

Різниця між WordPress.org і WordPress.com

Коли ви шукаєте WordPress в Google або інших пошукових системах, ви можете виявити два сайти: WordPress.com і WordPress.org . Спочатку це може збити з пантелику, проте обидва сайти мають свою задачу і базу користувачів.

WordPress.org

WordPress.org - цей сайт буде вам цікавий, якщо ви вирішили запустити самостійно розміщується сайт на WordPress. Тут ви можете завантажити платформу і знайти велику кількість плагінів і тем. Для розміщення свого сайту вам потрібно зареєструвати домен і подбати про хостингу для свого сайту .

WordPress використовує PHP і MySQL для запуску, вони є на всіх хостингах. Але є також і спеціалізовані хостинг-плани WordPress, які засновані на хостинг-інструментарії оптимизированном для кращої роботи CMS.

WordPress.com

WordPress.com - це хостінг компанії, яка використовує систему управління контентом WordPress для всіх блогів, що розміщуються у них. Користувачі, які зареєструвалися в цьому сервісі отримують свій власний блог з ім'ям myblog.wordpress.com у вигляді домена (довільні домени підтримуються, але на платній основі). Тарифний план по замовчуванням безкоштовний, але у нього є деякі обмеження.

Які види сайтів можна створювати на базі WordPress?

WordPress - дуже різносторонній інструмент, який ви можете використовувати для створення різних видів сайтів. Можливості безмежні, але ми зібрали найпоширеніші способи використання CMS для кращого розуміння.

Блоги

WordPress починав як інструмент для ведення блогу і залишається найбільш часто респонденти користуються послугами платформою для цієї мети. Ви можете почати з малого за мінімальною ціною, наприклад, з простого тарифу Hostinger, зручного для початківців . Потім, коли ваш блог буде ставати все більше і більше, ви можете оновити свій тариф для більш складних рішень.

Портфоліо

Фрілансери, артисти, фотографи, музиканти, письменники та представники інших творчих професій часто використовують WordPress для створення свого онлайн портфоліо. є ряд тим для портфоліо на WordPress.org і нетільки, які включають всі необхідні функції, такі як галерея, лайтбокси та сітка для портфоліо.

бізнес сайти

Якщо у вас невеликий бізнес, то для вас WordPress теж виявиться хорошим рішенням для створення сайту. Також WordPress дуже популярна система серед невеликих і середніх компаній, і все частіше використовується великими корпораціями.

благодійні сайти

Так як WordPress не вимагає великих вкладень для обслуговування і досить простий в освоєнні, не дивно, що платформа стала улюбленою для благодійних організацій та церков. Завдяки WordPress, в наші дні все більше некомерційних організацій представлено в інтернеті.

Інтернет магазини

З WordPress ви можете також створювати онлайн магазини без жодного знання в програмуванні. WooCommerce - найпопулярніший плагін електронної комерції для WordPress дозволяє вам додавати ключові функції такі як: корзина покупок, система управління замовленнями, сторінки оплати, повернення коштів в один клік і багато іншого для вашого сайту.

Пошукові системи на WordPress

Хоча WordPress найбільше відома, як платформа для блогерів і дрібного бізнесу, вона також використовується багатьма значущими сайтами.

Сайт The New Yorker

Внутрішня екосистема відомого журналу The New Yorker зроблена на базі WordPress.

сайт TechCrunch

TechCrunch - це сайт для людей, які цікавляться передовими технологіями і новинами про різні стартапи, можливо це і не випадково, що вони вибрали WordPress як свою платформу.

Сайт Sony Music

сайт Sony Music прекрасний приклад успішного комерційного бренду, який використовує WordPress.

Сайт Білого дому

Офіційний сайт .gov Білого Дому (White House) також запущений на WordPress. Хто б міг подумати?

сайт Beyoncé

WordPress дуже популярний серед артистів, фотографів, музикантів та інших творчих особистостей, навіть серед досить знаменитих. Beyoncé одна з таких, WordPress дає їй можливість привертати увагу своїх шанувальників.

Плюси і мінуси WordPress

WordPress має ряд переваг і це, безумовно, краща платформа для тих, хто хоче запускати сайт без будь-яких знань в області програмування. Крім того, це також хороший вибір для програмістів, оскільки це дуже настроюється інструмент. Однак у нього також є деякі підводні камені, про які вам потрібно знати.

плюси

 1. Низька вартість - Вам потрібно лише заплатити за домен і веб-хостинг. Програмне забезпечення WordPress і багато хто з плагінів і тим безкоштовні.
 2. Простий процес установки і оновлення - На відміну від багатьох інших систем управління контентом, WordPress вимагає мінімальної настройки, і ви можете оновити його одним клацанням миші.
 3. Легкість в управлінні - Вам не потрібні знання в програмуванні для щоденних завдань таких як, написання і редагування публікацій, завантаження і редагування зображень, управління користувачами, додавання меню, установка плагінів і тем.
 4. Індивідуальний дизайн - З тисячами готових тем для WordPress ви можете легко створювати свій індивідуальний дизайн, який відповідає вашому роду діяльності. Наприклад, є спеціальні теми для ресторанів, медичного спрямування, малого бізнесу, гастрономічних блогів і так далі.
 5. Призначені для користувача функції - Ви можете використовувати плагіни для розширення стандартних функцій WordPress. Зазвичай можна знайти плагін для будь-якої спеціальної завдання від оптимізації для пошукових систем до бронювання подій.
 6. Спільнота завжди готове допомогти - у WordPress величезне співтовариство по всьому світу і дуже корисний форум підтримки. Якщо ви чогось не знаєте або у вас є якісь проблеми ви швидко зможете знайти допомогу.

мінуси

 1. Проблеми безпеки - Так як WordPress є базою для більш 30% сайтів в мережі, він дуже часто піддається зломів. Але, якщо ви встановите плагіни, що забезпечують безпеку, то ви значно знизите ризик.
 2. Сторонній контент - Безліч плагінів і тим WordPress створені сторонніми розробниками і можуть мати деякі помилки. Перш, ніж встановлювати новий плагін або тему, завжди читайте опис та відгуки і, якщо ви все ще не впевнені, то поцікавтеся у спільноти.
 3. Час завантаження сторінки - Якщо у вас занадто багато плагінів, ваш сайт може почати завантажуватися повільно. Установка плагіна кешування зазвичай вирішує цю проблему.

почати Зараз

Що ще почитати

Якщо ви хочете знати більше про те, як створювати сайт на WordPress, вам можуть бути цікаві статті:

Що таке WordPress? Найпопулярніша CMS в світі!

WordPress - неймовірно універсальна платформа. Це дозволяє вам створювати на цій платформі практично будь-які сайти. Ви хочете створити блог? WordPress - відмінне рішення. Ваш малий бізнес потребує онлайн-присутності? Знову ж, WordPress. Ви хочете, щоб онлайн-портфоліо приваблювало нових клієнтів? І знову, WordPress. Ви плануєте створити інтернет-магазин? Звичайно, WordPress. Ваші варіанти незліченні, ризик низький, і ви можете легко отримати допомогу з різних джерел.

Що таке WordPress?
Які види сайтів можна створювати на базі WordPress?
Хто б міг подумати?
Ви хочете створити блог?
Ваш малий бізнес потребує онлайн-присутності?
Ви хочете, щоб онлайн-портфоліо приваблювало нових клієнтів?
Ви плануєте створити інтернет-магазин?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: