Соціальні мережі та блоги, з'їдять чи соціалки блогосферу?

  1. романтика блоговеденія
  2. Реклама в блогах
  3. Чому блоги переживуть соціальні мережі:

Нещодавно читав звіти про 2й Сео конференції в Харкові і почув там одну насторожуючу інформацію
Нещодавно читав звіти про 2й Сео конференції в Харкові і почув там одну насторожуючу інформацію. Прозвучала така думка:

Блоги потихеньку загинаються і скоро їх з'їдять соціальні мережі. Коли блоги стали популярними - в них пішла реклама і реклама все зіпсувала, люди перестали довіряти блогам.

романтика блоговеденія

Дійсно, кілька років тому блоги були мега популярні. Коли я 2 роки тому створював свій блог, то в повітрі витала така ідея що за блогами майбутнє. Пам'ятаю якось під напором натхнення написав статтю « перевага ведення блогу »І цю статтю навіть опублікували в блоггерской журналі Blogonews.

Пам'ятаю один блогер «першої хвилі» Alexnote опублікував в своєму блозі таку фразу:

Одного разу, коли в блоги прийдуть і прибиральниці Мані, і великі рекламні агентства; коли Зураб Церетелі створить пам'ятник блогеру, а ім'ям першого мільйонника назвуть вулицю в Москві; коли День Блогера стане державним святом, в який нас, крім іншого, що не будуть спамити, а ми пройдемо урочистими маршами вулицями; ми з вами зберемося з цими нагородами і будемо хвалитися, товариші! ... alexnote.ru ©

Фраза дійсно дуже сильна, шкода, що цього хлопця вже немає з нами.

Загалом такий був час.

Можливо, попередня фраза звучить пафосно, адже пройшло лише 2 роки, але справа в тому, що Інтернет це така динамічне середовище що 2 роки це багато. За 2 роки можна розкрутити великий портал, можна запустити і розкрутити якийсь нішевий проект, в загальному можна багато чого зробити.

Реклама в блогах

Варто зазначити, що про загибель блогосфери почали говорити ще в 2008-2009м році, коли розправив свої крильця блогун і темна рекламна тінь лягла на половину блогів рунета. Говорили-балакали про загибель блогів, але вона так і не прийшла.

Ну і прийти вона не могла з тієї причини, що нічого кращого блогів на той момент не було. Можна тусити на форумах, можна тусити на якихось профільних порталах, але саме краще - свій персональний блог. Потім же з'явилися соціальні мережі і щоб привернути до себе людей вони всіма силами намагалися взяти все найкраще, що є в блогах. Зараз у всіх основних соціалках є така штука як оновлення статусів, і це дуже схоже на стрічку записів у блозі.

Але справжні автономні блоги все одно краще. Краще в багатьох сенсах, багато пунктів перераховувати не варто, 6 переваг блозі я перерахував в цієї статті, ну і крім тих моментів варто виділити ключове слово - автономність.

Розкручуючи свій акаунт на якийсь платформі (блог платформі, соціальної мережі) ти залежний від правил системи і обмежений ними ж. Так, власники системи рвуть під собою землю щоб людям було цікаво на цих платформах, але все це клітинка з золотими прутиками, нехай і в цій клітці зручно спілкуватися з іншими «ув'язненими». Так що якщо говорити про міграції користувачів з блогів в соціалки, то мігрують люди які хочуть спілкуватися, в соціальних мережах це дійсно простіше робити, більш серйозна аудиторія все ж залишиться в блогах.

Чому блоги переживуть соціальні мережі:

  1. В особистому блозі частіше публікують серйозні аналітичні статті, в соціальних мережах всього-лише оновлюють статуси.
  2. В особистих блогах інформація більш структурована і впорядкування.
  3. В особистих блогах доступні тонкі настройки і є можливість оптимізувати і просувати блог в пошукових системах, соціальні акаунти можна просувати тільки в соціальних мережах.

Якщо ж говорити про тенденції, то великі портали і соціальні мережі будуть ставати все більш великі, але про автономні блоги ніхто не забуде.

Про інше:
Якщо ви хочете відкрити готель - меблі для готелів це те, без чого вам не обійтися.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: