Створення сайтів будь-якої складності під ключ в Києві, Харкові, Україні

 1. Визначення завдань, які повинен вирішувати сайт
 2. Збір вимог до функціонала сайту
 3. отрісовка дизайну
 4. HTML-верстка основних сторінок сайту
 5. Програмування веб-сайту
 6. Як замовити сайт у професіоналів?

Бізнес в Україні переходить в інтернет з кожним роком все активніше

Бізнес в Україні переходить в інтернет з кожним роком все активніше. Для цього є вагомі причини:

 1. Частка українських інтернет-користувачів на даний момент складає більше 60% від загальної кількості дорослого населення країни.
 2. Все більше людей звертаються в інтернет для пошуку і покупки товарів, замовлення різних послуг. На це впливають величезний асортимент онлайн-вітрин, простота оплати і можливість доставки в будь-яке місто України.
 3. Просування і реклама в Google, Яндекс і соцмережах навіть оптовим компаніям з вузькою спеціалізацією дозволяють підвищити впізнаваність бренду і збільшити кількість клієнтів без додаткових витрат на відкриття нових точок і їх утримання. Все це тягне за собою закономірний результат - нові замовлення і підвищення прибутку бізнесу.

Тому створення веб-сайту для компанії в Україні - це не розкіш чи примха, а обов'язковий крок для завоювання і збільшення власної частки в жорстких умовах ринкової конкуренції.

Успіх вашого бізнесу онлайн багато в чому залежить від якості веб-ресурсу. Вигідніше за все замовити розробку сайту під ключ у професіоналів. В цьому випадку ви гарантовано отримаєте якісний продукт, який відповідає сучасним вимогам інтернет-маркетингу .

В цьому випадку ви гарантовано отримаєте якісний продукт, який відповідає сучасним вимогам  інтернет-маркетингу

Створення сайту складається з декількох етапів, в яких найголовніший - це визначення мети, яку має вирішувати ваш веб-ресурс. Незалежно від того, замовляєте ви інтернет-магазин, Лендінгем або звичайний сайт-візитку, наші фахівці обов'язково вивчають ринкову нішу вашого бізнесу:

 • аналізують конкурентів, виявляючи їх сильні і слабкі сторони;
 • шукають оптимальне рішення для дизайну сайту виходячи з тенденції ринку;
 • продумують функціонал майбутнього продукту, його відповідність сучасним вимоги інтернет-маркетингу і рекомендацій Яндекс і Google.

Тільки після цього створюється план робіт зі створення веб-сайту, який включає в себе: створення дизайну, html-верстку макета, програмування сайту, тестування і його запуск. Кінцева вартість сайту під ключ в Україні безпосередньо залежить від вимог до функціонала і їх складності.

Визначення завдань, які повинен вирішувати сайт

Вам потрібно підвищити впізнаваність власного бренду? Ви займаєтеся роздрібною торгівлею? Чи надаєте послуги? Залежно від того, для чого потрібен вам сайт, визначається його зовнішній вигляд і функціонал.

 • Для торговців - це інтернет-магазин з онлайн-вітриною з можливістю вибрати товар і оплатити його.
 • Для українських виробників - це сайт компанії , В якому максимально інформативно розповідається про компанію та її діяльність, умови та переваги співпраці з нею.
 • Лендінзі найбільш ефективні для реклами подій або послуг в Яндекс, Google і соціальних мережах. Тут дуже важливо поєднати зручний інтерфейс і дизайн з продають контентом.

Після визначення типу веб-ресурсу переходимо до наступного кроку.

Збір вимог до функціонала сайту

На цьому етапі розробки веб-сайту дуже важливо враховувати географію клієнтів і специфіку регіону, в якому вони проживають.

 • Для жителів невеликих міст завжди на першому місці буде інформація про доставку товару в їх населений пункт або ж можливість скористатися замовленої послугою незалежно від місця проживання.
 • Для Харкова, Києва та інших мегаполісів України актуальні широкий асортимент, наявність і ціна, а також додаткові опції на зразок доставки кур'єром додому.

Крім цього варто враховувати і специфіку обраного типу ресурсу.

 • На сайті компанії потрібно робити акцент на тому, що їй потрібно довіряти. Саме тому краще всього, якщо ресурс буде мати стриманий дизайн і мінімальний набір сторінок, на яких докладно описана історія компанії і її діяльність. Усе спрямовано на те, щоб клієнт зателефонував за вказаними в контактах телефонами.
 • В інтернет-магазинах головне - це різноманітність товарних карток і правильна структура каталогу. У ньому клієнт повинен легко орієнтуватися, а пошукові системи - знаходити потрібні дані для повного індексування сайту. Кінцевий результат правильного функціоналу виливається в замовлення.
 • Основне призначення Лендінзі (одностранічнік) - це продавати тут і зараз залучати зацікавлених відвідувачів на події або захід. Тому дизайн і контент спрямовані на те, щоб клієнт без роздумів натиснув кнопку "купити товар", "замовити послугу" і інше.

отрісовка дизайну

отрісовка дизайну

Веб дизайн - це візитна карта сайту і один з найважливіших факторів впливу на відвідувача. Дизайн сайту покликаний виділити вас з великої кількості конкурентів і допомогти клієнту зробити потрібну дію - замовити, купити, подзвонити, перейти на іншу сторінку (все залежить від типу ресурсу і поставленої мети).

Досвідчені дизайнери знають, що у 40% відвідувачів думка про компанії формується протягом перших 10 секунд перебування на сайті. Вони знають, що будь-яка дрібниця може розташувати відвідувача і зробити його постійним користувачем ресурсу. Наприклад, синій колір найкраще використовувати для бізнесу, в якому надійність і гарантії виступають на першому плані (фінанси, страхування, політика та інше).

Інше питання полягає в тому, що веб-дизайн сайту - це не тільки робота по підвищенню поведінкових факторів (час присутності клієнта на ресурсі, зручність у використанні і так далі), але і певні технічні вимоги для успішного просування інтернет-магазину або сайту-візитки в мережі.

 1. Адаптивність сайту під різні розміри екрану - можливість переглядати інформацію на екранах комп'ютерів, ноутбуків, планшетів і смартфонів без урізання функціоналу.
 2. Помірне використання графічних елементів з метою досягти оптимального розміру сторінки і часу її завантаження.
 3. Можливість для HTML-верстальника використовувати стандартні шрифти і не перевантажувати сайт CSS кодом.

Веб-дизайн з урахуванням поведінкових чинників та пошукових машин може в кілька разів збільшити конверсію. Саме тому найкращий варіант - це замовлення індивідуального дизайну сайту в Харкові, Києві чи іншому місті України з урахуванням специфіки вашого бізнесу.

HTML-верстка основних сторінок сайту

Часто можна побачити, коли на сторінках сайтів в інтернеті текст наїжджає один на одного, або картинки мають непропорційний розмір. Це малий список того, що за собою тягне погана HTML-верстка зовнішнього вигляду сайту.

Цей етап створення веб відбувається після відтворення дизайну. Верстальник розставляє все "по поличках" виходячи із затвердженого макета дизайну, в якому враховується:

 • юзабіліті - зручність користування сайтом для відвідувача;
 • технічна верстка сторінок - чистота коду з метою оптимізації сайту під пошукове просування (прискорення завантаження сторінок, правильне відображення всіх елементів сайту незалежно від розміру пристрої та інше).

Програмування веб-сайту

Створення сучасного сайту - це злагоджена робота команди фахівців. І програміст в ній важливий також, як і дизайнер з верстальником. Саме його код дозволяє всім графічним елементам оживати, а сайту виконувати ті дії, які хоче від нього отримати відвідувач.

 • Підключення і робота модулів замовлення, форм зворотного зв'язку - це робота веб-розробника.
 • Автоматичне оновлення цін і товарів, коректна робота обліку та аналітики - частина роботи програміста при розробці інтернет-магазину.
 • Повна відповідність дій, вироблених контент-менеджером в панелі адміністрування, з відображенням в клієнтської частини - теж складова програмування сайту.

Виправлення помилок сайту, знайдених в результаті тестування, виробляє теж програміст.

Як замовити сайт у професіоналів?

Як замовити сайт у професіоналів

Зробити сайт в Харкові або замовити веб-ресурс в Києві, а може купити інтернет-магазин в Одесі або іншому місті України?

Команда VipWS спростить вам завдання - ми зробимо сайт під ключ, який буде відповідати сучасним вимогам в області інтернет-маркетингу і SEO просування .

 1. У нас 60+ успішних проектів в Україні та СНД.
 2. ми - інтернет-маркетингове агентство з повним циклом створення і просування сайтів .
 3. Кожен фахівець нашої компанії мають більш 2-х років досвіду в своєму напрямку.
 4. Регулярно відвідуємо семінари та майстер-класи від провідних фахівців в нашій галузі, тому в курсі всіх трендів в розробці, веб-дизайні і просуванні сайтів.
 5. У нас тільки ОДИН показник якості наших послуг - це успіх вашої компанії онлайн (40% нових клієнтів VipWS замовляють розробку сайту під ключ в Україні за рекомендацією своїх знайомих).

Залишайте заявки або зв'язуйтеся з нами за вказаними контактними даними. У нашій особі ви зможете знайти надійного партнера, який зможе вирішити і усунути всі перешкоди на шляху до успіху у вашому бізнесі онлайн.

Ви займаєтеся роздрібною торгівлею?
Чи надаєте послуги?
Як замовити сайт у професіоналів?
Зробити сайт в Харкові або замовити веб-ресурс в Києві, а може купити інтернет-магазин в Одесі або іншому місті України?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: