Створити логотип онлайн без водяних знаків та реєстрації

  1. Способи створення логотипу
  2. Як створити логотип за допомогою сервісу Логастер?
  3. 5 етапів створення лого на Логастер:

Логотип - це не просто графічний знак для сайту, вивіски або інших рекламних матеріалів, також він є основою всього фірмового стилю компанії. На нього насамперед звертають увагу всі нові клієнти, і саме з ним буде асоціюватися весь ваш бізнес. Створивши такий знак раз, змінити його без втрати впізнаваності буде вельми непросто, тому експерти рекомендують приділяти йому підвищену увагу. Які способи розробки логотипів існують в 2018 році? Як оформити лого самостійно без водяних знаків і реєстрації за допомогою сучасних онлайн сервісів? Читайте в нашій новій статті.

Читайте в нашій новій статті

Способи створення логотипу

Вибір оптимального методу залежить від того, наскільки багато грошей ви готові витратити або наскільки добре володієте навичками художника-дизайнера. Отже, ви можете:

Замовити у дизайнера. У цій справі вам охоче допоможуть численні фахівці з російськомовних або зарубіжних фріланс-бірж. Є можливість отримати якісний знак за невеликі гроші, проте також існує ризик зіткнутися з недобросовісною роботою або з шахрайством;

Намалювати самостійно безкоштовно. Заощадите гроші, зможете реалізувати всі свої ідеї та побажання, створивши справжній логотип мрії. Однак для цього вам знадобляться певні художні навички або хоча б знання графічних редакторів (Photoshop, Illustrator), а також запас вільного часу;

Замовити у студії дизайну. Набагато вище ймовірність отримати висококласний професійний лого, так як великі студії дорожать репутацією і надають гарантії результату. Однак їхні послуги можуть бути занадто дорогими для починаючого підприємця, а ще не дуже оперативними;

Створити в онлайн-сервісі. Цілком оптимальний варіант для молодого бізнесу - сучасні сервіси-генератори логотипів дозволяють розробити буквально будь-який знак самостійно в режимі онлайн, використовуючи їх потужний функціонал. Ви зможете вибрати десятки лого для своєї галузі, а потім миттєво зберегти прийнятний варіант на комп'ютер. Багато сервісів пропонують скачати логотипу без водяних знаків і безкоштовно;

Провести аукціон-тендер. Спеціальні сайти дають можливість почати конкурс серед дизайнерів на розробку лого для вашої компанії за вказаний вами бюджет, а потім вибрати одного чи кількох переможців. Однак все одно знадобиться чимала сума для того, щоб залучити хороших фахівців.

Кожен з перерахованих способів має своїми плюсами і мінусами, а також вимагатиме від вас певних умінь або фінансових витрат. Втім, якщо ми хочемо вибрати «золоту середину» для малого бізнесу або стартапа, то найбільш оптимальним варіантом стануть онлайн сервіси-генератори логотипів.

Як створити логотип за допомогою сервісу Логастер?

Даний сервіс буде відмінним помічником для всіх тих, хто хотів би отримати професійний лого без великих витрат і максимально оперативно. Він використовує спеціально розроблені алгоритми, здатні за лічені секунди підібрати більш сотні можливих комбінацій іконки і стилізованого шрифту з урахуванням обраної вами тематики і ключових слів.

Логастер оптимально підходить для розробки комбінованих логотипів (з картинкою і текстом), які, за статистикою, становлять понад 70% від усіх подібних знаків. Завантажити маленький логотип можна буде безкоштовно, а водяний знак видалити за допомогою найпростішої графічної програми.

Завантажити маленький логотип можна буде безкоштовно, а водяний знак видалити за допомогою найпростішої графічної програми

5 етапів створення лого на Логастер:

1) Введення назви і спеціалізації. на першій сторінці вам потрібно ввести назву вашої і вказати сферу її діяльності. Крім того, додаткова функція дозволяє додати ваш корпоративний слоган (за бажанням) - зробивши це, ви також помістіть його на свій новий логотип;

Безкоштовно підібрати оригінальну назву для свого проекту (і перевірити вакантність його доменного імені) вдасться за допомогою сайтів-генераторів бізнес імен: Shopify, Name Mesh і т.д. Як підібрати ім'я компанії читайте детальніше тут .

2) Вибір іконки. Після того, як ви ввели назву-спеціалізацію компанії і натиснули «Далі», то на наступній сторінці буде запропоновано великий багатосторінковий список релевантних іконок. Тут можна звузити параметри пошуку за допомогою додаткових тегів або ж пошукати зображення, що відповідають конкретному ключовому слову.

Тут можна звузити параметри пошуку за допомогою додаткових тегів або ж пошукати зображення, що відповідають конкретному ключовому слову

Це дуже важливий етап, адже ікона є основою будь-якого лого, саме на неї будуть звертати увагу в першу чергу. Слід пам'ятати, що вона повинна оптимально відповідати напрямку вашої діяльності, особливостям цільової аудиторії і т.д. Непоганим вибором може стати зображення основного робочого інструмента або інших предметів, що асоціюються з цією спеціалізацією.

3) Вибір кольору. На наступному етапі є можливість відредагувати ключові характеристики вашого знака, однією з яких по праву вважається його колірна гамма. Якщо ж ви плануєте використовувати поєднання різних кольорів або відтінків, то зможете легко скласти оптимальну колірну схему за допомогою спеціальних сервісів (наприклад, Adobe Color). Потім її можна так само швидко застосувати до логотипу, ввівши відповідний HEX-код у вікні редагування.

Більшість брендів використовують для цих цілей або темно-сині або світло-сірі відтінки (асоціюються зі стабільністю і спокоєм), або яскраві, що привертають увагу кольору (червоний, жовтий). Не варто брати занадто багато кольорів - достатньо однієї-двох основних і стільки ж додаткових (якщо вони необхідні). Як вибрати колір для логотип читайте в цій статті .

4) Вибір шрифту. Ще в даному розділі редагування ви зможете змінити початковий шрифт логотипу на будь-який з доступних в базі Логастер. При цьому сервіс дозволяє встановлювати різні шрифти для назви і слогана компанії, забезпечуючи простір для креативу.

Шрифт обов'язково повинен добре читатися при зменшенні або збільшенні лого, краще вибирати прості прямі шрифти, ніж складні з декоративними елементами (зарубки, завитки і т.д.). Бажано, щоб шрифт оптимально виглядав на тлі іконки і не був би безглуздим в контексті вашої спеціалізації.

Більше порад щодо вибору шрифту для лого дивіться тут .

5) Вибір розташування елементів. Логастер дозволяє легко і швидко змінювати місце розташування написів або картинок, відстань між ними, а також робити об'єкти крупніше або дрібніше. Завдяки цьому, ви зможете надати своїй роботі завершеного вигляду, гармонійно розташувавши всі її елементи відносно один одного.

Завдяки цьому, ви зможете надати своїй роботі завершеного вигляду, гармонійно розташувавши всі її елементи відносно один одного

Рекомендується не розміщувати іконку і шрифт впритул до краю лого, а залишити невеликий відступ по всьому його периметру. Таким чином, ваш знак буде виглядати більш привабливо на поліграфії або веб-сторінках.

Таким чином, ваш знак буде виглядати більш привабливо на поліграфії або веб-сторінках

Після завершення редагування вам вдасться безкоштовно завантажити на комп'ютер вийшов логотип в зменшеному вигляді. Сам логотип буде без водяних знаків, крім невеликої написи в кутку картинки, яку можна легко видалити. Або ж завантажити за плату його повнорозмірну версію в одному з актуальних форматів: PNG, JPEG, PDF, SVG.

Отже, якщо вам знадобився хороший логотип, створити його можна різними способами, однак найкращим поєднанням ціни, якості і швидкості стануть онлайн сервіси-генератори.

У даній статті ми розповіли про те, як створити лого безкоштовно в хорошій якості за допомогою сервісу Логастер і поділилися поруч практичних рекомендацій щодо його оформлення. Сподіваємося, що дана інформація буде вам корисна.

Статті по темі:

Які способи розробки логотипів існують в 2018 році?
Як оформити лого самостійно без водяних знаків і реєстрації за допомогою сучасних онлайн сервісів?
Як створити логотип за допомогою сервісу Логастер?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: