Tumblr росте

На конференції Eventoblog, яка зараз проходить в Іспанії, David Karp - творець Tumblr.com поділився деякою статистикою свого сервісу. На конференції Eventoblog, яка зараз проходить в Іспанії, David Karp - творець   Tumblr

David Karp - творець Tumblr

У липні вони домоглися 50 мільйонів відвідувачів, в жовтні Tumblr отримав всього 20 мільйонів відвідувачів. Де ж зростання? Наскільки я зрозумів, зростання в кількості переглядів сторінок і в процентах затримки користувачів на сайті. Тобто, всю осінь команда, мабуть, працювала над внутрішньою структурою і юзабіліті проекту.

Tumblr це 2 мільйони блогерів, які створюють 40 мільйонів нових постів кожен місяць. Щодня реєструється близько 10,000 нових користувачів. При цьому 85% після реєстрації починають користуватися сервісом - це дуже високий показник.

Tumblr, як і твіттер, дозволяє користуватися сервісом на сторонніх ресурсах і додатках. З тих, хто використовує Tumblr опосередковано, 35% користуються ним на Facebook, 15% взаємодіють через Twitter. Букмаклетамі користується 30%. І близько 15% використовують додаток для iPhone.

У команді Tumblr працюють 10 осіб У команді Tumblr працюють 10 осіб. Сьогодні однією з нагальних проблем є монетизація ресурсу без втрати аудиторії.

До речі у них є API . Втім, модератори не сплять і створити велику мережу сплог буде проблематично :)

PS: процес реєстрації і настройки аккаунта дуже зручний, видно що до внутрішньої оптимізації прикладаються величезні зусилля.

PPS: Мій тумблог: http://hodinar.tumblr.com - налаштував постинг в Tumblr через СМС .

Де ж зростання?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: