Ведення блогу інтернет-магазину: 7 основних правил і рекомендацій

Сьогодні «королем просування» по праву вважається контент, тому додавання в інтернет-магазин спеціального тематичного розділу грає тільки на руку його власнику Сьогодні «королем просування» по праву вважається контент, тому додавання в інтернет-магазин спеціального тематичного розділу грає тільки на руку його власнику. Як правило, в якості подібного розділу виступає блог, в якому публікуються цікаві і корисні для цільової аудиторії матеріали. Пропонуємо вам 7 основних правил і рекомендацій для ведення блогу інтернет-магазину, які дозволять отримати з цього користь для бізнесу.

Блог в інтернет-магазині може виконувати відразу кілька важливих функцій. По-перше, він забезпечує регулярне оновлення інформації в інтернет-магазині, що вітається пошуковими системами. По-друге, він дає можливість охопити тематичні та околотематіческіе пошукові запити, за якими в магазин прийдуть потенційні покупці. Нарешті, по-третє, він підвищує лояльність цільової аудиторії до магазину, адже надає цікаву та корисну інформацію.

Звичайно ж, користь від блогу в інтернет-магазині можна отримати лише в тому випадку, якщо блог ведеться грамотно. Тому представляємо вашій увазі основні правила і рекомендації з ведення блогу інтернет-магазину

Приділіть увагу технічної реалізації

Щоб вести в інтернет-магазині блог, важливо грамотно впровадити його. Зазвичай для різних CMS (систем управління контентом) доступні спеціальні компоненти, які дозволяють повноцінно вести блог, але якщо таких компонентів немає, можна при необхідності «розгорнути» блог в папці основного сайту або ж звернутися за допомогою до веб-програмістам для написання індивідуального компонента або модуля для блогу.

Розробіть контентную стратегію

Блог інтернет-магазину слід вести відповідно до певної тематичної стратегією, планомірно наповнюючи і розвиваючи його. Як правило, теми для публікацій в блозі інтернет-магазину безпосередньо пов'язані з продаваними товарами, оновленнями в роботі магазину, змінами в умовах доставки та оплати та ін. Наприклад, зазвичай в блозі інтернет-магазину присутні огляди або порівняння товарів, прес-релізи про новинки або хітах продажів, корисні поради щодо вибору або застосування товарів, новини від виробників товарів, новини самого магазину.

Складіть семантичне ядро

Коли ви приблизно окресліть концепцію блога, приступайте до складання семантичного ядра - набору ключових фраз, які будуть характеризувати його тематику. Зазвичай в семантичне ядро ​​блогу для інтернет-магазину включаються різного роду інформаційні запити, такі як «як вибрати _названіе групи товаров_», «як використовувати _названіе товара_» і ін. Пошук ключових фраз для семантичного ядра можна виконувати по-різному, наприклад, найчастіше для цієї мети використовуються сервіси статистики ключових слів, такі як «Яндекс.Подбор слів».

Складіть контент-план

Визначте, з якою частотою будуть виходити публікації в блозі, яких тем будуть присвячені. Враховуйте, що контент план зазвичай розробляється на місяць вперед, після чого може знадобитися його коригування. Як правило, рекомендована частота наповнення блогу інтернет-магазину становить 2-3 публікації в тиждень, але в залежності від тематики та популярності магазину частота може бути і іншою. Важливо при цьому не допускати занадто великих перерв у наповненні блогу, інакше це може негативно позначитися на SEO-показниках інтернет-магазину.

Знайдіть надійне джерело контенту для блогу

Коли ви знаєте, чим і як буде наповнюватися блог, вам потрібно визначити, де ви будете брати матеріали для цього блогу. Найбільш часто статті для блогу пишуться фахівцями-копирайтерами під замовлення, але можливо також і наповнення блогу інтернет-магазину силами його власника або співробітників. У кожного підходу є як свої плюси, так і свої мінуси, тому рішення має приймати індивідуально в залежності від конкретних умов.

Займіться розповсюдженням анонсів з блогу

Щоб залучати аудиторію в блог інтернет-магазину, важливо активно займатися поширенням анонсів статей або просто посилань на них. Зрозуміло, використовувати для цього слід лише «білі» методи просування. Наприклад, анонси статей з блогу можна публікувати в офіційних групах або сторінках інтернет-магазину в соціальних мережах, можна відправляти в розсилці для постійних покупців і т. Д.

Розвивайте блог інтернет-магазину

Щоб блог в інтернет-магазині приносив користь, займатися його наповненням і розвитком слід на постійній основі. Наприклад, не можна допускати, щоб блог залишався тривалий час «сплячим», а також щоб блог наповнювався неунікальні або «нечитабельними» статтями. При цьому в блозі інтернет-магазину можна використовувати не тільки текстовий контент, але і інфографіку, навчальні або оглядові відео, фотозвіти та інші вид контенту - головне, щоб це було корисним або цікавим цільової аудиторії.

Блог в інтернет-магазині може стати ефективним додатковим інструментом для просування в пошукових системах, залучення потенційних покупців і підвищення лояльності існуючих клієнтів. Тому до його відання важливо поставитися максимально серйозно і відповідально, при необхідності доручивши ведення робіт профільної компанії. Наприклад, у нас в студії веб-дизайну WebStudio2U ви можете замовити послуги копірайтингу для інтернет-магазину , Щоб отримати для нього унікальні тематичні статті, які будуть цікаві і корисні цільової аудиторії, а також сприятимуть пошукової оптимізації магазину.

Теги:
блог інтернет-магазину, копірайтинг для інтернет-магазину, ведення блогу інтернет-магазину

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: