Veeam вітає вас з Днем системного адміністратора 2017!

  1. ліцензії NFR
  2. БЕЗКОШТОВНІ інструменти Veeam
  3. DRaaS для чайників.
  4. Електронна книга «Захист від програм-вимагачів» від Conversational

Вітаємо вас з Днем системного адміністратора 2017! Сьогодні ми вітаємо непомітних героїв з усіх кінців світу.

Щороку в останню п'ятницю липня ми вшановуємо системних адміністраторів всіх компаній. Спасибі вам за надійні інтернет-з'єднання, що працюють принтери і швидкі комп'ютери. Ми вже давно звикли, що все це обладнання працює постійно, вдень і вночі. І зазвичай це дійсно так завдяки вашим зусиллям, дорогі колеги з ІТ-відділу. Системні адміністратори не завжди отримують заслужену подяку, тому сьогодні ми від усього серця хочемо сказати вам спасибі.

В честь цього чудового дня ми приготували кілька подарунків, про які ви дізнаєтеся нижче.

ліцензії NFR

Ліцензійні ключі не для продажу (Not-For-Resale) дозволяють вам використовувати наші продукти у своїй власній лабораторії для навчання, тестування або демонстрації протягом одного року. Право на отримання БЕЗКОШТОВНИХ ключів NFR мають власники звання VMware vExpert, Microsoft MVP, учасники VTEC, сертифіковані інженери і інструктори. Ліцензії не мають обмежень по функціоналу. Отримайте БЕЗКОШТОВНУ ліцензію тут !

БЕЗКОШТОВНІ інструменти Veeam

БЕЗКОШТОВНІ рішення для компаній або особистого використання забезпечать високий рівень захисту даних без додаткових витрат:

  • Veeam Backup Free Edition - зручний інструмент для бекапа необмеженої кількості віртуальних машин VMware і Hyper-V. Термін дії ліцензії не обмежений.
  • БЕЗКОШТОВНИЙ Veeam Agent для Microsoft Windows - ідеальне рішення для бекапа комп'ютерів під управлінням ОС Windows і швидкого відновлення даних у разі несправності.
  • БЕЗКОШТОВНИЙ Veeam Agent для Linux - бекап і відновлення даних систем Linux як в публічному хмарі, так і на локальному майданчику.
  • Veeam Stencils для Microsoft Visio - колекція шаблонів і іконок допоможе системному адміністратору підготувати презентацію, звіт або документацію

DRaaS для чайників.

Хмара стає новим стандартом для сучасних ЦОД, тому Veeam разом з Wiley опублікували БЕЗКОШТОВНУ електронну книгу, присвячену послуг аварійного відновлення як послуги (DRaaS) - «DRaaS для чайників». Електронна книга призначена для всіх ІТ-фахівців, які хочуть більше дізнатися про планування післяаварійного відновлення, кращі практики DRaaS і основні переваги DRaaS для організацій. скачайте книгу .

Електронна книга «Захист від програм-вимагачів» від Conversational

Небезпека атак програм-вимагачів постійно збільшується, тому дуже важливо зрозуміти, як з ними боротися. Veeam і Conversational Geek спільно підготували і опублікували електронну книгу «Захист від програм-вимагачів» від Conversational. У ній розповідається про те, як підготуватися до атаки, захиститися від неї і відновити дані. Детальніше - в БЕЗКОШТОВНОЇ електронній книзі .

Я б не зміг написати цю статтю, якби мій системний адміністратор не забезпечував роботу мого комп'ютера і корпоративного з'єднання. Вітаю з Днем сисадміна всіх системних адміністраторів, і, звичайно, мого теж!

GD Star Rating
a WordPress rating system

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: