Вставка FLV, MP4 відео в Wordpress блог

З розвитком інтернету все частіше на сайтах публікуються не лише текстові, а й відео матеріали З розвитком інтернету все частіше на сайтах публікуються не лише текстові, а й відео матеріали. Для різного роду сайтів оглядів, новинних, ігрових проектів розміщення відео на сайті стало просто таїмо незамінним. Про відео в wordpress я вже одного разу розповідав - а саме роз'яснив як додати Youtube ролик в wordpress в статті блогу і потім виводити його в шаблоні, наприклад, в сайдбарі. Взагалі метод зі вставкою роликів з для розміщення відеофайлів Vimeo , Youtube і інших найбільш простий і зрозумілий. У 99% випадків я б рекомендував використовувати саме його, але іноді виникають ситуації що потрібно додати в блог відео, яке не хочеться нікуди заливати крім як свого FTP. Неважливо чи то захист авторських прав або справа принципу, але бувають і таки завдання.

Найчастіше в інтернеті використовуються формати відео FLV і MP4, хоча, звичайно, плеєри можуть підтримувати і інші. Слід зауважити, що пошук відповідного FLV, MP4 плеєра для WordPress дещо затягнувся. Було чимало різних плеєрів (простих і складних), але більша частина з них орієнтована на вставку відео з популярних сервісів, що, в принципі, взагалі не вимагає плагіна. Ті небагато, що все ж підтримували завантаження з FTP далеко не всі вселяли впевненість в працездатності. Після тестування парочки плагінів все ж зупинив свій вибір на JW Player for WordPress.

Плагін JW Player for WordPress надається якоїсь LongTail Video Inc і дозволяє вбудовувати на сайті Flash і HTML5 відео. Налагодження та додавання відео досить легкі, є багато опцій по конфігурації плеєра, підтримка одночасно Flash і HTML5 теж великий плюс.

Основні можливості JW Player:

  • Керування кількома плеєрами.
  • Підтримка тем для плеєра і настройка його зовнішнього вигляду.
  • Інтеграція з медіабібліотеки в WordPress, додавання відео в пости блогу.
  • Можливість додавання також з Youtube та інших сайтів.
  • Управління плейлистами для перегляду відео.
  • Система кодів (shortcode) для настройки плеєра.
  • Підтримка Flash і HTML5, про що я вже говорив.

процес установки плагіна JW Player for WordPress стандартний - завантажуєте файли модуля з офіційного сайту разархивируем і заливаємо на FTP в директорію wp-content / plugins. В адмінці активуємо плагін після чого з'явиться оголошення «To complete installation of the JW Player Plugin for WordPress , please click install» - тобто для завершення установки вам потрібно буде завантажити сам плеєр JW Player. Натискаєте кнопочку і остання його версія буде встановлена ​​автоматично.

Крім того, в бічному меню з'явиться цілий розділ по роботі з плагіном. В принципі, пункти Licensing і Upgrade не так корисні, тоді як Settings дозволяє встановити деякі загальні налаштування модуля, а JW Player використовується для настройки зовнішнього вигляду плеєра. В налаштуваннях зручно, що можна відключити відображення плеєра на різних сторінках категорій і тегів, пошуку і т.п. - там де виводиться частина контенту через the_content.

На сторінці JW Player знайдете базові настройки для плеєра Out-of-the-Box, для створення своїх, можете їх скопіювати (Copy) або натиснути кнопку (Create Custom Player) для створення його з нуля.

На сторінці JW Player знайдете базові настройки для плеєра Out-of-the-Box, для створення своїх, можете їх скопіювати (Copy) або натиснути кнопку (Create Custom Player) для створення його з нуля

У налаштуваннях є базові, просунуті опції, свого роду рекламні оголошення та плагіни. Всі ці параметри можуть використовувати для створення, по-перше, потрібного вам зовнішнього вигляду плеєра (за розмірами, темі, функціональності), по-друге, для поліпшення базових можливостей через плагіни.

З приводу управлінням плагіном є тут невеликий нюанс - як правило, максимальний обсяг додається файлу через завантажувач 2Мб, що, звичайно, для відео формату суща дрібниця. Тому доведеться трохи схитрувати. Отже, для додавання відео FLV, MP4 відео в WordPress блог після установки і настройки модуля потрібно:

1. Завантажити відео на FTP.

2. У текстовому редакторі вибираємо додавання медіафайлу, у вікні, йдемо в закладку External Media і пишемо шлях до вашого відео. Натискаємо кнопки «Додати мультимедійний».

3. Якщо ніякої помилки HTTP при завантаженні в WordPress не виникло, то файл з'явиться в бібліотеці і можна буде задати для нього деякі мета дані: назва, підпис, опис, тривалість, мініатюра для превью і т.п. Там же знайдете поля посилань для HTML5 і файлу завантаження, в яких можна вказати зовсім інше відео, тобто наприклад онлайн подивилися простішу версію, а завантажити можна в хорошій якості і т.п. Там же є можливість вибору плеєра виду JW Player (за замовчуванням або створений вами)

4. В самому кінці слід натиснути кнопку Insert JW Player і відповідний shortcode буде вставлено в текст сторінки або поста. Зберігаємо і дивимося як все вийшло на сайті. Якщо все правильно, то побачите відеоплеєр і зможете подивитися ролик.

Що стосується складності додавання, можливо, можна збільшити параметр допустимого розміру завантаження, тоді користувачам, звичайно буде простіше - перший етап можна буде пропустити, а додавання FLV, MP4 відео в WordPress буде аналогічно вставці картинки. Враження від самого плеєра і плагіна JW Player for WordPress? - просто супер! Переглянув з десяток різних добірок кращих відео плагінів, почитавши відгуки про половину з них і спробувавши штук 5 відповідних і популярних на практиці, думаю, JW Player for WordPress дуже круте, ефективне і вдале рішення - один з кращих плагінів для додавання FLV, MP4 відео в WordPress.

PS Кредит не підходить, але ви все одно не знаєте, де взяти грошей ? Відповіді на nebankir.ru.
Власники iPhone люди які люблять виділятися з натовпу, для них iphone наклейки які спеціально розроблені щоб прикрасити й урізноманітнити свій телефон.
Любите читати? тоді заходите в новий онлайн книжковий інтернет магазин і замовляйте для себе книги прям з доставкою додому по Україні.

Враження від самого плеєра і плагіна JW Player for WordPress?
Любите читати?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: