47-річна сербська бабуся з Італії стала наймоднішим блогером тижні в Instagram

Модний блогер Жаклін, якій 47 років, зібрала майже 300 тисяч користувачів на своїй сторінці Модний блогер Жаклін, якій 47 років, зібрала майже 300 тисяч користувачів на своїй сторінці   Жаклін народилася в Сербії, проте вже довгий час живе в Італії і подорожує по світу, передає   Depo

Жаклін народилася в Сербії, проте вже довгий час живе в Італії і подорожує по світу, передає Depo.ua .

З першого погляду на фотографії жінки модельної зовнішності навіть не виникає думки, що їй за 40, а коли стає відомо, що у неї вже двоє онуків, то люди отримують шок.

Відомо, що Жаклін все життя захоплювалася модою і стежила за трендами. Завести Instagram її надихнув молодший син Стефан. Коли блогер з чоловіком жила у Варшаві, її син навчався в Белграді. Мати сильно нудьгувала за сином, тому він вирішив відвернути її від депресивних думок і надіслав кілька фотоблогів провідних фешн-блогерів, натякнувши, що мама змогла б стати популярнішими їх.

Так почалася історія Жаклін в Instagram. Згодом її 23-річний син загинув в ДТП і тільки цей фотоблог зміг втішити жінку. У бабусі з Італії є дочка і двоє онуків.

Майже кожну фотографію 47-річна модель супроводжує двома тегами "пам'ятай Стефана" і "бабуся, яка любить моду," підкреслюючи, що сім'я для неї означає дуже багато.

"Моя мета - надихнути жінок пробудити свою дику сторону," - говорить Жаклін, позуючи в новому вбранні на тлі фантастично красивих видів Європи.

"Бабуся з Італії", як охрестила Жаклін преса, не коментує втручання в свою зовнішність, проте помітно, що не обійшлося без ботокса і інших косметичних процедур.

Більше новин про події в світі читайте на Depo.Весь світ

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: