Шість рад по організації панелі меню в Mac

  1. Використовуйте Command-drag для видалення і переміщення
  2. Варіанти значка швидкого перемикання користувачів (Fast user switching)
  3. Вибір значка батареї
  4. Варіанти дати і часу
  5. Заглушіть значок гучності
  6. Фарбуємо в чорний

Menu bar вашого Macа перевантажено і функціонує не так, як хотілося б? Пропонуємо вашій увазі 6 порад, які допоможуть згрупувати верхню панель меню належним чином і позбавити її від зайвого мотлоху.

Панель меню у верхній частині дисплея на Mac працює як зручний кошик, за порядком в якій стежить Apple, пересуваючи поточні додатки вліво, а більш стаціонарні іконки - вправо. До того ж, багато сторонні додатки (наприклад, Dropbox і Skup Tunes) інсталюють значки для швидкого доступу в рядок меню. Якщо меню стає дійсно безлистим, кілька дієвих способів його очищення - до ваших послуг.

Використовуйте Command-drag для видалення і переміщення

Apple включає ряд значків з правого боку рядка меню: від іконок часу і заряду батареї до індикаторів Bluetooth і Wi-Fi. Зайдіть в Системні налаштування (System Preferences), перед вами відкриється загальна панель, на якій відображений кожен із значків. Далі, прибираєте галочку навпроти значка, який не бажаєте бачити в панелі меню. Але є і більш швидкий спосіб прибрати ці значки: утримуючи Командний клавішу (Command key), просто «витягніть» їх з меню.

Також, використовуйте Command-drag щоб переміщати значки в рядку меню, якщо хочете змінити порядок, в якому вони розташовані. Будьте уважні і не "витягніть" їх випадково з рядка меню, інакше вони зникнуть, і доведеться шукати панель налаштувань в Системних настройках, ставити галочку навпроти випадково віддаленого значка, після чого він повернеться в меню.

Ви можете використовувати маневр Command-drag з метою перестановки або групування значків сторонніх додатків в рядку меню. Однак, не всі елементи можуть бути піддані цієї операції. На жаль, не можна поміняти розташування іконок Spotlight і Notification Center. Як би ви не старалися, вони так і будуть перебувати в правому куті меню, одна за одною. До того ж, не вийде видалити жоден із значків сторонніх додатків (мова про які йшла вище) з рядка меню, використовуючи Command-drag. Не все коту масляна.

Варіанти значка швидкого перемикання користувачів (Fast user switching)

Є 3 варіанти можливого відображення значка швидкого перемикання користувачів (the Fast User Switching) в панелі меню. Коли автор статті проинсталлировать Yosemite, за замовчуванням його повне ім'я відобразилося в панелі. Так як він не змінює акаунти на MacBook дуже вже часто, надмірно бачити ім'я поточного користувача в рядку меню. Щоб звільнити більше місця можна вибрати більш компактний значок (третій варіант - ім'я облікового запису в рядку меню).

Щоб змінити спосіб відображення значка швидкого перемикання користувачів (the Fast User Switching), клікніть по ньому і виберіть Користувацькі і групові налаштування (Users & Groups Preferences) внизу меню, що розкривається. Потім, клікніть на значок замка в нижньому лівому кутку вікна Користувачі і Групи (Users & Groups), внесіть необхідні зміни і введіть пароль. Після цього клікніть на Параметри введення (Login Options) в лівій панелі, а потім - виберіть необхідні параметри з випадаючого вправо меню Показати меню швидкого перемикання користувачів як. Якщо хочете, щоб значок взагалі не відображався в рядку меню, просто приберіть галочку навпроти нього.

Якщо хочете, щоб значок взагалі не відображався в рядку меню, просто приберіть галочку навпроти нього

Вибір значка батареї

Якщо користуєтеся MacBook, швидше за все значок батареї на панелі меню допомагає визначити, коли потрібно підключатися до електричної розетки. Якщо хочете визначати це на око, можна приховати процентний показник заряду батареї і просто використовувати значок. Щоб зробити це клікніть на значок батареї і виберіть Показати в процентах (Show Percentage). При прихованих показниках можете зробити те ж саме і вибрати Показати в процентах (Show Percentage). Якщо користуєтеся стаціонарним, постійно підключеним MacBook, можна приховати значок батареї, клікнувши на нього і вибравши Відкрити параметри економії енергії (Open Energy Saver Preferences), прибрати галочку з Показати стан батареї з панелі меню (Show battery status in menu bar).

Варіанти дати і часу

У вас є кілька можливих варіантів відображення дати і часу в панелі меню. Натисніть на час і виберіть Відкрити параметри дати та часу (Open Date & Time Preferences). Якщо панель меню катастрофічно перевантажена, виберіть відображення часу в вигляді мініатюрного, але функціонального значка годин, паралельно сховавши дату. Хоча цей варіант виглядає досить привабливим для захаращеною панелі меню, мені здається, що він занадто малий. Я віддаю перевагу 12-годинні цифровий годинник без секундної стрілки і AM / PM позначень.

Заглушіть значок гучності

Я використовую клавішу гучності для того, щоб регулювати потужність звуку MacBook, тому значок гучності в моїй панелі меню відсутній. Щоб наслідувати мій приклад відкрийте Системні налаштування, клікніть на Звук (Sound) і приберіть галочку навпроти Показати гучність в панелі меню (Show volume in menu bar).

Фарбуємо в чорний

У Yosemite представлений Dark Mode, який прибирає яскраві кольори з панелі меню, підміню і application dock і замінює їх на чорний. Щоб дізнатися як це зробити, читайте цю статтю .

Ви можете гордо проігнорувати все вищеописане і використовувати Menu Eclipse, про який можна прочитати тут .

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: