Як дозволити появу спливаючих вікон?

Відомості, що містяться на цій сторінці, ми адресуємо, перш за все, користувачам Microsoft Internet Explorer 5.х і 6.х. - найпоширеніших браузерів в мережі Internet. Важливо відзначити, що наш сайт адекватно відображається і в інших браузерах. Однак, на наш погляд, прихильники Mozilla Firefox і Opera є ентузіастами і знавцями передового програмного забезпечення, а тому не потребують порад по його настройці.

Спливаюче вікно ( "Pop-up") - це додаткове вікно браузера (як правило, за розміром менше ніж основне), що з'являється поверх або позаду проглядається вікна. Вони можуть відкриватися мимовільно при початку завантаження будь-якої зі сторінок відвідуваного Вами сайту. Такий підхід використовується при рекламі товарів і послуг. Саме такі "pop-up" - вікна багатьох дратують. Іншими спливаючими вікнами користувач може управляти сам - відкривати і закривати їх. Наприклад, можна клацнути по посиланню з невеликим зображенням, щоб побачити його збільшену копію в новому, спливаючому вікні.

На жаль, деякі спливаючі вікна можуть включати неприпустиме вміст, або ж через них можна випадково завантажити на комп'ютер небезпечні програми (звані програмами-шпигунами або рекламними програмами) На жаль, деякі спливаючі вікна можуть включати неприпустиме вміст, або ж через них можна випадково завантажити на комп'ютер небезпечні програми (звані програмами-шпигунами або рекламними програмами). Завдяки давнім, але, на жаль, ще не усуненим уязвимостям, мережеві шахраї можуть підмінити вміст адресного або статусного рядка у спливаючих вікнах. Таким чином, користувач, який переглядає кілька сайтів, може бути введений в оману, що вискочив спливаюче вікно належить солідному і шановному сайту. Ці факти породжує потенційну загрозу для комп'ютера користувача! Саме тому в браузерах передбачена можливість блокування спливаючих вікон.

Браузер Internet Explorer з поставки Windows XP Service Pack 2 (SP2) дозволяє запобігти появі більшості вікон, спливаючих поверх сторінок під час роботи в Інтернеті. При установці SP2 блокування спливаючих вікон в Internet Explorer включається і налаштовується на середній рівень безпеки. Це означає, що заблоковані будуть більшість автоматичних спливаючих вікон. Налаштування за замовчуванням блокування спливаючих вікон дозволяють побачити спливаючі вікна, які відкриваються, якщо вибрати посилання або натиснути кнопку на веб-сайті. При блокуванні спливаючого вікна також буде лунати звуковий сигнал і з'являтися повідомлення на панелі інформації. Можна налаштувати параметри, щоб блокування спливаючих вікон працювало так, як вам зручно.

Ми використовуємо спливаючі вікна для роботи "Системи інтерактивної допомоги" і при побудові нашого каталогу продукції.

Стандартні налаштування Microsoft Internet Explorer для управління спливаючими вікнами (якщо не встановлений Windows XP Service Pack 2)

Увійдіть в меню "Сервіс" ( "Tools") навігаційної панелі Microsoft Internet Explorer, а потім виберіть пункт "Властивості оглядача ..." ( "Internet Options ...").

  1. Виберіть закладку "Безпека" ( "Security").
  2. Натисніть на кнопку "Інший"
  3. У діалоговому вікні відключіть Блокування спливаючих вікон в розділі Різне
  4. Для збереження налаштувань натисніть кнопку "OK".

Налаштування Microsoft Internet Explorer для управління спливаючими вікнами (якщо у Вас встановлений Windows XP Service Pack 2)

Увійдіть в меню "Сервіс" ( "Tools") навігаційної панелі Microsoft Internet Explorer, а потім виберіть пункт "Властивості оглядача ..." ( "Internet Options ...").

  1. У вкладці Конфіденційність, в розділі Блокування спливаючих вікон, зніміть галочку Блокувати спливаючі вікна.

У Windows XP Service Pack 2 є можливість дозволити спливаючі вікна для окремих сайтів.

Увійдіть в меню "Сервіс" ( "Tools") навігаційної панелі Microsoft Internet Explorer, а потім виберіть пункт "Властивості оглядача ..." ( "Internet Options ...").

  1. У вкладці Конфіденційність, в розділі Блокування спливаючих вікон при встановленій галочці Блокувати спливаючі вікна натисніть кнопку Параметри ...
  2. У діалоговому вікні Параметри блокування спливаючих вікон, в рядку Адреса дозволеного веб-сайту введіть адресу нашого сайту вашого сайту як показано на зображенні: http://mirpoz.ru (зверніть увагу на саме таке написання!) і натисніть кнопку Додати.
  3. Або при спробі входу на наш сайт, натисніть правою кнопкою миші по з'явився попередження і виберіть Завжди дозволити спливаючі вікна від цього веб-вузла ...

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: