Як заблокувати сайт на час в браузері

Найпопулярніші браузери - Mozila Firefox і Google Chrome, підтримують установку доповнень, які значно розширюють їх функціонал. Одним з таких плагінів є Nanny для Chrome . Найпопулярніші браузери - Mozila Firefox і Google Chrome, підтримують установку доповнень, які значно розширюють їх функціонал

Він дозволяє створювати чорний список сайтів, на який дитині не можна заходити, або білий список дозволених сторінок, в той час як інші будуть заблоковані. За допомогою меню можна налаштовувати годинник, в які будуть доступні сайти зі списку, або виділяти певний час на відвідування кожного з них, наприклад, всього півгодини на Вконтакте з наступною перервою. Доповнення має велику кількість фільтрів і налаштувань, а також зручним інтерфейсом, з яким легко впорається простий обиватель

Якщо вам потрібно дізнатися, як заблокувати сайт на деякий час, і ви не хочете копатися в настройках Nanny, то зверніть увагу на її полегшений аналог Website Blocker . Розібратися в ньому ще простіше, оскільки у нього немає такого різноманіття налаштувань, але зате ви парою натиснень миші можете перекрити доступ до списку сайтів на будь-який заданий час.

Однак блокування - це далеко не найефективніший спосіб тримати дитину на відстані від небезпек Інтернету. Підлітки, та й діти молодшого віку, можуть заявити свій протест і навмисно спробувати розкрити поставлену батьками захист. У багатьох випадках їм це вдається, і дитина отримує доступ до цілого переліку заборонених вами сайтів, які, як заборонений плід з приказки, його ваблять.

У запобіганні подібних ситуацій вам допоможе Mipko Personal Monitor - спеціальна програма для відстеження активності дитини в інтернеті. З її допомогою ви можете стежити за тим, які сайти ваше чадо відвідує, з ким спілкується і влаштовує відеодзвінки, при цьому залишаючись непомітним для самої дитини. На відміну від блокування, яка покаже дитині, що його контролюють, Mipko Personal Monitor діє м'якше і дозволить вам краще зрозуміти його інтереси. Програма здатна:

  • Перехоплювати вихідні і вхідні повідомлення з месенджерів та соціальних мереж Перехоплювати вихідні і вхідні повідомлення з месенджерів та соціальних мереж

  • Записувати натискання кожної клавіші Записувати натискання кожної клавіші

  • Записувати звук під час дзвінків в Скайпі Записувати звук під час дзвінків в Скайпі

  • Робити скріншоти робочого столу і фотографії веб-камерою Робити скріншоти робочого столу і фотографії веб-камерою

  • Вести історію відвіданих сторінок, яку не можна обдурити режимом інкогніто, приховати або видалити Вести історію відвіданих сторінок, яку не можна обдурити режимом інкогніто, приховати або видалити

Всі дані будуть відправлятися на пошту, де ви зможете переглянути їх в будь-який зручний час. Завдяки Mipko Personal Monitor ви зможете вчасно запобігти спілкування дитини з підозрілими особами, а також дізнатися, заходить він на заборонені сайти, щоб вчасно провести з ним виховні бесіди.

З Mipko Personal Monitor вам не доведеться шукати способи як тимчасово заблокувати сайти - після роз'яснювальної бесіди дитина сам буде свідомо їх уникати.

Схожі статті

Як заблокувати сайт в браузері
Як заблокувати сайт на роутерах TP-Link, Zyxel і Asus
Як заблокувати сайт в Мозіль Фаерфокс за допомогою доповнень
Як заблокувати сайти від дітей
Як заблокувати сайт Вконтакте на комп'ютері
Батьківський контроль в інтернеті за допомогою програм

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: