Безкоштовні програми для блокування реклами в браузерах

 1. AdGuard
 2. AdBlock Plus
 3. Ad Muncher
 4. AdwCleaner
 5. uBlock
 6. Spyware Terminator
 7. Ghostery
 8. підсумки

З розвитком віртуальних комунікацій все більшу кількість компаній користується мережею для поширення своєї продукції. Часом реклама стає занадто нав'язливою, заважаючи спокійно користуватися звичними ресурсами. Особливо дратують спливаючі вікна, які моментально переміщують на сайт фірми.

Якщо це відбувається регулярно, виникає бажання позбутися від настирливих банерів та оголошень. Сьогодні для цього є відмінні програми, які відмінно справляються з блокуванням реклами в браузерах.

AdGuard

програма AdGuard - один з кращих варіантів для користувачів, які прагнуть до повного позбавлення від спливаючих вікон, відстеження дій і шкідливих порталів. Додаток русифіковане і є на всіх сучасних версіях Windows, а також на Linux і Android.

З огляду на високу ефективність і позитивні відгуки, дивно, що софт надається абсолютно безкоштовно. На відміну від класичних блокувальників, AdGuard виконаний не в форматі розширення, тому він не обмежений налаштуваннями конкретного браузера.

Багатьох користувачів хвилює неправомірне збирання даних про їх запитах і переходах. Програма знижує ризик подібних випадків і активно приховує непотрібні кнопки на сайтах. Розширені можливості пошуку можна встановити в самому додатку.

Головні переваги блокувальника реклами AdGuard:

 • візуальна коригування сторінки;
 • ініціація низького споживання каналу та підвищити швидкість завантаження сайтів;
 • величезна база фішингових порталів;
 • боротьба з рекламою на хостингу YouTube;
 • можливість взаємодії з найпопулярнішими браузерами.

візуальна коригування сторінки;  ініціація низького споживання каналу та підвищити швидкість завантаження сайтів;  величезна база фішингових порталів;  боротьба з рекламою на хостингу YouTube;  можливість взаємодії з найпопулярнішими браузерами

AdGuard - один з небагатьох блокувальників, активно працює на смартфонах. Більш того, він здатний функціонувати не тільки в браузері, але і в конкретних додатках. Крім базових параметрів додаток радує додатковими можливостями, які можна підключити в настройках.

AdBlock Plus

AdBlock Plus - досить розширення, яке оптимізовано під все більш-менш відомі браузери. Незважаючи на досить вузьку спрямованість, софт прекрасно справляється з блокуванням спливаючих вікон. При цьому його не варто розглядати як повноцінний антивірус.

Блокувальник здатний забезпечити зручний веб-серфінг і добре впливає на швидкість завантаження сторінок. Упевнені користувачі можуть скористатися додатковими настройками і створити правила для блокування конкретних сторінок і сайтів.

AdBlock Plus не просто так завоював любов аудиторії. Це безкоштовний додаток є російською мовою і має наступним функціоналом:

 • захист від фішингових ресурсів, банерів і відстеження дій в браузері;
 • блокування спливаючих вікон і нав'язливої ​​реклами;
 • приховування реклами у відеороликах на популярних хостингах.

захист від фішингових ресурсів, банерів і відстеження дій в браузері;  блокування спливаючих вікон і нав'язливої ​​реклами;  приховування реклами у відеороликах на популярних хостингах

У стандартних налаштуваннях програма не впливає на ненав'язливу рекламу, але це можна виправити. Утиліту можна встановити в якості окремої програми або у вигляді розширення для конкретного браузера.

AdBlock Plus не використовує персональні дані користувача і справляється з більшою частиною реклами на сайтах. При цьому завжди можна ненадовго відключити утиліту одним натисканням або скасувати її дію на конкретному порталі.

Ad Muncher

Ad Muncher - ще одне безкоштовний додаток, створене для операційної системи Windows. Основне призначення програми - блокування рекламних банерів, спливаючих вікон і шкідливих об'єктів на окремих сторінках. Спочатку ключовою функцією утиліти була економія трафіку, але з часом розробники вирішили змінити напрямок і зробити якісний фільтраційний продукт.

Блокувальник Ad Muncher сумісний з усіма сучасними версіями Windows, тому підійде будь-якому активному користувачеві Інтернету. Величезна база фішингових сайтів робить роботу утиліти досить ефективною. Крім того, творці зберегли функціонал компресора трафіку.

Серед головних можливостей програми Ad Muncher відзначимо:

 • онлайн-моніторинг використовуваних сайтів;
 • блокування спливаючій реклами і банерів;
 • проста інтеграція в меню самого браузера;
 • наявність чорного списку для окремих порталів;
 • захист від відправки особистої інформації про користувача.

онлайн-моніторинг використовуваних сайтів;  блокування спливаючій реклами і банерів;  проста інтеграція в меню самого браузера;  наявність чорного списку для окремих порталів;  захист від відправки особистої інформації про користувача

Ad Muncher можна сміливо назвати однією з найбільш корисних утиліт для блокування реклами в браузерах і окремих додатках. Програма працює швидко і не привертає до себе занадто багато уваги, а простий інтерфейс робить її доступною навіть для початківців користувачів.

AdwCleaner

AdwCleaner - дійсно якісний продукт, створений для боротьби практично з будь-якими видами настирливої ​​реклами в інтернеті. Додаток ідеально підійде тим, хто хоче захистити комп'ютер від «тулбаров» та інших прихованих надбудов при завантаженні неперевірених програм з мережі.

Окремо відзначимо можливість повного сканування Windows-комп'ютера на наявність підозрілих ПО. Для зручності результати такої перевірки записуються в окремому документі. Завершальним етапом може стати повне видалення шкідливих файлів з подальшою перезавантаженням пристрою.

AdwCleaner працює з усіма доступними версіями Windows. Безкоштовна програма повністю русифікована і застосовується для очищення системи від багатьох рекламних форматів.

Безкоштовна програма повністю русифікована і застосовується для очищення системи від багатьох рекламних форматів

Ключові функції утиліти AdwCleaner:

 • оперативна перевірка пристрою;
 • виявлення підозрілих файлів, що впливають на швидкість роботи ПК;
 • захист від спливаючій реклами і банерів;
 • видалення настирливих тулбаров;
 • позбавлення від непотрібних плагінів і всіляких розширень;
 • блокування нав'язливої ​​реклами.

AdwCleaner захищає від надбудов при установці продуктів від невідомих джерел, а й як блокувальника реклами програма працює досить успішно, помітно прискорюючи завантаження сторінок в браузері.

uBlock

uBlock - досить популярний варіант для тих, хто шукає спосіб захисту від нав'язливих банерів і спливаючих вікон. Головним плюсом програми можна назвати відсутність високих системних вимог і сумісність з усіма версіями Windows. Ст налаштуваннях можна встановити фільтри, за якими буде заборонятися реклама.

З огляду на, що uBlock - абсолютно безкоштовний софт, він відмінно проявляє себе в сфері блокування реклами. Програма доступна російською мовою і регулярно оновлюється розробниками для досягнення кращого результату.

Основні переваги uBlock:

 • оперативне видалення рекламних банерів і настирливих вікон;
 • відсутність конфліктів з іншими продуктами;
 • наявність автоматичного оновлення;
 • при роботі у фоновому режимі незначно впливає на процесор і оперативну пам'ять.

оперативне видалення рекламних банерів і настирливих вікон;  відсутність конфліктів з іншими продуктами;  наявність автоматичного оновлення;  при роботі у фоновому режимі незначно впливає на процесор і оперативну пам'ять

Відразу після установки розширення його іконка з'являється в правому верхньому кутку безпосередньо в браузері. Це робить доступ до програми зручним і дуже швидким. При відкритті софта відразу відображається основна статистика з кількістю заблокованих прихованих вікон і посилань на тій чи іншій сторінці.

Spyware Terminator

Розробники позиціонують програму Spyware Terminator як спосіб зробити свою роботу в браузері максимально комфортним і безпечним. Не дивно, адже додаток активно бореться з настирливою рекламою і відразу блокує спливаючі банери. Безкоштовний блокувальник реклами доступний російською мовою, а зручний інтерфейс ідеально підійде початківцям користувачам.

Spyware Terminator помітно прискорює завантаження сторінок і оптимізує роботу з сайтами, а також володіє наступними характерними рисами:

 • оптимізований під всі популярні браузери;
 • ідеально справляється з блокуванням реклами і спливаючих вікон;
 • доступна індивідуальна настройка за допомогою фільтрів;
 • активна робота з файлами cookie;
 • розширені параметри для просунутих користувачів.

оптимізований під всі популярні браузери;  ідеально справляється з блокуванням реклами і спливаючих вікон;  доступна індивідуальна настройка за допомогою фільтрів;  активна робота з файлами cookie;  розширені параметри для просунутих користувачів

Всередині програми зберігається історія блокувань і детальна статистика з даними про банерах і настирливої ​​реклами. Щоб користуватися Spyware Terminator було зручніше, краще відразу налаштувати програму. Завдяки простому інтерфейсу і корисного функціоналу додаток заслужено потрапляє в список кращих блокувальників.

Завдяки простому інтерфейсу і корисного функціоналу додаток заслужено потрапляє в список кращих блокувальників

Ghostery

Програма Ghostery підійде не тільки для позбавлення від нав'язливої ​​реклами у всіх популярних браузерах, але і відмінно впорається із захистом персональної інформації користувача при відвідуванні різних ресурсів.

Інструмент контролює об'єкти, які вже вбудовані в веб-сторінки, і збирають дані про переваги і звички в мережі. Завдяки своєму багатому функціоналу продукт швидко завоював прихильність аудиторії.

Ghostery - абсолютно безкоштовне розширення, яке є російською мовою. Серед ключових можливостей програми виділимо:

 • виявлення прихованих трекерів і маяків на веб-сайтах;
 • демонстрація даних про компаніях, які відстежують активність користувача;
 • контроль скриптів і вбудованих об'єктів;
 • повноцінна блокування нав'язливих рекламних оголошень;
 • постійне оновлення бази.

виявлення прихованих трекерів і маяків на веб-сайтах;  демонстрація даних про компаніях, які відстежують активність користувача;  контроль скриптів і вбудованих об'єктів;  повноцінна блокування нав'язливих рекламних оголошень;  постійне оновлення бази

Завдяки наявності функції розумною блокування програма Ghostery оптимізує процес завантаження сторінки і є відмінним прискорювачем. При цьому можна налаштувати панель доступних інструментів на свій смак, щоб використання продукту було максимально зручним.

При цьому можна налаштувати панель доступних інструментів на свій смак, щоб використання продукту було максимально зручним

Ghostery - відмінний вибір не тільки для блокування реклами, але і для знеособлення персональних даних користувача.

підсумки

Потреба в комфортному застосуванні інтернету без спливаючих вікон і докучливих банерів цілком нормальна, особливо з урахуванням того, що багато сайтів і компанії використовують недобросовісні методи реклами і нав'язливі повідомлення. Щоб захистити комп'ютер і особисті дані, можна скористатися одним із запропонованих блокувальників реклами.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: