Hosts Block - безкоштовна утиліта для блокування шкідливих сайтів через файл Hosts

Р едактірованіе файлу HOSTS вважається одним з найефективніших способів блокування небажаних сайтів. Застосовується він в основному досвідченими користувачами, при цьому внесення записів в файл здійснюється здебільшого в ручному режимі. Але є й альтернатива - довірити цю справу утиліті Hosts Block, яка блокує MVPS і MDL адреси неблагонадійних ресурсів через HOSTS файл.

Призначається ця маленька програмка для захисту від шкідливих сайтів, спливаючих вікон і інших неприємностей, з якими користувач може зіткнутися під час інтернет-серфінгу. Адреси програма бере з регулярно оновлюваною базою, досить великою, в чому ви і самі можете переконатися, переглянувши список заблокованих ресурсів в її головному вікні.

В особливих налаштуваннях утиліта не потребує, опцію MDL Hosts File (Malware Domain List) - блокування підозрілих MDL -доменов включаємо за бажанням. Якщо дозволите, то забезпечите додатковий захист.

Завантажити це корисний додаток можна з сайту розробника www.hostsblock.com . Поширюється Hosts Block на безкоштовній основі, реклами не містить, мова найпростішого інтерфейсу - англійська.

П рімечаніе: при скануванні системи лечащей утилітою Dr.Web CureIt остання може визначати HOSTS-файл як змінений потенційно шкідливим програмним забезпеченням і пропонувати скинути його налаштування до значень за замовчуванням. В даному прикладі такі попередження можна ігнорувати.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: