Налаштування Internet Explorer для безпечного перегляду сайтів

  1. Заблокувати спливаючі вікна
  2. Включити захищений режим
  3. відключити ActiveX
  4. Відключити Java сценарії
  5. Ще по темі:

У цій статті розглянемо, як правильно налаштувати браузер Internet Explorer для безпечного перегляду сайтів. В першу чергу слід зазначити, що наявність самої останньої версії браузера є необхідною умовою для забезпечення безпечної роботи в мережі. На момент публікації статті - це Internet Explorer 11. Щоб максимально знизити ризик зараження комп'ютера через вразливі параметри Internet Explorer потрібно його налаштувати наступним чином: до змісту ↑

Заблокувати спливаючі вікна

Дана настройка забороняє вискакувати непроханим і настирливим вікнам, найчастіше рекламного характеру. При блокуванні такого вікна браузер буде виводити відповідне повідомлення. При бажанні можна скласти білий список сайтів, де спливаючі вікна блокуватися не будуть.

Для активації функції блокування потрібно клацнути на кнопці «Сервіс», зображеної у вигляді шестерні в правому верхньому куті браузера (або скористатися гарячими клавішами <Alt + X>, затиснувши клавішу <Alt>, потім <X>). Виберіть у спадному послідовно «Властивості браузера»> «Конфіденційність»> «Блокування спливаючих вікон», де поставте галочку поруч з пунктом «Включити блокування спливаючих вікон».

У цьому ж вікні настройки браузера можна задати повзунком рівень безпеки для Інтернет, від найнижчого рівня безпеки, до найвищого. Після всіх змін потрібно підтвердити зміни клацанням миші по кнопці «Застосувати» і закрити вікно настройки щелком по кнопці «Ок». Пам'ятайте, що не будуть блокуватися спливаючі вікна на сайтах, які ви внесли в білий список.

до змісту ↑

Включити захищений режим

Включення захищеного режиму перешкоджає запуску в браузері небезпечних програм. Включити захищений режим можна наступним чином: знову відкрийте меню «Сервис» (клацанням на значку шестерні в правому верхньому куті браузера) і виберіть послідовно «Властивості оглядача»> вкладка «Безпека», де встановити галочку поруч з пунктом «Включити захищений режим», підтвердити кнопкою «Застосувати» і закрити вікно настройки клацанням по кнопці «Ок».

Зверніть увагу, що включення захищеного режиму відбувається для кожної зони окремо (Інтернет, Місцева интрасеть, Надійні сайти, Небезпечні сайти).

до змісту ↑

відключити ActiveX

ActiveX - це активні елементи, що поліпшують функціональність сторінок сайту, але разом з тим і несучі потенційну небезпеку, тому що їх виконання відбувається в вашому браузері і завжди є ризик підчепити шкідливий вірус, написаний на основі цієї технології. Для відключення ActiveX відкрийте вікно «Властивості браузера» як було описано вище, виберіть вкладку «Безпека» і пересуньте повзунок в самий вгору. Після всіх маніпуляцій підтвердіть кнопкою «Застосувати» і закрити вікно кнопкою «Ок».

При необхідності, для довірених сайтів, роботу ActiveX можна залишити, включивши їх в разі потреби. Знову відкрийте вікно «Властивості браузера» з вкладкою «Безпека», де натисніть на кнопку «Інший». У наступному вікні знайдіть параметр «Фільтрація ActiveX» і відзначте його точкою.

У наступному вікні знайдіть параметр «Фільтрація ActiveX» і відзначте його точкою

Тепер робота фільтрації ActiveX буде відображатися в адресному рядку браузера у вигляді значка, натискання на який дозволить роботу активних елементів на конкретній сторінці сайту.

до змісту ↑

Відключити Java сценарії

Java сценарії дозволяють поліпшити функціонал сайту, а також збільшити інтерактивність з користувачем, але разом з тим вони підвищують ризик проникнення шкідливих програм на ваш комп'ютер.

Для відключення сценаріїв Java знову відкрийте вікно властивостей браузера з вкладкою «Безпека» (як описано вище) і натисніть кнопку «Інший», де необхідно знайти параметр «Виконувати сценарії додатків Java» і відключіть його установкою точки навпроти даного пункту.

Поділитися.
до змісту ↑

Ще по темі:

  • SmartScreen в Internet Explorer як захист від фішингу Фільтр SmartScreen в браузері Internet Explorer дозволяє контролювати перегляд веб-сайтів, які згідно з відомостями компанії Microsoft, можуть здійснювати фішинг-атаки або завантажувати [...]
  • Налаштування конфіденційності браузера При відвідуванні сайтів ваш браузер зберігає історію переглянутих сторінок, а також прийняті від сайтів куки (від англ. Cookies - печиво), що представляють собою спеціальні мітки залишаються [...]
  • Захист персональних даних в інтернеті Обмін особистою інформацією з друзями та родичами збагачує ваші існуючі відносини і допомагає будувати нові. Але слід уникати надання персональних даних непорядним [...]
  • Незахищеність персональних даних в інтернеті Багато людей думають, що, якщо вони не проявляють мережевої активності, то інформація про них не може з'явитися в Інтернеті. Але вони забувають про те, що людям властиво обмінюватися [...]
  • Основи безпеки в мережі Інтернет Купуючи автомобіль, ви знаєте, що він оснащений певними вбудованими засобами забезпечення безпеки. Після того як ви сядете за кермо, може раптом виявитися, що виробник [...]

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: