Як використовувати iPhone для роздачі LTE інтернету інших пристроїв

  1. Які існують можливості для роздачі LTE інших пристроїв
  2. Як налаштувати LTE по Bluetooth
  3. Як налаштувати LTE по Wi-Fi
  4. Як налаштувати LTE по кабелю lightining
  5. тести швидкості

Останнім часом мобільний інтернет стає все більш доступним, його поширення все було більшим і якість зв'язку в деяких частинах міст досягає рівня домашнього інтернету. Крім того, все частіше набувають поширення тарифи, які дозволяють в певний часовий проміжок використовувати мобільний інтернет без обмежень.

Припустимо, що у вас є iPhone з налаштованим мобільним інтернетом, який відмінно працює, але крім iPhone у вас є ще інші пристрої наприклад iPad, які працюють тільки по Wi-Fi. З свого iPhone ви можете роздавати їм мобільний інтернет.

Наприклад, ви можете налаштувати iPhone так, щоб він, будучи підключеним до свого мобільного інтернету, міг роздавати його на ваші інші пристрої. У нашому прикладі ми будемо використовувати LTE інтернет від МТС , Встановлений в iPhone і роздавати його на iMac і MacBook. Швидкість з'єднання перевірялася сервісом інтернетометр від Яндекс .

Останнім часом мобільний інтернет стає все більш доступним, його поширення все було більшим і якість зв'язку в деяких частинах міст досягає рівня домашнього інтернету

Які існують можливості для роздачі LTE інших пристроїв

1. Роздача по Bluetooth. Ваш Mac або iPad повинен бути підключений через Bluetooth до iPhone.

Плюси: бездротове підключення.
Мінуси: витрачається заряд акумулятора iPhone, невисока швидкість передачі даних, складна настройка.

2. За Wi-Fi. У цьому випадку ваш iPhone перетвориться в Wi-Fi передавач.

Плюси: підключення не вимагає проводів, сингал стабільний, проста настройка, можливість одночасного підключення декількох пристроїв.
Мінуси: може витрачатися заряд акумулятора iPhone.

3. По кабелю Lighting.

Плюси: отримання доступу в інтернет з одночасною зарядкою iPhone, стабільне з'єднання без перешкод.
Мінуси: потрібно провід, таке з'єднання прив'язує до місця підключення, незручно переміщатися по приміщенню, можливо підключити тільки один пристрій.

Як налаштувати LTE по Bluetooth

1. Відкрийте настройки iPhone / Bluetooth і увімкніть його. Не закриваючи цього меню відкрийте системні настройки MacBook.

2. Перейшовши в розділ Bluetooth виберіть ваш iPhone зі списку, натисніть «Створити пару». На iPhone дозвольте з'єднання натиснувши на відповідне меню.

3. В OS X цьому ж вікні нижче поставте галочку «Показувати Bluetooth в рядку меню».

В OS X цьому ж вікні нижче поставте галочку «Показувати Bluetooth в рядку меню»

4. У менюбаре OS X натисніть на значок Bluetooth, виберіть ваш iPhone зі списку і натисніть підключитися до мережі (connect to network).

У менюбаре OS X натисніть на значок Bluetooth, виберіть ваш iPhone зі списку і натисніть підключитися до мережі (connect to network)

Як налаштувати LTE по Wi-Fi

1. Відкрийте настройки iPhone / Режим модема / Пароль Wi-Fi і задайте пароль, який потрібно буде ввести підключається.

2. Якщо пристрій, що підключається авторизовано з тим же Apple ID що і iPhone, то ви можете режим модему не включати. При підключенні воно буде включатися і вимикатися автоматично.

Якщо підключається пристрій ВОНО НЕ БУДЕ, необхідно включити режим модему, тоді всі пристрої навколо зможуть бачити ваш iPhone.

3. У менюбаре MacBook натисніть на іконку Wi-Fi і виберіть ваш iPhone зі списку. Коли з'єднання буде встановлено іконка Wi-Fi змінить свій вигляд на спеціальний значок.

Як налаштувати LTE по кабелю lightining

1. За допомогою кабелю lightining підключіть iPhone до Mac. Відкрийте настройки iPhone / Режим модема / включите режим модему.

2. У MacBook відкрийте системні настройки / Мережа.

3. Натисніть на пункт USB на iPhone зніміть справа галочку «Вимкніть, якщо Вам це не потрібно», натисніть кнопку «застосувати».

Натисніть на пункт USB на iPhone зніміть справа галочку «Вимкніть, якщо Вам це не потрібно», натисніть кнопку «застосувати»

4. Щоб відключити підключення знову поставте галочку «Вимкніть, якщо Вам це не потрібно» і натисніть кнопку «застосувати». Або вимкніть режим модему в настройках iOS.

тести швидкості

Різні технології підключення мають різні швидкості передачі даних. Наприклад технологія Bluetooth має невелику швидкість передачі даних. Побіжний тест швидкості інтернету в разі підключення по Bluetooth дозволив MacBook мати доступ в інтернет на 4Мбіт / с.

Побіжний тест швидкості інтернету в разі підключення по Bluetooth дозволив MacBook мати доступ в інтернет на 4Мбіт / с

При підключенні по Wi-Fi швидкість передачі даних була значно вище, вона склала майже 12 Мбіт / с.

При підключенні по Wi-Fi швидкість передачі даних була значно вище, вона склала майже 12 Мбіт / с

Лідером за швидкістю виявився тип підключення по кабелю показавши 18 Мбіт / с.

Лідером за швидкістю виявився тип підключення по кабелю показавши 18 Мбіт / с

Зазначені в нашому тесті швидкості підключення мають лише приблизний характер. На швидкість може впливати безліч факторів і перешкод.

Але що точно можна сказати, так це те, що iPhone може бути прекрасним джерелом сучасного мобільного інтернету для інших пристроїв. Різні можливості підключення можуть бути зручні для різних випадків, а швидкість передачі даних цілком достатня, щоб комфортно користуватися інтернетом і можливо навіть з часом забути про те, що таке інтернет «по дротах». Але що точно можна сказати, так це те, що iPhone може бути прекрасним джерелом сучасного мобільного інтернету для інших пристроїв

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: