Огляд компактної клавіатури SVEN Comfort 8300 Bluetooth

  1. Упаковка і комплектація
  2. Ергономіка і дизайн
  3. підключення
  4. висновок

Компанія SVEN широко відома російському користувачеві завдяки своїм якісним і відносно недорогим акустичних систем і великому асортименту різної комп'ютерної периферії. Sven виробляє і продає навушники, гарнітури, мікрофони, миші і багато іншого, але сьогодні наш предмет обговорення дещо іншого плану. Нас цікавлять компактні і бездротові, спеціально призначені для використання з планшетом або смартфоном. Важко знайти користувача цих мобільних девайсів, який не був би знайомий з труднощами швидкого набору тексту на екранній клавіатурі, саме з цими складнощами і повинна допомогти впорається SVEN Comfort 8300 Bluetooth.

Comfort 8300 Bluetooth

Технічні характеристики:

Технічні характеристики:

Упаковка і комплектація

Упаковка клавіатури виконана із звичайної картону, на передній стороні знаходиться вікно, прикрите прозорим пластиком. Лицьова сторона містить мінімум інформації. На зворотному боці знаходиться опис основних технічних характеристик і інформація про виробника. В цілому упаковка без вишукувань, звичайнісінька.

Комплект поставки обмежується самою клавіатурою, коротким керівництвом користувача і двома батарейками розміру ААА.

Ергономіка і дизайн

Клавіатура створена для використання з мобільними пристроями, а відповідно має мінімальні габарити і вага. Заради розмірів довелося пожертвувати цифровим блоком, зробити максимально компактними клавіші Enter, Shift, Backspace і так далі. Тому потрібен час щоб звикнути до розмірів і розташування клавіш. Кирилиця викарбувано на кнопках досить якісно, ​​синій колір добре виділяється навіть при недостатньому освітленні. Шрифт класичний, ніяких кривих букв і кидаються в очі «ляпів» не помічено.

Тепер що стосується розмірів, клавіатура трохи більше сучасного середньостатистичного смартфона, її довжина і ширина складають 208 і 84 мм. відповідно. Девайс легко поміщається в задню кишеню джинсів або у внутрішню кишеню куртки / піджака

Девайс легко поміщається в задню кишеню джинсів або у внутрішню кишеню куртки / піджака

Для зручності користувача виробник подбав і про додаткові можливості клавіатури, оснастивши верхній ряд клавіш F1 - F12 додатковим функціоналом. При одночасному натисканні клавіші FN і F1 - F12 можна додати / відняти рівень гучності, зупинити або запустити відтворення музики, переключити трек і так далі. Для подібного роду девайсів даний функціонал, швидше за все, можна назвати зайвим, але можливо комусь і стане в нагоді.

Товщина Sven 8300 становить трохи більше 5 мм, але це товщина тільки клавішного блоку, перевернувши клавіатуру можна побачити елемент, який піднімається над поверхнею, який одночасно служить і підставкою і відсіком під батарейки.

Завдяки даній підставці клавіатура досить значно додає в товщині, майже до двох сантиметрів і при роботі розташовується під нахилом до користувача, що цілком зручно.

Завдяки даній підставці клавіатура досить значно додає в товщині, майже до двох сантиметрів і при роботі розташовується під нахилом до користувача, що цілком зручно

Клавіші зроблені з приємного на дотик пластика, слідів використання на клавіатурі практично непомітно, за винятком глянсовою поверхні на зворотному боці, вона збирає всі відбитки пальців і при їх стирання досить легко покривається мікроподряпин. За допомогою кнопок відбувається досить плавно і тихо, домогтися цього вдалося за допомогою спеціального так званого «ножнічного механізму», який ще й дуже довговічний, виробник обіцяє до 20 млн. Натискань.

підключення

Sven Comfort 8300 Bluetooth підтримує роботу з операційними системами MacOS, Windows, iOS і Android версії 3.0 і вище. Працездатність клавіатури перевірялася на ОС Android 4.1.1. Підключення відбувається наступним чином: необхідно включити передавач клавіатури, включити Bluetooth планшета / смартфона, натиснути на клавіатурі клавіші Esc + K і тримати затиснутим не менше 5 секунд, після цього клавіатура стає доступна для пошуку і відображається на екрані вашого пристрою в списку знайдених девайсів.

Далі при спробі підключення до клавіатури, на екрані з'являється комбінація з чотирьох цифр, при наборі яких клавіатура підключається до вашого пристрою.

Все готово, тепер можна набирати текст в текстовому редакторі, або спілкуватися в ICQ або Skype з комфортом, який і не снився екранній клавіатурі.

висновок

Sven Comfort 8300 Bluetooth є відмінним рішенням для людей, яким доводиться багато друкувати на своєму мобільному девайсі, будь то планшет на Android або всіма улюблений iPad. Клавіатура має компактні габарити, а значить не займе багато місця у вашій сумці при поїздці куди-небудь. Робота від батарейок ААА робить клавіатуру практично неразряжаемой, адже подібні батарейки можна купити в будь-якому магазині. Також варто виділити цілком демократичну ціну, Sven Comfort 8300 на момент написання матеріалу можна купити за 700-800 рублів.

плюси:

  • компактні розміри
  • Механізм натискання клавіш
  • Велика напрацювання на відмову
  • Сумісність з більшістю ОС

мінуси:

  • Глянцевий поверхню на дні клавіатури

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: