Ще одна презентація Apple в цьому році?

Apple виразно випустить бездротові навушники AirPods другого покоління, які нещодавно пройшли сертифікацію Bluetooth SIG, в цьому році. Таку заяву зробив китайський інсайдер Ice Universe, неодноразово підтверджував свою інформованість з багатьох питань щодо релізу нових пристроїв. У зв'язку з цим не слід виключати, що новинка може вийти в роздрібний продаж вже в цьому місяці - якраз напередодні новорічних свят, коли попит на неї буде гарантовано високим.

сертифікацію

Перші чутки про плани Apple випустити AirPods другого покоління з'явилися ще минулого літа. Тоді на можливість майбутнього релізу натякали відсилання з коду бета-версій iOS 12, на які раз у раз натикалися розробники, які вивчали програмний склад операційної системи. Згодом було виявлено навіть анімоване зображення чохла майбутніх AirPods, який хоч і незначно, але відрізнявся від того, яким комплектувалися навушники першого покоління.

Непрямим підтвердженням наближення релізу став відеоролик , Передував вересневу презентацію Apple. На ньому була показана співробітниця компанії, яка робила з AirPods то, чого явно не змогла б зробити з оригінальними навушниками. Аксесуар в її вухах дозволяв не тільки активувати Siri голосом, а й витримував пил і навіть водні бризки, бо свідчить про оновлений апаратному забезпеченні та просунутої захисту від стихій по одному з відомих стандартів.

Згідно з матеріалами Bluetooth SIG, в базі даних якого засвітилися AirPods 2, оновлені навушники будуть здатні на більше, ніж просто ретрансляція музики і вербальне взаємодія з голосовим асистентом. Однією з найбільш примітних функцій новинки, описаних виробником, є можливість вимірювання частоти серцевих скорочень за допомогою вбудованого пульсометра - зовсім як на Apple Watch.

Обговорити цю та інші новини Apple можна в.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: