Секретні налаштування смартфонів

 1. форматуємо смартфон Tермінал з якихось причин може глючити, періодично зависати або вимикаються....
 2. Зберігаємо призначені для користувача настройки при форматуванні смартфона
 3. Завантажуємо файли великих обсягів
 4. Передаємо по Bluetooth і ІК-порту
 5. Підписуємо SIS-додатки на Symbian OS 9.1
 6. Міняємо дозвіл екрана в Java-іграх

форматуємо смартфон

Tермінал з якихось причин може глючити, періодично зависати або вимикаються. У таких випадках смартфон на базі Symbian OS 8.x можна відформатувати, для чого:

1. По можливості робимо копію всіх важливих даних на карту пам'яті або комп'ютер за допомогою PC Suite.

1.1 Видаляємо всі небажані і підозрілі програми.

1.2 Витягуємо карту пам'яті і вимикаємо телефон.

1.3 Включаємо апарат, одночасно натиснувши кнопку включення, зелену кнопку виклику, * і 3. На екрані повинен з'явитися напис «formating».

2. У смартфонах під управлінням Symbian 9.х набір коду * # 7370 # викликає повернення до заводських налаштувань. Спочатку вискочить діалогове вікно, яке потребує підтвердження застосування вихідних налаштувань, в ньому користувач може підтвердити або заборонити проведення оновлення.

Будьте уважні, при цьому всі призначені для користувача дані будуть стерті.

Сполучення клавіш:


Натискання на кнопку з зображенням олівця при завантаженні смартфона викличе включення апарату в безпечному режимі
Натискання на кнопку з зображенням олівця при завантаженні смартфона викличе включення апарату в безпечному режимі.

Нагадаємо, що при автозавантаженні ряд додатків запускається разом із запуском системи і чекає в фоновому режимі. У смартфоні це може бути диктофон для автоматичного запису розмов, лічильник трафіку і ін. Іноді ці програми глючат, і враховуючи, що їх завантаження до запуску системи ніяк не можна скасувати, починає виснути вся система. Для цього потрібен безописний режим, який дозволяє скасувати всю автозавантаження, дозволяючи спокійно запустити систему, а потім розібратися, яке з додатків викликало збої і видалити його.

Довге натиснення на кнопку доступу до меню «Меню» викликає список запущених і працюють в тлі додатків
Довге натиснення на кнопку доступу до меню «Меню» викликає список запущених і працюють в тлі додатків.

У деяких смартфонах під час перегляду відео натисканням навігаційної клавіші вгору або вниз здійснюється перемотування ролика вперед і назад
У деяких смартфонах під час перегляду відео натисканням навігаційної клавіші вгору або вниз здійснюється перемотування ролика вперед і назад.

При включенні автономного режиму активоване Bluetooth вимикається і вмикається автоматично знову тільки після зміни профілю.

Тривале натискання клавіші збою виклику закриває всі мережеві з'єднання - EDGE, GPRS, Wi-Fi
Тривале натискання клавіші збою виклику закриває всі мережеві з'єднання - EDGE, GPRS, Wi-Fi.

Видалити відображається на екрані логотип оператора можна, зайшовши за допомогою будь-якого файлового менеджера на диск C: \ System \ Apps \ Phone \ OpLogo і видаливши звідти файл картинки;

Для того, щоб скопіювати текст повідомлення, електронної книги або текстового документа, потрібно встановити курсор, потім, утримуючи «олівець» і нахиляючи навігаційну клавішу, виділити бажаний фрагмент тексту. Копіювати виділений текст можна за допомогою лівої функціональної клавіші "Копіювати».
Для того, щоб скопіювати текст повідомлення, електронної книги або текстового документа, потрібно встановити курсор, потім, утримуючи «олівець» і нахиляючи навігаційну клавішу, виділити бажаний фрагмент тексту


Кнопка «#» активує і вимикає режим «Без звуку»
Кнопка «#» активує і вимикає режим «Без звуку».


Якщо під час розмови включити музичний програвач, пісні будуть чутні обом співрозмовникам, як тільки розмова закінчиться, музика почне програватися через зовнішні динаміки.
Якщо під час розмови включити музичний програвач, пісні будуть чутні обом співрозмовникам, як тільки розмова закінчиться, музика почне програватися через зовнішні динаміки


Загальний час розмов смартфона можна перевірити, набравши код * # 92702689 #. Такий спосіб дуже доречний при покупці б / у апарату, коли продавець запевняє, що він зовсім новий.
Загальний час розмов смартфона можна перевірити, набравши код * # 92702689 #


Установка деяких програм, що додають свої шрифти, може викликати труднощі з відображенням встановленого шрифту. Усунути цю проблему можна за допомогою файлового менеджера, відкривши на диску С або Е папку Е: / System / Fonts. Її потрібно перейменувати і видалити, після чого перезавантажити смартфон.

При перегляді фотографій натискання на зелену кнопку виклику відкриє меню відправки файлу в вигляді MMS, Bluetooth, інфрачервоного порту або завантаження в інтернет.
При перегляді фотографій натискання на зелену кнопку виклику відкриє меню відправки файлу в вигляді MMS, Bluetooth, інфрачервоного порту або завантаження в інтернет

Після перегляду картинок в галереї смартфона, обсяг пам'яті, займаний картинками, збільшується в середньому на 40%. Усунути цю проблему можна, зробивши в менеджері файлів за допомогою програми Nokia PC Suite приховані файли, видимими. Тоді папки, що зберігають тимчасові файли зображень у використовуваному при перегляді дозволі, можна видалити. Після наступного перегляду вони з'являться знову, але таким методом обсяг вільної пам'яті можна збільшити хоча б на час.

Зберігаємо призначені для користувача настройки при форматуванні смартфона

Існує спосіб зберегти призначені для користувача настройки, вони збережені на диску с, а саме:

Телефонна книга - c: /system/data/contacts.cdb

Календар / справи - c: / system / data / calendar

SMS, MMS, Email - c (або е): / system / mail

Нотатки - c: /system/data/notepad.dat

Закладки стандартного браузера - c: /system/data/bookmarks1.db

Деякі або всі точки доступу - c: /system/data/cdbv3.dat

Налаштування MMS - c: /system/data/mms_settings.dat

Розташування програм і папок в меню: c: /system/data/applications.dat

Фоновий малюнок: c: /system/data/backgroundimage.mbm

За допомогою файлового менеджера потрібно скопіювати зазначені файли, наприклад, на карту пам'яті в окрему директорію, а після форматування повернути на свої місця і перезавантажити смартфон.


Завантажуємо файли великих обсягів

З Інтернету

Ті, хто використовував послугу «GPRS-Інтернет» для завантаження будь-яких файлів (гри, мелодії, відеоролики та ін.) Напевно стикалися з проблемою обриву зв'язку GPRS. Щоб таких неприємностей не виникало, можна використовувати додаток FlashGet, яке автоматично зробить докачку файлу, коли зв'язок відновиться.

Для завантаження програми в смартфон в ньому повинен бути налаштований профіль «GPRS Інтернет». Для скачки файлу за допомогою FlashGet потрібно повністю скопіювати посилання гри або іншого файлу, вписати, вибрати папку, куди буде збережено додаток, потім натиснути «Ок».

Передаємо по Bluetooth і ІК-порту

Для смартфонів на Symbian OS 7.0 і 8.0 неможливо отримати великі файли по Bluetooth, оскільки вся вхідна інформація спочатку потрапляє у вбудовану пам'ять, а тільки потім їх можна зберегти на карту пам'яті. Однак це обмеження можна обійти за допомогою програми Msv DriveE для Symbian 7.0 і 8.0, яке змінює шляхи збереження вхідної інформації з c: / system / mail (вбудована пам'ять) на e: / system / mail (карта пам'яті), дозволяючи отримувати по ІЧ порту або Bluetooth, файли будь-якого розміру, що не перевищують обсяг карти пам'яті. Для того, щоб повернути шлях збереження на колишнє місце досить видалити Msv DriveE.

Підписуємо SIS-додатки на Symbian OS 9.1

Напевно багато користувачів смартфонів під управлінням Symbian OS 9.1 при встановленні нових програм часто стикалися з проблемою, коли програма видає повідомлення про помилку - «Установка програми не підтримується» або «Термін дії сертифіката закінчився», або «Файл пошкоджений».

Причина може бути в тому, що програма просто не сумісна з версією 9.1 Symbian. В іншому випадку є кілька варіантів вирішення цієї проблеми.

У «Диспетчері додатків» потрібно зробити установки: «Менеджер програм» - «Функції» - «Налаштування» - «Програмні установки» - «Все» - «Перевірка сертифікатів» - «Відключити».

Всього є 4 типи сертифікатів:

Self Signed - можна самостійно підписати і вільно завантажувати, доступно близько 60% API.


Symbian Signed - цим сертифікатом підписують програми, що вимагають більш ніж 60% API. Для отримання даного сертифікату потрібно відправити SIS-файл і в разі успішних результатів перевірки, отримати підписану додаток. Для платних продуктів отримання сертифікату платне, для безкоштовних - безкоштовно.


Basic Devcert відкриває доступ приблизно до 80% API і може встановлювати утиліти з захищеним UID.


Phone Manufactured Devcert має доступ до 100% API, в тому числі, і до закритих тек, тому доступний дуже обмеженому колу.

Для отримання сертифікатів потрібно зареєструватися на сайті http://www.symbiansigned.com/ .

Потім виконуємо наступні дії:

 1. Викачуємо програму DevCertRequest 2.0
 2. Запускаємо DevCertRequest, пишемо ім'я нового файлу з розширенням .csr., Наприклад, new.csr.
 3. Заповнюємо поля наступним чином:
  Acs pub id - ставимо немає.
  Для Private key file завантажуємо архів signsis, і з нього беремо ключ.
  У password пишемо 12345678, при цьому стежимо за тим, щоб поруч з No password не було галочки.
 4. Заповнюємо інші поля.
 5. Вписуємо IMEI свого телефону і додаємо всі application capabilities.
 6. йдемо на http://www.symbiansigned.com/app/barclayhtml/devcert/requestupload.jsp , Вводимо авторизацію і завантажуємо файл, створений тільки що (csr.).
  Його шлях C: Program Files / SymbianOS Tools / Developer Certificate Request / - там new.csr.
 7. Викачуємо створений сертифікат і перейменовуємо його в mycert.cer.
 8. Розпаковуємо архів (скачаний в пункті 3) на диск С комп'ютера в каталог singsis.
 9. Файл mycert.cer копіюємо в папку cert.
 10. Файл програми або гри перейменовуємо в Moj.SIS і кладемо в каталог signsis
 11. Запускаємо Sissigner.exe (знаходиться в C: /SISSigner/SISSigner.exe)
 12. Далі слідуємо інструкції, написаним в програмі.
 13. Завантажуємо в телефон і готово - програма сертифікована.

Міняємо дозвіл екрана в Java-іграх

Нерідко улюблені старі Java-ігри підходять лише для смартфонів з роздільною здатністю екрану 176х208 пікселів, а на новіших пограти в них в повноекранному режимі не вдається. Виправити цю проблему можна, дотримуючись такого алгоритму:

 1. Завантажуємо будь-яку Java-гру для 176х208 пікселів.
 2. Розпаковуємо архів Jar за допомогою WinRAR на комп'ютері.
 3. У розпакованої папці в розділі META-INF шукаємо файл MANIFEST.
 4. Відкриваємо MANIFEST за допомогою блокнота.
 5. Додаємо два рядки на самому початку файлу:

Для Nokia N80, Nokia E70 і інших з дозволом 352х416 пікселів:

 • Nokia-MIDlet-Original-Display-Size: 176,208
 • Nokia-MIDlet-Target-Display-Size: 352,416


Для Nokia N73 і інших з роздільною здатністю 320х240 пікселів:

 • Nokia-MIDlet-Original-Display-Size: 176,208
 • Nokia-MIDlet-Target-Display-Size: 240,320
 1. Зберігаємо файл MANIFEST.
 2. Виділяємо всі файли, які розпакували, натискаємо правою кнопкою і вибираємо «Відправити» в «Стисла ZIP-папка».
 3. Перейменовуємо файл, з zip в JAR. Наприклад, mygame.zip в mygame.JAR і встановлюємо гру.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: